Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 9 ] 
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2011 8:04

No zistil som, že som mal blbú verziu RCT, teraz mám novú dokonca deluxe. A mám dve otázky:

1. Čo treba robiť v misiach ako diamond heights, katies dreamland a pod. ? Píšu tam dačo o park value, ale neviem, čo s tým mám robiť.
2. Od čoho sa odvíja intenzita atrakcie, konkretne husenkovej dráhy? Vždy keď postavím niečo namakané, s čím sa serem povedzme 20 minut a dám to otestovať, ľudia na to nechodia, lebo to ma intensity rating ultra-extreme.

Dik


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Roller Coaster

Registrovaný: 08.01.09
Prihlásený: 21.10.17
Príspevky: 1349
Témy: 47
Bydlisko: Banská Štia...
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2011 14:03

1. Park Value je hodnota parku, cize musis postavit atrakcie v tej hodnote.
2. To bol vzdy aj moj problem, spravil som brutalnu drahu, na ktoru nikto nechodil, proste tam treba robit menej zakrut a loopov, iba jednuduche veci.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Roller Coaster

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2011 14:12

1. Park Value nebolo nahodou to ze si musel mat hodnotu napr 600 a kontroloval si to tam dole vlavo co je ten zlty pasik? ci to je park rating co ja myslim?
2. ja ked som daco staval a ludia sa bali, tak sa mi zda ze som pred koncom trate dal rovinku, spomalovace (ak na dany typ drahy sli) a potom na to chodili a caloval som si 5+3 za foto za jednu jazdu :D

hraval som to so sestrou strasne davno, mali sme aj podelene parky kto ktory prejde :D a ked mi chybali dake 3 tak sa mi tam daco pokazilo a zrazu mi nesiel ziadny save a vsetko sa zmazalo...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.09.2011 15:56

Brumik, to si myslel park rating. Teda toten park value je o tom, aby som tam nastaval atrakcie a voloviny za nejakú vopred určenú sumu kým neskončí tretí rok hej? Ta to lahoda... A čo sa týka tých jednoduchých, tak si pozri taky mischief je najzložitejšia trať ale má všetko dobre. Btw. dneska ma nasralo, že som postavil uplne namakanu trať na steel roller coaster a mala intenzity vyše 13 a excitment 2.07


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Roller Coaster

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2011 15:57

ved som ti pisal, ze ak som ja staval svoju vlastnu trat, tak normalne na konci trate som dal niekolko kuskov rovnych so spomalovacom kde ich to ubrzdilo na dakych 13mph a potom na to ti ludia chodili..skus to tak


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Roller Coaster

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 16.09.2011 16:15

Hej hej, je to o strmosti a rychlosti...musis stavat mensie a pomalsie drahy, ved sa pozri ake hodnoty maju vopred vybudovane trate (napr manic miner je taky etalon) a tie by si nemal prekrocit, je to tam dost detailne popisane v kazdej drahe mas grafy, co si apon pamatam ked som to hraval pred 7 rokmi :D Nausea rating by si mal mat maly, inak budu vsetci blvat z nej. Intensity a Nausea by si nemal mat viac nez 7.5 a Excitement viac nez 9.5 inak ti tam nepojdu ;) btw, cele som to presiel, dalo to zabrat, niektore parky...najlepsi som mal park mel´s world ci tak nejak sa volal, tam som mal park value cez 170 milionov :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Roller Coaster

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2011 12:52

btw da sa to hrat na W7 normalne alebo treba daco robit? hra mi ide ako taka v pohodde, len ked som vypol hru tak mi vyhodilo daku chybu...

// pridané po 4 minútach od posledného príspevku

tak samozrejme, nechce mi otvorit hru, akonahle idem do load game, appcrash a program prestal pracovat :) takisto mi nechce hru hodit na celu obrazovku, mozem ju hrat jedine v okne, no ked si ju aj zvacsim na celu obrazovku a som v okne, tak to robi sarapatu ked sa chcem prepnut napr. do chrome, a neda sa mi ani hybat mysou v hre, obraz musim posuvat sipkami

// pridané po 5 minútach od posledného príspevku

tak loadovanie som uz vyriesil, robilo to aj pri XP a bol na to fix, uz len ma hneva to ze mi to stale nejde prepnut do full screen aj ked si to zvolim, pozitivom je ze uz sa mi da aj prepinat medzi hrou a napr prehliadacom bez problemov

// pridané po 24 minútach od posledného príspevku

tak problem s prepinanim medzi hrou a ostatnymi aplikaciami nakoniec nezmizol :) cize stale ma zaujima to ci viete ako to spojadnit na fullscreene, alebo co spravit aby sa dalo normalne prepinat medzi aplikaciami, ak to hrate na W7 :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Roller Coaster

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2011 14:19

Prosim ta ten fix na to loadovanie si kde nasiel ? daj link prosim ta


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Roller Coaster

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2011 21:42

napis mi do spravy mail, a tam ti to zbalene rovno poslem...
inak ani som nevedel poriadne ze na tuto hru vysli 2 dalsie verzie akokeby DLC kde sa pridava 30 a 30 parkov..len skoda ze tuto hru uz som nenasiel nikde v svk shopoch :) budem to muset nejako inak vyriesit...


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 9 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Roller Coaster tycoon

v Počítačové hry

2

509

21.07.2010 10:24

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Roller coaster tycon 3 (Sanbox mode)

v Počítačové hry

0

163

08.01.2014 17:10

ad88amko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/K: Planet Coaster

v Kúpim

1

316

07.05.2019 9:44

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra