Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 94 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 6:34

Tam bolo viac "maličkostí", ktoré som už spomínal. Zasekávajúce s pen, GG5, ktoré čo sa poškriabania týka nevydrží ani zďaleka toľko, čo gg4. Na fony teraz vyšla recenzia a tam dokonca spomínajú, že zadok je už pri jemnom používaní mierne doškriabaný, aj keď neviem či je to dôveryhodný zdroj :) ....pri páde na displej je roztrepaný síce menej, ale je roztrepaný a čo mi to pomôže že menej ? ...a ešte by sa toho našlo. Tiež som si nie istý zaktiveným displejom, pretože ak je pravda že gg5 je nič moc, chcel by som na to dať sklo, lenže kvôli zakrivenému displeju je to takmer nemožné, teda aby to aj fungovalo. Ale to je už len moja subjektívna výtka, teraz pozerám na moju s2 celý čas som ju mal bez fólie , niekoľko rokov na ňu hádzal kľúče, padala jedna radosť a na displeji nie je jediný čo i len malinký škrabanček. Ale tak dnes je už iná "kvalita" materiálov, to je pochopiteľné, veď preto aj tie ceny :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 6:37

nicobb píše:
http://androidportal.zoznam.sk/2016/09/foto-explozia-galaxy-note-7-skoda/

Prvy mobil po ktorom som zacal naozaj tuzit...je pravda, ze to samsung riadne posral. Velka smola, ze akurat s top modelom.

Na druhej strane dalsia ukazja toho, ako su ludia sprosti a hlavne aj napriek vedomosti a upozorneniem.

Ktory idiot si uz len bude nabijat cez NOC mobil, ktoreho celkove nabite trva 100 min. ???


Ja.

// Spojený príspevok Štv 08.09.16 6:44

nicobb píše:
Ktory idiot si uz len bude nabijat cez NOC mobil, ktoreho celkove nabite trva 100 min. ???


Ja. A napriek tomu si nemyslim, ze som idiot. Idioti su u mna ludia, ktori si kupia mobil s nedostatocnou baterkou a velkou spotrebou a potom si manualne vypinaju wifi, gps, jas znizuju na minimum a este budu ostatnych presviedcat aky skvely mobil maju a ze je to uplne normalne...

Nezijeme v roku 1995 a mobil vie, kedy je plne nabity a nenabija dalej. Tak ako tankovacia pistol vie, kedy je nadrz plna a preto mi nafta nevytecie vonku. Tak si asi nebudem nastavovat budik, aby som po 2 hodinach odpojil mobil.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 6:47

nicobb píše:
Tam bolo viac "maličkostí", ktoré som už spomínal. Zasekávajúce s pen, GG5, ktoré čo sa poškriabania týka nevydrží ani zďaleka toľko, čo gg4. Na fony teraz vyšla recenzia a tam dokonca spomínajú, že zadok je už pri jemnom používaní mierne doškriabaný, aj keď neviem či je to dôveryhodný zdroj :) ....pri páde na displej je roztrepaný síce menej, ale je roztrepaný a čo mi to pomôže že menej ? ...a ešte by sa toho našlo. Tiež som si nie istý zaktiveným displejom, pretože ak je pravda že gg5 je nič moc, chcel by som na to dať sklo, lenže kvôli zakrivenému displeju je to takmer nemožné, teda aby to aj fungovalo. Ale to je už len moja subjektívna výtka, teraz pozerám na moju s2 celý čas som ju mal bez fólie , niekoľko rokov na ňu hádzal kľúče, padala jedna radosť a na displeji nie je jediný čo i len malinký škrabanček. Ale tak dnes je už iná "kvalita" materiálov, to je pochopiteľné, veď preto aj tie ceny :)


GG5 si Samsung nevyraba sam a rovnaky problem bude mat kazdy telefon ktory toto sklo pouzije. Je to sklo a je pravdepodobne maksie a to je dovod preco sa lahsie poskrabe. Vdaka tomu by ale malo byt odolnejsie voci padu. To, ze je roztrepane menej nez GG4 znamena aj to, ze za istych okolnosti ked sa GG4 rozbije, GG5 ostane cele.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 6:50

Aha, uz to bolo vysvetlene. Necital som ostatne posty predtym, ako som reagoval na tu hovadinu v prvom poste


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 8:39

Daron takže ty máš mobil s rýchlonabíjaním, to znamená, že z cca 30-40% ho máš na plno nabitý za cca 30 min a aj napriek tomu si ho nechávaš celú noc na nabíjačke ? Správne ? A predpokladám, že ho nemáš cez noc ani v blízkosti hlavy...

A keď ho aj napriek rýchlonabíjaniu máš celú noc na nabíjačke, tak to isté by si spravil aj s note 7 čiže s mobilom, o ktorom vieš, že mám problémy s baterkou a spôsobuje vznietenie ? Lebo na to som narážal v prvom príspevku...ale ako vždy, musím to tu zakaždým po lopate každému jednotlivo vysvetľovať. Inak aj som včera rozmýšlal, kto mi tu tak chýba :lol:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.06.12
Prihlásený: 03.04.23
Príspevky: 1249
Témy: 81
Bydlisko: Kysucké nov...
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 8:51

Ja keby ze viem ze mam take čosi doma tak to hned aj z domu letí taketo veci nemaju co robit v dome! Ked som este jazdil z modelmi a používal som v nich Li-Pol batérie bezne som to skladovala doma od kedy kamarátovi jedna búchal v aute a mne jedna na nabijacke od vtedy boli v pivnici v Li-Pol boxe. A preca nebudem davat telefón do takéhoto boxu keby ze viem co ten telefón robí tak to ani domov nenosím nemam pri tom deti a neobmedzujem sa kontrolovanim ci je alebo to nieje nabitý a mohol by to byt aj najlepší fon na svete.







_________________
CHLADENIE: Vodné Chladenie EK Water Block MB: MSI Z97 PC Mate CPU: I7 4790K RAM: 8GB Kingston HyperX FURY Blue VGA: Gigabyte GTX 970G1 Gaming Full Cover WaterBlock PSU: SuperFlower Leadex Platinium 850W HDD: 1000GB WD SSD: Samsung 840 Pro CASE: Fractal R4 Titanium Grey + Windows Monitor: Philips 235PQ2EB TV: SAMSUNG UE40ES5500 Keyboard: Roccat ISKU Myš: Logitech G500 NB: HP ProBook 450 AUDIO: Harman Kardon Aura
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 8:52

To, ze ma telefon s rychlonabijanim, ak ho teda ma znamena, ze ho musi nabijat rychlonabijackou ? Tomu som nejak nepochopil.

Inak neviem, ale ja mam z tvojich prispevkov dojem, ze sa tak trochu hadas sam so sebou, pretoze si v jednotlivych prispevkoch rad odporujes.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:07

Johnnny a Daron:

Ten mobil je na to konštruovaný, nestačí na jeho rýchle nabíjanie len samotná rýchlonabíjačka. To asi vieš...je to originálne príslušenstvo, prečo by som ju preboha nemal používať. Jedine, že by si si prečítal zopár internetových "blábolov" ako to tu vy nazývate ( keď sa vám to hodí ) a riadil sa podľa nich, že to škodí baterke...alebo potom ďalšie internetové "bláboly" ohľadom škodlivosti mobil pri hlave...alebo...no ale "bláboly" ohľadom nabíjania a zvýšenia životnosti batérie, ktoré postnem ja, tu na mňa vybehne celá elita fóra :)

Opakujem ešte raz a naposledy a len kvôli oneskorenej reakcii Darona v dôsledku jeho neprečítania textu. Reagoval som na človeka, čo mal preukázateľne problémový mobil s jasnou príčinou poruchy baterky a s tým spojeným vybuchovaní, čo samsung priznal a telefón stiahol z trhu s upozornením a aj napriek jeho vedomosti ho nechal na nabíjačke celú noc ( veď nabíjanie kontorluje elektronika, ktorá sa dnes pokaziť nemôže a tým pádom nemôže ani spustiť negatívnu chemickú reakciu v batérii ), pričom má mobil s rýchlonabíjaním, ktorý ma v čase bitia hore, rozumej nespania a teda možnosti odsledovať včas či mi začal horieť, alebo nie...

lebo je také nekonfortné a všetci tu nemate čas "odsledovať" pol hodinku mobil na nabíjačke, veď predsa on má slúžiť nám a nie mi jemu.... :shock:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147
Bydlisko: Wattenscheid
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:10

Jasne, vsetko ostatne su blaboly, ale ako spravne nabijat baterku pisali studovany experti :lol:







_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:13

No standardne, alebo aspon co viem sa telefon dodava s normalnou nabijackou a rychlonabijackou. Mozes si vybrat.

Co sa zdrojov tyka, ja som Ti postol clanok z webu ktory sa venuje bateriam. Mas tam vysvetlenie a grafy. Ty si postol par slovenskych webov ktorych cielom je zarabat na reklame. Vyber si, comu veris viac.

A dalsia vec a uz to prosim konecne pochop a nerob zo seba debila. Tak ako je telefon konstruovany na rychlonabijanie, je konstruovany aj na to aby mohol byt "bez ujmy" na nabijacke hodiny, dni, tyzdne, mesiace, roky.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:16

Johnnny píše:
Inak neviem, ale ja mam z tvojich prispevkov dojem, ze sa tak trochu hadas sam so sebou, pretoze si v jednotlivych prispevkoch rad odporujes.


Keď musím reagovať s jednou záležitosťou na xy rôznych expertov rôznym spôsobom a ich rôznym chápaním na tú istú vec, je to dosť možné. Keď sa ti chce, čo zvyčajne áno, tak mi daj príklad... Keď poviem, že 1+1 sú 2, resp. sa pomýlim a poviem že sú 3 a jeden expert mi tvrdí že som povedal 4, druhý expert že som povedal 5, tretí expert rovno že 25, štvrtý že 100 atď....

Povedali ste si svoje, z mojej strany uzavretá záležitosť. Pokiaľ sa neobjaví ešte ďalší expert, ktorému budem musieť znava vysvetliť, že 1+1 sú 2 a nie 385.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:19

nicobb píše:
Daron takže ty máš mobil s rýchlonabíjaním, to znamená, že z cca 30-40% ho máš na plno nabitý za cca 30 min a aj napriek tomu si ho nechávaš celú noc na nabíjačke ? Správne ? A predpokladám, že ho nemáš cez noc ani v blízkosti hlavy...

A keď ho aj napriek rýchlonabíjaniu máš celú noc na nabíjačke, tak to isté by si spravil aj s note 7 čiže s mobilom, o ktorom vieš, že mám problémy s baterkou a spôsobuje vznietenie ? Lebo na to som narážal v prvom príspevku...ale ako vždy, musím to tu zakaždým po lopate každému jednotlivo vysvetľovať. Inak aj som včera rozmýšlal, kto mi tu tak chýba :lol:
Co mas ty s tym rychlonabijanim stale? Myslis, ze vtedy neuraduje elektronika ktora sa o nabijanie stara? jej to je jedno, cize aj keby ho nechal mesiac takto na nabijacke tak sa tej baterke nic nestane, lebo sa o to stara elektronika, uz to konecne pochop, tie clanky su bullshity, ci svoju powerbanku akoze mas na nabijacke tiez len 100minut aby sa nahodou nenabila na 100%? :lol: uz to prestava byt totiz vtipne, ked nerozumies tomu ze je to jedno ako dlho ten mobil na nabijacke je.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:21

werwest píše:
Jasne, vsetko ostatne su blaboly, ale ako spravne nabijat baterku pisali studovany experti :lol:


A tomto hovorím. Aj vaše záležitosti nazvem v mojom predošlom príspevku "bláboly", aj svoju postnutú záležitosť o nabíjaní nazvem "blábol" a aj napriek tomu mi napíšeš vyššie uvedenú vetu. Tak čo si mám o tebe myslieť ? To je zároveň aj odpoveď pre Johnnnyho, keď má taký dojem, že si protirečím.

Veď pri týchto "expertoch" čo nerozumejú písanému textu ??







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:21

Moj mobil sa nabija este ovela rychlejsie ako si napisal a napriek tomu ho nabijam celu noc.
Nemam ho v bezprostrednej blizkosti hlavy, no mam ho na dosah ruky, aby som mohol vypnut budik.

A ked ma niekto lroblemovy mobil, ma ho dat reklamovat a nie starat sa o to, ci bude nabijat presne stanoveny cas. Lebo inak je prave taky clovek idiot :)

A tie tvoje bludy o noseni powerbanky so sebou, ach... Co k tomu dodat. Mozno je lepsie nabit telefon na plno a potom nemusiet riesit a nosit powerbanku, ako ho nabit len pol hodiny, nech nevybuchne a potom nosit cely den powerbanku...

// Spojený príspevok Štv 08.09.16 9:24

Uvedom si, ze ked das 700€, alebo kolko to stoji, za telefoj, tak musi ist ako hodinky. Nie ze si nastavim budik, aby som ho nabil len ma 98% a budem manualne stahovat jas a vypinat wifi a gps.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:24

JanoF píše:
nicobb píše:
Daron takže ty máš mobil s rýchlonabíjaním, to znamená, že z cca 30-40% ho máš na plno nabitý za cca 30 min a aj napriek tomu si ho nechávaš celú noc na nabíjačke ? Správne ? A predpokladám, že ho nemáš cez noc ani v blízkosti hlavy...

A keď ho aj napriek rýchlonabíjaniu máš celú noc na nabíjačke, tak to isté by si spravil aj s note 7 čiže s mobilom, o ktorom vieš, že mám problémy s baterkou a spôsobuje vznietenie ? Lebo na to som narážal v prvom príspevku...ale ako vždy, musím to tu zakaždým po lopate každému jednotlivo vysvetľovať. Inak aj som včera rozmýšlal, kto mi tu tak chýba :lol:
Co mas ty s tym rychlonabijanim stale? Myslis, ze vtedy neuraduje elektronika ktora sa o nabijanie stara? jej to je jedno, cize aj keby ho nechal mesiac takto na nabijacke tak sa tej baterke nic nestane, lebo sa o to stara elektronika, uz to konecne pochop, tie clanky su bullshity, ci svoju powerbanku akoze mas na nabijacke tiez len 100minut aby sa nahodou nenabila na 100%? :lol: uz to prestava byt totiz vtipne, ked nerozumies tomu ze je to jedno ako dlho ten mobil na nabijacke je.


To nie je elektronika. Telefon je na to proste stavany. Proste nejako ... tak a to je nepriestrelne a nemoze to zlyhat.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:31

JanoF:

Pochop prosím ťa jednu vec. Prídem domov a dám mobil na nabíjačku. Do pol hodiny je nabitý či už na 90% alebo na 100%. Dobre, už si prestaň honiť ego nad tými 100%, alebo 95%, lebo práve to už prestáva byť vtipné hlavne preto, lebo to nebola absolútne pointa môjho prvého príspevku. Pointa bola tá, že sa mi do plna nabije mobil extrémne rýchlo a tiež som dal poznámku, že nie som ten typ, čo príde domov, vletí do pižama a ide spať, pričom nezostane hore ani tú pol hodinu a preto musí dať mobil na celú noc na nabíjačku. Nepoviem, ak máš mobil ktorého nabitie trvá niekoľko hodín, alebo tablet s veľkou baterkou...

Ale ja v tom nevidím zmysel, mať mobil celú noc na nabíjačke ak ho mám dobitý za pol hodinku. Idem spať s nabitým mobilom. Veď cez noc pri nečinnosti mi nezhltne ani 1% batérie. Teda zase mne. Vám expertom možno aj 10% :lol:

Takže s ohľadom na obsah vašich ďalších príspevkov, ukončujem z mojej strany ďalšie a ďalšie vysvetlovanie, lebo už len čakám na ďalších expertov, ktorí mi budú vyčítať opakovanie sa :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:34

No originalne znenie a pointa tvojho prispevku bola, ze kazdy kto nabija telefon v noci je idiot. Nic o Tebe (teda okrem toho, ze si uzasny) a rychlonabijani tam nebolo.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:36

Ty sa neopakujes, len pises nezmysli tak ako aj teraz, ty si tu tvrdil na prvej strane ze 100% nabitie mobilu nici bateriu co si podlozil odbornymi clankami z x stranok a ja ti vysvetlujem ze tie clanky su obycajne blaboly a mobilu je to uplne jedno ci je na nabijacke kym ti zacinka budik, aby si ho rychlo odpojil aby sa neposkodila bateria, alebo ze ho nechas na tej nabijacke mesiac.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:36

Daron píše:
Uvedom si, ze ked das 700€, alebo kolko to stoji, za telefoj, tak musi ist ako hodinky. Nie ze si nastavim budik, aby som ho nabil len ma 98% a budem manualne stahovat jas a vypinat wifi a gps.


Posledný krát. Ja si to uvedomujem a 100% nabitie nebola vôbec pointa môjho prvého príspevku, na ktorý tak urýchlenie miestny experti reagovali. Či 90% alebo 100% je jedno. Na 90% mi ho nabije za 25 minút, na 100% možno za 30 minút. V každom prípade, po pol hodine, alebo po 40 minútach, alebo aj po hodine ho vyťahujem z nabíjačky s tm vedomím, že je dobitý, cez noc mi nezožerie ani 1% energie a na druhý deň je pripravený na plnohodnotné použitie. Nevidím zmysel ho mať na nabíjačke ďalších zbytočných 7 hodín a hlavne ak sa dnešná elektronika "nekazí" a ako všetko na 100% riadi. Veď to vidíme pri note 7, však ? Hlavne že stál 700 eur + a má fungovať ako hodinky. To si povedalo asi tých prvých expertov čo im po kúpe vyhorel.

Múdro hovoríš Daron, múdro...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:40

Chapes, ze aj to tvoje rychlonabijanie riadi elektronika a ak zlyha, hrozi, ze telefon vybuchne ? Neviem, ty nerozumies pisanemu textu, alebo si bot, alebo si proste ... ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:40

nicobb píše:
http://androidportal.zoznam.sk/2016/09/foto-explozia-galaxy-note-7-skoda/

Prvy mobil po ktorom som zacal naozaj tuzit...je pravda, ze to samsung riadne posral. Velka smola, ze akurat s top modelom.

Na druhej strane dalsia ukazja toho, ako su ludia sprosti a hlavne aj napriek vedomosti a upozorneniem.

Ktory idiot si uz len bude nabijat cez NOC mobil, ktoreho celkove nabite trva 100 min. ???



Johnnny píše:
No originalne znenie a pointa tvojho prispevku bola, ze kazdy kto nabija telefon v noci je idiot. Nic o Tebe (teda okrem toho, ze si uzasny) a rychlonabijani tam nebolo.


Máš pravdu Johnnny, moja chyba. Myslel som si, že keď napíšem, že celkové nabitie trvá 100 min, tak aj idiot pochopí, že celkové nabitie je myslené z 0% na 100" a ukáž mi prosím ťa nejaký mobil, ktorý toto dokáže bez funkcie rýchlonabíjania. Ale jasné, že ty si to pochopil tak, že každý kto nabíja mobil v noci je idiot...typické... :roll:

Samozrejme počítam s tým, že v sebe nájdeš aspoň kúsok hrdosti a nedáš mi ako príklad nejakú starú šunku s 1000 mAh baterkou. Či ? :lol:

Takže o tomto celý čas hovorím. Experti, ktorý si vždy všetko vysvetlia podľa seba a každý z nich to pochopí inak :roll:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 17930
Témy: 142
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:43

Tak z 0 na 100 za 100 minut to da aj moj Redmi Note 2 s 3060 mah baterkou, a rychlonabijanie nepodporuje







_________________
ITX >>> ATX
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:44

Tu si napisal samsung-to-s-novym-note-prepalil-vt187886.html#p1778291
nicobb píše:
Ktory idiot si uz len bude nabijat cez NOC mobil, ktoreho celkove nabite trva 100 min. ???


Tu si napisal samsung-to-s-novym-note-prepalil-vt187886.html#p1778303
nicobb píše:
Za tretie.

Prečítal som si o správnom dobíjaní niekoľko článkov a 10/10 tvrdí, že nabíjanie li-ion batérie do 100% je nesprávne, takže ja dobíjam max do 95%, s čím nemám absolútny problém. A keď potrebujem dobiť počas dňa, tak s tým tiež nemám problém, no nikdy podľa odporúčaní nenabíjam do 100 %. Žeby preto nemám s výdržou absolútne žiadny problém ?

https://www.pcexpres.sk/blog/viete-ako-spravne-nabit-svoj-mobil
https://www.mojandroid.sk/ako-spravne-nabijat-smartfon/
http://androidportal.zoznam.sk/2014/03/10-tipov-spravne-nabijat-bateriu/
http://www.manmagazin.sk/ako-spravne-nabijat-a-vybijat-bateriu-na-smartfone-ako-sa-vymiena-bateria/
http://www.lacnydisplej.sk/ako-spravne-nabijat-mobilny-telefon/
http://www.pluska.sk/brejk/technika/10-tipov-ako-vam-baterka-smartfone-vydrzi-dlhsie.html

A tak ďalej, a tak ďalej...ale je mi jasné, že vám expertom to nevysvetlím a všetky tie odkazy na stránky sú podrvh, alebo neobjektívne, alebo zavádzajúce, alebo...však vy si už niečo vymyslíte :lol:

A za štvrté

Ale nič... :D



Cize co si vysvetlujeme podla seba? prisiel si sem s tym, ze 100% nabitie mobilu nici bateriu, vsetci sme ta tu zrusili ze je to blbost ale ty si ides aj tak dalej svoje... uviedol si sice spravne ze 100% nabitie nici li-ion, ale ty nenabijas bateriu priamo, ale mobil ktory nabija bateriu a ten ju na 100% nenabije, aj ked ty sice vidis na displeji ze je na 100% tak isto sa elektronika postara o to aby nedoslo k 0% vybitiu baterie, aj ked to ty na displeji vidis, cize ak sa mobil na plno dokaze nabit aj len za 15 minut, tak je uplne jedno ci bude na tej nabijacke cely den, lebo ochranny system nabijania, ktory ju nedovoli prebit, alebo sposobit nejaku skodu s bateriou ktora by sposobila skodu na zdravi ci majetku, sa o to postara a to si vyrobca nemoze zobrat na triko..







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:46

Miso122 píše:
Tak z 0 na 100 za 100 minut to da aj moj Redmi Note 2 s 3060 mah baterkou, a rychlonabijanie nepodporuje


Tiez nie je nikde napisane, ze musim davat nabijat telefon ked ma baterku na 0%. Mne na konci dna ostava cca 40% a za 100minut sa nabije v pohode.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:51

Tak to je potom mega zaujímavé, keďže v každej recenzii o samsungoch s6/7 je vyzdvihovaná hlavne rýchlosť nabíjanie, čiže rýchlonabíjanie a že sa dokáže z 0-100% nabiť za cca 90 minút.

Ale vidím, že je to škoda reči a veeeľká strata času. Keď niekto nechce pochopiť, tak jednoducho nepochopí...to patrí samozrejme aj o mne. Stále si stojím za tým, že si ho dobijem za pár minút nech máte radosť do 100% ( ale to nebola pointa prvého príspevku ) a s takto nabitým mobilom idem spať. Nebudem ho držať ďalších 7-8 hodín na nabíjačke, ako vy, experti. Jednoducho postupom času tej elektronike, ktorá sa o všetko stará na 100% neverím. A keď už dokážem nabiť telefón ešte pred spaním ( mnohým z vás to je náročné ), väčšinou nemám problém ani dohliadnuť na to, dobiť ho len do cca 95%, nech už tých "tisíc" článkov o správnom nabíjaní je pravdivých, alebo nepravdivých, uškodiť tým nemôžem určite.

Johnnny píše:
Miso122 píše:
Tak z 0 na 100 za 100 minut to da aj moj Redmi Note 2 s 3060 mah baterkou, a rychlonabijanie nepodporuje


Tiez nie je nikde napisane, ze musim davat nabijat telefon ked ma baterku na 0%. Mne na konci dna ostava cca 40% a za 100minut sa nabije v pohode.


No a tom ti hovorím. Že mne sa zo 40% na 90% nabije za pár minutiek, nechápem na čo ho budem mať celú noc na nabíjačke !!!

The end. A rozprávky je koniec. Môžte ísť experti spať a nezabudnite si dať mobily na nabíjačku a hlavne pri hlavu. Teda okrem Johnnnyho, ten ho musí mať povinne v druhej miestnosti a hlavne vypnutý. Niekde to vraj čítal :D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Online

Užívateľ
Užívateľ
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOnline : 08.09.2016 9:54

vies ono nie kazdy dojde domov o 5-6 vecer a ma cas nabijat fon. Ja chodim odmov o 22:30, dam si sprchu, a idem spať, telefon je poisledne co chcem riesit, hodim ho na Qi, a rano ho tam najdem nabitý. A to ci je na nabijacke po dosiahnuti nabitia je irelevantne, on sa uz nenabija, a teda je jedno ci donho je ten kablik zapichnuty (alebo v mojom pripade ci je na podlozke) alebo nie.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:55

nicobb píše:
Tak to je potom mega zaujímavé, keďže v každej recenzii o samsungoch s6/7 je vyzdvihovaná hlavne rýchlosť nabíjanie, čiže rýchlonabíjanie a že sa dokáže z 0-100% nabiť za cca 90 minút.

Ale vidím, že je to škoda reči a veeeľká strata času. Keď niekto nechce pochopiť, tak jednoducho nepochopí...to patrí samozrejme aj o mne. Stále si stojím za tým, že si ho dobijem za pár minút nech máte radosť do 100% ( ale to nebola pointa prvého príspevku ) a s takto nabitým mobilom idem spať. Nebudem ho držať ďalších 7-8 hodín na nabíjačke, ako vy, experti. Jednoducho postupom času tej elektronike, ktorá sa o všetko stará na 100% neverím. A keď už dokážem nabiť telefón ešte pred spaním ( mnohým z vás to je náročné ), väčšinou nemám problém ani dohliadnuť na to, dobiť ho len do cca 95%, nech už tých "tisíc" článkov o správnom nabíjaní je pravdivých, alebo nepravdivých, uškodiť tým nemôžem určite.

Johnnny píše:

Tiez nie je nikde napisane, ze musim davat nabijat telefon ked ma baterku na 0%. Mne na konci dna ostava cca 40% a za 100minut sa nabije v pohode.


No a tom ti hovorím. Že mne sa zo 40% na 90% nabije za pár minutiek, nechápem na čo ho budem mať celú noc na nabíjačke !!!

The end. A rozprávky je koniec. Môžte ísť experti spať a nezabudnite si dať mobily na nabíjačku a hlavne pri hlavu. Teda okrem Johnnnyho, ten ho musí mať povinne v druhej miestnosti a hlavne vypnutý. Niekde to vraj čítal :D


Nie, ja som pisal, ze mi to funguje a ze to nerobim len s mobilom, ale kompletne s celou elektronikou v miestnosti. Takze ako vzdy, placas blbosti.

A na nabijacke ho mam preto, ze to nicomu nevadi, akurat nestrati percenta ktore by stratil ak by na nej nebol. Ja ho mam vypnuty, takze je mi to fuk.
Okolo mna je teraz asi 30 notebookov (praca) a tiez su na nabijacke vo dne aj v noci, nevybuchuju a ani sa im nic vazne nestalo. To je krasa zivota v 21. storoci.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 9:57

nicobb tak mat tvoje problemy a riesit kazdy den nabijanie mobilu ktory ma sluzit tebe, ty si asi jeden z mala ktory sluzi mobilu, k spotrebnemu materialu :)







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 10:05

kllr007 a JanoF:

1. Prídem domov čas: 19:00
2. Mobil mám na 30%
3. Dám ho na nabíjačku
4. Idem si spraviť jesť
5. Najem sa
6. Mobil mám nabitý na 95% +- čas 19:30
7. Vytiahnem mobil z nabíjačky


Máte pravdu, je to veľmi zložité, takúto starostlivosť o mobil, no kto to kedy videl, aby som ja slúžil mobilu. Zvlášť, ak vyššie uvedené body sú v priebehu do pol hodiny. Naozaj sa tu tomu teraz budeme čudovať. Je to viac čudné, ako pred spaním spratať všetku elektroniku do inej izby, aby človek mohol spať. Viem, ja som divný a vy ste experti. Síce troška nechápavý a treba na to viac strán :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung to s novým Note prepálil

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2016 10:08

Nikto nikam elektroniku nespratava. Hovorim, ze ju vypinam a odpajam. S telefonom to urobit nemozem, pretoze sa nabija. Vazne, ty mas obcas IQ 6 rocneho dietata.


Naposledy upravil Johnnny dňa 08.09.2016 10:08, celkovo upravené 1






_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 94 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kryty Spigen pre Samsung NOTE 8 a Samsung A8 2018

v Predám

0

1129

28.08.2019 8:33

Teroo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung NOTE

v Smartfóny a tablety

3

636

05.04.2012 14:47

EXIREXT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung NOTE 10 LITE

v Predám

0

235

11.02.2023 18:34

Teroo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung galaxy note edge

v Novinky

2

1177

07.09.2014 18:18

C0lder Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy Note 8

v Novinky

27

2040

02.03.2018 15:21

vlado_PLUS Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy Note 2

v Mobilné zariadenia

24

1595

11.11.2012 22:16

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy Note 4

v Informujem sa

0

1158

30.05.2018 13:48

puky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy Note 8

v Predám

0

490

18.09.2020 8:41

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy Note 4

v Predám

0

1164

09.06.2015 17:42

Murder_Inc Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I,K: samsung note 2

v Kúpim

0

233

30.06.2013 20:59

notfake Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. V: Samsung galaxy Note 4

v Vymením a darujem

0

1127

19.01.2015 12:38

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy Note 8

v Predám

1

1203

30.10.2017 19:11

lojzo12 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Samsung Galaxy Note 2 (N7100)

v Predám

2

989

09.02.2016 11:24

hanesovic Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Samsung Galaxy Note 2 16GB

v Predám

5

1094

27.12.2013 20:42

SilverSurfer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy Note 10 Plus - pero

v Ostatné

1

556

30.01.2022 11:46

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung galaxy Note n7000 problem s hovorom

v Smartfóny a tablety

2

299

19.04.2013 14:47

fico10000 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra