Obsah fóra
»
Softvér
»
Hry a herné konzoly
»
Rigs of Rods
Rigs of Rods
Stránka:
1
z
1
[ Príspevkov: 4 ]
Autor
Správa
hector
Užívateľ
Registrovaný:
28.02.11
Prihlásený:
12.04.11
Príspevky:
47
Témy:
7
|
7
Napísal
hector
: 03.03.2011 16:20 |
Rigs of Rods
Neviete niekdo ako sa dá táto hra hrať multiplayer?
_________________
Notebook ACER Aspire 5720G, s Nvidiou 9300M GS.
walther
Skúsený užívateľ
Registrovaný:
24.01.08
Prihlásený:
13.09.17
Príspevky:
14571
Témy:
66
|
66
Bydlisko:
Žilina
Napísal
walther
: 03.03.2011 16:24 |
Rigs of Rods
problém s používaním googla?
http://www.rigsofrods.com/wiki/pages/Be ... ultiplayer
_________________
C#, PHP, ...
hector
Užívateľ
Registrovaný:
28.02.11
Prihlásený:
12.04.11
Príspevky:
47
Témy:
7
|
7
Napísal
autor témy
hector
: 03.03.2011 17:35 |
Rigs of Rods
OK, strašne ďakujem.
_________________
Notebook ACER Aspire 5720G, s Nvidiou 9300M GS.
walther
Skúsený užívateľ
Registrovaný:
24.01.08
Prihlásený:
13.09.17
Príspevky:
14571
Témy:
66
|
66
Bydlisko:
Žilina
Napísal
walther
: 03.03.2011 17:44 |
Rigs of Rods
ak by mal dakto problém s odkazom, tak treba celý ten riadok skopírovať do url, keďže ako pozerám, fórum odkaz zoseklo kvôli apostrofu
_________________
C#, PHP, ...
Stránka:
1
z
1
[ Príspevkov: 4 ]
Rigs of Rods
Obsah fóra
»
Softvér
»
Hry a herné konzoly
»
Rigs of Rods