Ringišpir - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 5 z 14 [ Vyhľadávanie našlo 399 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy


Odpovede: 640
Zobrazenia: 74490


syn: mamiii mamiii ja by som chcel na vianoce psa
mama: Nevymýšľaj bude kapor ako každý rok

 Fórum: Diskusia   Téma: Tetovanie


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1207


No jo pôjdeme do koša :/ ale tak k tetovaniu taká vec ak spraví človek chybou s autom bude ľutovať peniaze, ale u tetovania zanechá laser jazvy

 Fórum: Diskusia   Téma: Tetovanie


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1207


presne tak :D chcem skúsiť túto chybu

 Fórum: Diskusia   Téma: Tetovanie


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1207


máš pravdu tatko tom, idem si kúpiť staré bávo snáď si ho užijem :D

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: PS5 čakacia doba Alza sk


Odpovede: 5
Zobrazenia: 1345


pred chvilku tam bola jedna ale bez mechaniky. treba to sledovať.

 Fórum: Krčma   Téma: Čo ste si kúpili?


Odpovede: 396
Zobrazenia: 21940


dajme tomu :D

 Fórum: Krčma   Téma: Čo ste si kúpili?


Odpovede: 396
Zobrazenia: 21940


https://imgur.com/cKD1MPp

ďalšia do zbierky :D

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Escape from Tarkov


Odpovede: 29
Zobrazenia: 2271


no tarkov je naročna hra, mne to ide ako tak pekne inač stale su tam tie občasne mikro lagy?

 Fórum: Diskusia   Téma: Tetovanie


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1207


Tetovanie nemajú len basisti to ako keby si povedal že ten čo má vyholenu hlavu je nácek, ja keby som si mal dať tetovanie tak by ma to malo vystihovať alebo malo by to mať pre mňa nejaký zmysel, veľa ľudí si dáva nejaké klišé meno alebo dátum dieťa poprípade nejaký symbol životného cyklu,či svoje z...

 Fórum: Zvuk   Téma: Kúpa repro k PC.


Odpovede: 22
Zobrazenia: 1069


ja osobne mám EDIFIER S360DB a som s nimi veľmi spokojný, mám v pláne skúsiť od tejto značky aj ďalšie zariadenia. akurát že tieto repro stáli ovela viac ako je tvoj rozpočet... prechádzal som z logitech Z623, nie som žiadny audiofil alebo take dačo, ale je počuť rozdiel v kvalite zvuky hlavne bassy...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Kontrola zostavy


Odpovede: 4
Zobrazenia: 583


Ak by si naozaj využil tu integrovanú gpu tak možno by som si priplatí za toto: https://m.alza.sk/amd-ryzen-7-5700g-d6667495.htm itegrovana gpu by tam mala byt ešte lepšia plus 2jadra navyše niekedy na Alze býva v zľave minuly týždeň tam bol za 275eur jeden kus

 Fórum: PC zostavy   Téma: Kontrola zostavy


Odpovede: 4
Zobrazenia: 583


amd 5600G ma rozhodne lepšiu integrovanú grafiku

 Fórum: PC zostavy   Téma: Kvalita predpripravenych PC zostav


Odpovede: 10
Zobrazenia: 789


viem že tieto HP modely mali problem s prehrievaním, ale to boli tie s RTX 2060, tiež že boli celkom počuť, neviem či to už vychytali, tiež ten cpu neviem či tam pôjde odomknúť power limit

 Fórum: Diskusia   Téma: Coronavirus COVID-19


Odpovede: 2191
Zobrazenia: 54249


U nás v práci, presnejsie v našom kancli je 6neockovanych ľudí, teraz ako prišli tieto opatrenia atd, žiadali od tím lídra aby chodili do prace len očkovany a oni mohli mat HOME office pokým zase nebude vyžadovaný pravidelný test, samozrejme im to zatrhol

 Fórum: Intel platformy   Téma: Výber novej základnej dosky pre moju zostavu


Odpovede: 8
Zobrazenia: 495


jo rozumiem, ale tak potom keď to budeš brať naraz, budú zase nove CPU a dosky atď, možno nejaké veci v zľave... S grafikou chceš ako dlho vydržať?

 Fórum: Intel platformy   Téma: Výber novej základnej dosky pre moju zostavu


Odpovede: 8
Zobrazenia: 495


presne tak to asi bude najlepšia voľba,

 Fórum: Intel platformy   Téma: Výber novej základnej dosky pre moju zostavu


Odpovede: 8
Zobrazenia: 495


ahoj nebude ti pasovat potrebuješ socket 1150 kvôli CPU, a tieto dosky nájdeš len asi na bazáre v obchode už asi nie...

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Reklamacia v lockdowne


Odpovede: 2
Zobrazenia: 949


tak ten obchod by to mal mať niekde napísane, alza to tak mala viem že počas lockdownu človek musel reklamovaný tovar poslať poštou naspäť, kedže nemali možnosť reklamacii na mieste.

 Fórum: PC zostavy   Téma: herný PC do 1000 eur


Odpovede: 22
Zobrazenia: 973


https://www.alza.sk/alza-gamebox-rtx2060-d6402979.htm neviem ako sú na tom tie alza zostavy, ale neoplatilo by sa priplatiť za tento PC je síce rozbaleny ale RTX 2060 ako tak niečo zvládne a ta 8jadrová i7 nie je na zahodenie.

 Fórum: Pamäte   Téma: Dokupenie ram


Odpovede: 0
Zobrazenia: 509


Zdravím,

momentálne mám túto ram: https://www.alza.sk/hyperx-32gb-ddr4-3200mhz-cl16-predator-rgb-d6108318.htm bohužial ked som ju kupoval som si nevšimol že to je 1stick a nechcelo sa mi to vraciať, (kúpil by som tú istú, ale už sa nepredáva.)

https://www.alza.sk/kingston-fury-32-gb-ddr4-3200-mhz-...

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Seká internetová tv.


Odpovede: 6
Zobrazenia: 5575


ja mam klasicky ten orange go TV (čo sa prihlasiš cez aplikaciu v TV ), internet mam od slovaknet, kedže orange aj tcom maju plnú kapacitu v dedine.

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Seká internetová tv.


Odpovede: 6
Zobrazenia: 5575


Ja to mám cez kábel a robí to iste hlavne ráno, potom počas dňa moc nie a niekedy to robia len niektoré stanice je možné že to ovplyvňuje aj to že koľko ľudí počas dňa ako v okoli používa tiež od nich net, napríklad my mame so susedmi jeden spoločný satelit,

 Fórum: Internet, služby a sociálne siete   Téma: Seká internetová tv.


Odpovede: 6
Zobrazenia: 5575


keď ti seká ta telka nestahuješ niečo na inom zariadení, my máme tiež teraz v dome internet od slovanet presne 80mbit, telka cez internet ide v pohode pokiaľ sa na PC nesťahuje hra alebo niečo, potom to seká, jak mile sa už na PC nesťahuje ide to v pohode.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook alebo stolné PC [vyriešené]


Odpovede: 3
Zobrazenia: 714


tak záleži čo ti je lepšie, či to chceš aj prenášať atď, tiež si neudal rozpočet... len graficka karta RTX 3070 ťa bude stáť ak beriem, (že to kupuješ z obchodu) 1200-1300eur,

napríklad taký notebook s RTX 3080: https://www.alza.sk/acer-nitro-5-shale-black-d6587465.htm 1800eur, len tam zase musíš p...

 Fórum: Diskusia   Téma: Coronavirus COVID-19


Odpovede: 2191
Zobrazenia: 54249


To že má človek možnosť voľby neznamená, že ho to chráni pred názormi iných. Ale tak zo už je na dlho filozofovanie.

 Fórum: Intel   Téma: Oplatí sa upgrádovať na i9-9900KF?


Odpovede: 24
Zobrazenia: 1135


to iste si môže povedať aj človek, ktorý kúpi K verziu cpu, načo? musi priplatiť za dosku, chladenie, aby získal par FPS.

 Fórum: Intel   Téma: Oplatí sa upgrádovať na i9-9900KF?


Odpovede: 24
Zobrazenia: 1135


tak ale stale sa to neoplati ako napriklad ze predtým rovnako vykonny cpu stal 400-450eur a dostak 200eur tak to bolo to iste či?

 Fórum: Intel   Téma: Oplatí sa upgrádovať na i9-9900KF?


Odpovede: 24
Zobrazenia: 1135


teraz pozerám že na alze už sú ceny nových intel CPU vyzerajú celkom zaujimavo,
napríklad: https://www.alza.sk/intel-core-i5-12600k-d6767572.htm

 Fórum: Diskusia   Téma: Využívate niekto operatívny leasing?


Odpovede: 52
Zobrazenia: 2725


ak niekto chcete mozete sem postnúť nejake fajn auta od 4-7tis max ako čo by mohli stáť, nemusi byt priamo inzerát a potom to asi zajtra ked tak locknem, každo pádne ďakujem pôjdem do jazdenky namiesto toho lizingu.

 Fórum: Diskusia   Téma: Využívate niekto operatívny leasing?


Odpovede: 52
Zobrazenia: 2725


čo sú zač tie MK5? nejaky iny motor.
Stránka: 5 z 14 [ Vyhľadávanie našlo 399 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF