Caute ,
ako to uz byva po dlhom hladani spravneho Nb a rozhodnuti aj za pomoci pcforum.sk som si vybral NB Asus n53sn aj ked niesom uplnym fanusikom tejto znacky. Mam ho necely mesiac a bol som zatial celkom spokojny no dnes rano po otvoreni booku v skole som skoro spadol na rit. Na lavej strane hore na monitore skvrna (neviem ci sa to da nazvat mrtvymi pixelami) asi 8cm dlha, je to ciara nepravidelnej hrubky a cerveneho sfarbenia. Nb mi ani nepadol ani nic . Tak som po zavolani do shopu kde som ho kupil focus.sk (kupoval som ho tam "live" ) od nich zisitl ze si mam rovno volat do Asusu priameho servisu ...tak som tak urobil odtial som sa dostal na ich web (teta zo zaznamniku mi tak poradila privetiva to pani

) ..vypisal som dotaznik napisal kedy si maju po neho prijst a vsetko.
Teraz ma zaujima:
1, ci som to nemal radsej odniest do focusu.sk nech to riesia oni a maju to oni na krku (lebo tomu rouzmiem tak ze ak to bude na prd tak oni mi vracaju peniaze)
2, mam nb, hanbim sa za seba ,ale plny "legalneho" softu za velmi slusne peniaze a neviem ci to mam vsetko odinstalovat a vymazat z disku ( ps: aj windows je ten isty pripad pri nom ani nevime akoby by presne zbadali tu chybu displeja , jedine teda v biose lebo na tmavej obrazovke to velmi ani nevidno)
3,nedocital som sa ako dlho ho tam mozu mat ( mam niekde v hlave ze raklamacia je max 30 dni) je to tolko? potrebujem nb na pracu a skolu a aj ked je zaciatok semestra tak o chvilu bez PC neprezijem a iny nemam
4, ostatne rady , ktorych by som sa mal drzat pri reklamacii NB
Naozaj kazdemu za radu dakujem , predsa len ma to stalo 850 eur co nie je aspon pre mna malo penazi. Takze dakujem za Vas cas
