Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 29 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok NapísalOffline : 27.07.2013 20:41

caute tak rozmyslam nad kupou reproduktorov najprv som chcel 2,0 ale nakoniec som sa rozhodol pre 2,1... aby ste mali predstavu co mi na hudbu stači tak ku stolnemu kompu mam 5,1repraky creative t6100 ktore mi plne vyhovuju a stacia, pocuvam electro hause, techno, disco, takze viac taku basovu hudbu, a pozeram filmy, hram hry ako hovorim taketo reproduktory mi uplne stacia, teraz hladam nieco ku ntb na intrak pripadne niekde na chatu ked pojdem, hladam nieco lacne do 40eur ze ked ich aj kdesi rozbijem nebude mi ich luto, budem na nich pozerat filmy, hry na ntb hehravam takze hry nie, a pocuvanie hudby ako som spomenul vyssie electro hause a podobne zanre preto som uprednostnil nakoniec 2,1 so subwoofrom, dost som pozeral po nete a nasiel som tieto http://www.alza.sk/genius-gx-gaming-sw- ... 297737.htm su aj najpredavanejsie, dost ludi je tam spokojnych..ak by sa dali zvukovo prirovnat ku mojim t6100 tak by mi uplne stacili ako plus je ze maju ovladanie basov aj zapnutia na tom zosilovaci takze sa nemusim sklanat pod stol ako to mam teraz? co na ne poviete stačia mi na to čo som popisal? dik


Offline

Správca fóra
Správca fóra
reproduktory 2.1 genius SW-G2.1 1250

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10611
Témy: 68
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 28.07.2013 9:48

Dosť ľudí je spokojných lebo nemajú skúsenosť s ničím lepším, tak to už v komentároch na alze aj heureke chodí, objektívne hodnotenia tam môžeš čakať len u úzkospektrálnych výrobkov.
Každopádne ak chceš silou mocou 2.1 v očakávaní že to bude lepšie basovať, tak máš v tej cene viacmenej jedno čo vezmeš.







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL36; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x PureWings2 92; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:intel Core i7 4770K delid@4.3GHz + SilverStone HE02 + Conductonaut; 16GB DDR3; Asus Z87-PLUS; Asus ROG Strix RX5700XT + 2xNF-F12 + Conductonaut; 250GB EVO 840 + 1TB QVO 860; Fractal Define R4 + 2× Noctua NF-A14 FLX + 2x Noctua NF-A14 ULN; Seasonic P-660; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Work:Latitude 7410 (Win11), 2x P2421D, WD19TBS
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.07.2013 11:42

tak som ich objednal zajtra by mali prist tak uvidim napišem či som spravil krok vedla alebo mi stačia


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.07.2013 12:19

tak už mi prišli a zhodnotil by som to tak ze za 35eur hraju tak normalne, basov je dost, skor mi chybaju stredy..akoby vobec neboli pri hudbe skor same vyšky...pri filmoch dialogy aj celkovo su v pohode


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 30.07.2013 11:01

Za tie peniaze hraju fantasticky. Perfektné na hry aj filmy. Úplná zbytočnosť vrazat do reprakov k pc viac peňazí, lebo tieto hraju fakt skvelo. Čisto aj pri vypeckovani. Chybyckou krasy je len modra ledka ktora svieti uplne šialene, to nemôže vyhovovať nikomu a zrejme to robil nejaký šialenec, takže ju treba prelepit. Jediná vec ktorá mi vadi je, že po pripojení sluchadiel sa zvuk strati, aj keď dam repraky na plno spolu so sluchadlami, zvuk je tichý a celkovo o nicom. Takže keď ich chce niekto používať aj na slúchadlá, tak bude fest sklamaný. Ale ak nie, tak zvuk z repro je fakt peckovy a za tú cenu nie je o čom. Odporúčam, aj keď tie slúchadlá ma nasrali riadne.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
reproduktory 2.1 genius SW-G2.1 1250

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.07.2013 11:04

To je asi vec vkusu, pretoze podla recenzii aj ich drahsia verzia hra uplne mizerne :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 30.07.2013 11:42

Tak ja som už počul kadečo, ale tieto mizerne nehrajú určite :) Na tychto repro keby bola cenovka 200 eur, vobec by som sa necudoval na to jak hrajú. Ja som ich kupil tak, že som ich počul hrať v obchode a hrali tak neskutocne čisto, že som sa ch kupil bez ohľadu na cenu a až doma som zistil, že som kúpil vlastne geniusy čo tu každý ohovara a neodporúča :) Bolo mi aj divné, že platim len 30 niečo :)) No podstatné je, že ja som spokojný a keď som už ja Johnnny spokojný, tak to je už co povedať :) A to aj napriek tomu, že som ich chcel využívať aj na slúchadlá čo je poriesene otrasne, ale ten zvuk mi to vynahradi:) Dokonca co boli u mňa kamosi, každému sa zvuk páčil a keď som im povedal cenu, tak skoro odpadli a to majú zostavy aj doma aj v autách za trošku ine love :)

Tu sa o zvuku ani nie je čo baviť, ten je perfektný t, skôr je otázne kolko to za tie prachy vydrží :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
reproduktory 2.1 genius SW-G2.1 1250

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.07.2013 13:47

Vidis a to je prave ten skresleny pohlad o ktorom som ti hovoril pri TV a monitoroch. Mnohym sa paci obraz LED, ale oproti PDP je proste horsi. A to iste plati pri hudbe. Vacsina nechce pekny a cisty zvuk, ale huhlajuce basy a dunenie. To koniec koncov tvrdi aj recenzia. Tie herne sustavy od Geniusu vzdy hrali strasne.
http://www.cdrhard.cz/view.php?cisloclanku=2011010903
http://avmania.e15.cz/16-aktivni-reprod ... st/ch-3323







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.07.2013 14:17

To je dovod, preco nikdy nedam na hodnotenia uzivatelov na alze, heureke a kdekolvek inde. Ked uz hodnotenie uzivatela, tak takeho, ktoreho bud poznam, alebo o nom viem, ze ma nieco za sebou a urcite sa tomu rozumie.

Vacsine ludi staci, ze to bude duniet ako pocas bombardovania a su z toho uneseni....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 30.07.2013 15:46

Nuž tak ja potom neviem, teraz som si prečítal na ne recenziu. Keby som ju čítal pred kúpou, určite by som ich nikdy nekúpil :lol: Tak to bude naozaj každého osobná vec...ja mám v aute ALPINE sústavu za viac ako tisícku, doma kino a snáď viem rozoznať, čo má kvalitný zvuk a čo nie. Či má niečo dobré výšky, stredy, alebo basy. Či hrá niečo hlasno a aj napriek tomu čisto...alebo to už chrčí. Za seba hovorím, že ja som s nimi spokojný a fakt ma prekvapila cena. Podľa mňa hrajú veľmi slušne, akurát ma serie ten výstup na slúchadlá, ale inak za seba odporúčam. Najlepšie je vždy všetko zažiť na vlastnej koži a potom sa rozhodnúť...Ja som tieto v obchode nechať nemohol a to som nemal v pláne kupovať žiadne repro :) Na sebe nemajú ani jeden náznak žeby boli značky genius, takže ma ani nenapadlo, že kupujem práve genius :lol:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.07.2013 16:44

no kedze som si ja tieto reproduktory kupil tak viem zenehraju uplne mega super bombasticky ako hovori kolega hore... basy maju dobre ale ako hovorim ziadne stredy, strasne agresivne vyšky na ktore som ja neni zvyknuty... normalne az biju do usi ze ma z toho hlava boli a skusal som aj rozne upravy zvuku nic nepomohlo. vykonu maju dost ked dam hlasitost riadne doprava tak su riadne hlasne ale.jednoducho silne basy nic nezachrania .este to par dni popočuvam a asi ich vratim a zoberiem tieto http://www.alza.sk/logitech-z-523-cerne-d136182.htm dufam ze budu mat lepšie stredy a menej vyšok ... ale je to tak ze v tejto cenovej kategorii si clovek nenavybera, dufam ze tie logitechy budu mat trošku vyvazeny prednes


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.07.2013 16:54

nicobb :D este som si raz precital tvoj prispevok takze ty vravis ze by si dal za ne aj 200eur ze tak dobre hraju? :D podla mna fakt nehraju nič moc na tu cenu adekvatne..ako bolo aj v recenziach ziadne stredy... vyšky agresivne presne to som tvrdil... vklude vam aj nahram video na youtube ze jedine co je na tom dobre su basy a aj tie niekedy uz nestihaju..takze repraky hraju adekvatne k cene... na film hry dobre na hudbu určite nie tak to hodnotim ja a to niesom nejaky naročny posluchač ale par rokov som chodil do hudobnej tak daky ten hudobny sluch mam :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 30.07.2013 17:26

No ja neviem, mne sa zdajú byť fakt ok :) Mne sa na tom práve páčia tie výšky. Počujem dokonca aj stredy a žeby bol basák nejaký moc silný, no fakt neviem, na hry sú podľa mňa super. Skúšal som aj nejaké filmy, aj keď filmy na PC nepozerám a pokiaľ bola dobrá kvalita zvuku vo filme, hrali super. Hudbu na PC nepočúvam tiež, ale skúšal som aj nejaké pesničky. Tak pri nich je pravda, že som už počul hrať aj lepšie. Ale na hry je to super, hlavne hrám BF3. Aspoň mne vyhovujú, tak hádam nejaký ten mesiac vydržia :rolleyes:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.07.2013 18:33

nezdaju sa ti ze su moc prevyškovane??..lebo mna z toho fakt boli hlava počujem len vyšky a velmi neprijemne asi ich pojdem vratit a zoberem tie logitechy alebo mam zly kus..ale aj v tej recenzii bolo ze maju agresivne vyšky ..tak teraz fakt nwm


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 30.07.2013 20:29

Tak majú silnejšie výšky, ale nejako mi to nevadí, zdajú sa mi byť krásne čisté a spolu s basákom mi to znie dobre, stredy sú trošku menšie, ale celkový efekt mi to s basákom na polovičku fakt znie dobre, takže ja som spokojný. Až na tie slúchadlá. Skús vyskúšať zapojiť slúchadlá, aký zvuk ti pôjde z nich, lebo mne ide strašný a musím to mať na maximum aby som ako tak niečo počul :roll:

Zlý kus mať zrejme nebudeš, lebo tie výšky vyššie sú, no keď ti to nevyhovuje, treba ich vrátiť a kúpiť iné. Ja zase nejaký expert na kvalitu hudby nie som, dojem z nich mám veľmi dobrý, ale ja mám problém nájsť aj rozdiel medzi high a ultra nastaveniami grafiky, nevidím tam nejaké extra zmeny a úplne mi vyhovuje medium/high nastavenie. Niekto tam zbadá rozdiely hneď a musí hrať všetko len na ultra :) Takže až taký detailista nie som.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.07.2013 22:34

no hej ked zapojim sluchadla musim dat volume na 100aby som daco pocul...takze to je asi vlastnost tych reprakov...a tie vyšky ked hovoris asi tiez...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
reproduktory 2.1 genius SW-G2.1 1250

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.07.2013 6:17

Osobne by som cca v tej cene skor veril: http://reprosustavy-a-reproduktory.heur ... 3/recenze/







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 31.07.2013 7:50

Ak máš možnosť tak si tie budúce repro najskôr vypočuj v obchode. Pred vyše desiatimi rokmi som mal v mojom prvom aute v kufri obrovsky jbl basák, vtedy ma tie basy bavili, čím väčšie tym lepšie, no postupom času ma to už prestalo baviť a basy som znižoval, až som ich mal nakoniec plne zuby:) Takže aj pri tychto repro mám basy len v polovici, skôr ma tešia výšky, takze momentálne mi vyraznejsie výšky s miernejsimi stredmi a basákmi vyhovuju. Mne sa ten zvuk páči, ani na kine taky nemám. Ale je pravda, ze to posudzujem len z hľadiska hier a filmov. Včera som na tom skusal nejakú hudbu, no a pri nej je to naozaj slabšie, záleží aj od kvality pesničky, keď dam basák silnejšie, trošku to už potom skresluje, ale pri normalnej hlasitosti je to ok. Pre mňa sú ale hlavne na hry a tam sú super.

No keď to s tymi sluchadlami robi aj tebe, tak to bude potom naozaj vlastnosťami tych repro, ale že ktory idiot to myslel takto cielene, že sluchadla su v podstate nepoužiteľné, tak to by som rád vedel. Lebo tam nejde len o hlasitosť, ale celkiva kvalita zvuku je jak z hrnca...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
reproduktory 2.1 genius SW-G2.1 1250

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.07.2013 8:07

Podla mna to s basmi prehanas stale. Stavim sa, ze moje Creative basuju menej a pri hudbe mam basy stiahnute uplne na minime :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 31.07.2013 9:49

Ja to fakt využívam len pri hrách, nemám potrebu to mať ani nejako mega nahlas, aj hlasitosť aj basy mam mierne pod polkou a je to tak v pohode :) Momentálne som viac vonku ako pri pc, takže zatiaľ som to vyskúšal len pri nhl, bf3 a teraz som kupil uncharted, ale to ma nejako nechytilo, po the last of us je to trochu smiešne. Aj by to bolo v pohode, ale je to z 90percent strielacka. Kazdy druhy protivnik je rovnaký ale hlavne mi kazí zazitok to, že ja ako postava mam dumat nad možnosťami cesty, robiť kaskaderske kusky, lozit po skalach, nachadzat kľúče na zamknute miesta atd... A odvsadial ide sa ja akože horko tazko dostanem mi vybehava tucet chlapikov, ktorí sa tam dostali bohvie odkiaľ. Vyskakuju každé 3 minúty stale ti isti a už ma to nejako nebaví. Škoda, lebo myslel som si, že to bude spravrne lepšie a hlavne reálnejšie. Takže hral som na tom len tieto tri hry zatiaľ a hrá to v nich k mojej spokojnosti :) Hlavne bf3 je sila :) K pc mi uplne stačia, k telke mam kino a v aute mam tak isto nejakú hudbu, ale faktom je, že už si na nejakych extra basoch nepotrpim, už som postarší a skôr ma to dune ie otravuje:) Pred desiatimi rokmi som to mal vsade vypeckovane a uzival som si to, ale teraz? Moje nároky a hudobný sluch zrejme klesli. Skôr je pre mňa podstatné to, že ak sa mi už nirco páči, tak nech to nejakú dobu vydrží byť funkčné :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.07.2013 15:16

no ja by som bol najradsej si repro najprv vyskusat a ptm kupit len nemam kde...no ja mam teraz sub nastaveny asi na 1/5 ja mam rad basy ale ked su kvalitne nie take prehučane, myslis ze tie microlab budu na hudbu lepšie? ze budu mat vyvazeny charakter? aj stredy? pocul si ich? lebo vravim mozem tieto do 2tyzdnov vratit tak by som sa skor poobzeral po dacom lepsom


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
reproduktory 2.1 genius SW-G2.1 1250

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.07.2013 15:47

Na tych Microlaboch budu menej vyrazne basy kvoli malym reproduktorom, co je pochopitelne. Co sa zvysku tyka, ten zvuk bude urcite vyvazenejsi.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.07.2013 15:52

a co tieto mali by mat vyssi vykon http://reprosustavy-a-reproduktory.heur ... e/#section ? lebo vacsinu pocuvam elektronicku hudbu tak az zas nebude uplne bez basov, ak by tieto mali ako take basy zobral by som ich..asi to bude lepsia volba ako tie 2.1 hlavne v tej vyvazenosti


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
reproduktory 2.1 genius SW-G2.1 1250

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.07.2013 16:01

To uz zalezi na rozpocte :) Idealne by boli http://reprosustavy-a-reproduktory.heur ... ab-solo4c/ a tie maju aj DO, ale je to uz moc. Tie B77 o tolko lepsie nebudu.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.07.2013 16:31

no som si povedal ze to zvysim max do tych 70E tie B77 su v shark za 57 plus zlava na na isic http://www.shark.sk/prislusenstvo-1/rep ... 48w-rms-0/ plus maju pobočku v ziline takze bez poštovneho, myslim ze za tu cenu by mohli byt fajn, alebo este som pozeral recenziu 2,1 http://pcnews.sk/multimedia/testovali-s ... lab-fc530u za 79... ani to neni zle, ale asi skor zoberem tie B77 za tu cenu myslim ze maju aj dost vykonu 48w bude stacit aj na mensiu party, a ak nebudu basy uplne potlacene myslim ze budem viac spokojny ako s hocjakymi 2.1.. hry nebudem hravat, najviac vyuzitia bude aj tak na hudbu, maličko na filmy..takze hadam 2.0 bude dobra volba a za tu cenu... skusim keby co tak to zase vratim a uz sa na to vykašlem a budem bez reprakov :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.07.2013 17:40

tak po precitani par recenzii kde tie B77 len chvalili a za cenu 57 eur, vraitm geniusy a kupujem tieto, kaslem na 2.1 ked mi pridu tak napišem ako hraju


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
reproduktory 2.1 genius SW-G2.1 1250

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 14174
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.07.2013 19:25

2.1 su vhodne skor na filmy kvoli woofru ktory efektom dodava "smrnc". Slusne 2.0 ale zahraju vernejsie a detailnejsie, takze aj dialogy budu zrozumitelnejsie :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.07.2013 19:55

ja vacsinu casu pocuvam hudbu ako som pisal v popise elektronicku, hause, disco, potom uz menej pozeram filmy..tak uvidim objednal som ich piatok alebo pondelok pridu tak napišem či som s nimi spokojny a ako hraju, diky za rady


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.01.24
Príspevky: 142
Témy: 30
Bydlisko: Kysucké Nov...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.08.2013 19:22

tak uz mam doma tie microlaby a spokojnost, basy sice niesu nič extra ale stačia, prednes je pekne vyrovnany, som spokojny geniusy idu do hajan :D


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 29 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 2.1Repro Genius GX Gaming SW-G2.1 3000 vs Aver GS315 Ballista Trinity

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ostatné

38

1657

30.05.2016 14:21

Nadzi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Repro Genius SW-HF2.1 1250 wood 40W RMS

v Ostatné

2

846

13.03.2008 15:05

tommy1104 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reprodukory GENIUS SW-G2.1 2000

v Externé zariadenia

1

296

16.07.2014 12:50

Smith Wesson Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Genius GX Gaming SW-G2.1 3000 čierne

v Audio programy

1

1208

26.05.2012 12:02

bull30 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reproduktory GENIUS SW-T2.1

v Zvuk

0

574

16.11.2008 15:58

tiger36 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P/I Genius GX Gaming SW-G2.1 3000 černé

v Predám

1

369

29.04.2014 15:47

Matou Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reproduktory Genius SW HF 5000 5.1

v Zvuk

3

1149

29.08.2010 11:18

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reproduktory Genius SW-HF 5.1 5100

v Zvuk

7

2011

29.09.2012 16:32

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Reproduktory Genius SW-HF5.1 4500

v Predám

0

380

04.02.2019 8:20

frag1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. GENIUS SW-T2.1 vs. Logitech Z-4e vs. TRUST 2.1 SP-3850

v Zvuk

25

1335

12.05.2009 15:53

McClain Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Genius -SW 2.1 1000

v Zvuk

1

244

04.01.2013 12:15

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Creative T6100 5.1 vs. Genius SW-HF5.1 5000

v Zvuk

1

693

10.07.2008 22:09

Klasikk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. GENIUS SW-HF5.1 6000 alebo 5.1 REDSTAR RS-502, Black

v Zvuk

4

1752

14.10.2008 20:31

peter seal Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Genius 5.1 SW-HF 5.1 5050V2 - problem

v Zvuk

0

1235

03.09.2012 18:56

Frostik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Genius 5.1 SW 5.1 Home Theater

v Zvuk

1

969

27.12.2009 13:51

lucas241 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Genius 5.1 SW

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Zvuk

109

18176

01.01.2011 17:22

pjenička Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra