[ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.03.11
Prihlásený: 24.06.12
Príspevky: 15
Témy: 6 | 6

Caute ,

ako to uz byva po dlhom hladani spravneho Nb a rozhodnuti aj za pomoci pcforum.sk som si vybral NB Asus n53sn aj ked niesom uplnym fanusikom tejto znacky. Mam ho necely mesiac a bol som zatial celkom spokojny no dnes rano po otvoreni booku v skole som skoro spadol na rit. Na lavej strane hore na monitore skvrna (neviem ci sa to da nazvat mrtvymi pixelami) asi 8cm dlha, je to ciara nepravidelnej hrubky a cerveneho sfarbenia. Nb mi ani nepadol ani nic . Tak som po zavolani do shopu kde som ho kupil focus.sk (kupoval som ho tam "live" ) od nich zisitl ze si mam rovno volat do Asusu priameho servisu ...tak som tak urobil odtial som sa dostal na ich web (teta zo zaznamniku mi tak poradila privetiva to pani :D ) ..vypisal som dotaznik napisal kedy si maju po neho prijst a vsetko.

Teraz ma zaujima:
1, ci som to nemal radsej odniest do focusu.sk nech to riesia oni a maju to oni na krku (lebo tomu rouzmiem tak ze ak to bude na prd tak oni mi vracaju peniaze)
2, mam nb, hanbim sa za seba ,ale plny "legalneho" softu za velmi slusne peniaze a neviem ci to mam vsetko odinstalovat a vymazat z disku ( ps: aj windows je ten isty pripad pri nom ani nevime akoby by presne zbadali tu chybu displeja , jedine teda v biose lebo na tmavej obrazovke to velmi ani nevidno)
3,nedocital som sa ako dlho ho tam mozu mat ( mam niekde v hlave ze raklamacia je max 30 dni) je to tolko? potrebujem nb na pracu a skolu a aj ked je zaciatok semestra tak o chvilu bez PC neprezijem a iny nemam
4, ostatne rady , ktorych by som sa mal drzat pri reklamacii NB


Naozaj kazdemu za radu dakujem , predsa len ma to stalo 850 eur co nie je aspon pre mna malo penazi. Takze dakujem za Vas cas :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

1/ nemal, postupoval si spravne
2/ v reklamacnom poriadku je toto urcite spomenute a mozu ti to neuznat. Hoci si neviem predstavit, ako by sa mohol chybou SW poskdit display
3/ maximalne 30 dni
4/ ja by som tak ci tak osobne veci z HDD vymazal a zalohoval si to niekde inde


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.03.11
Prihlásený: 24.06.12
Príspevky: 15
Témy: 6 | 6
Napísal autor témyOffline : 26.09.2011 22:14 | Reklamacia notebooku Asus N53SN ... postupujem spravne?

ked ti dobre rozumiem tak myslis , zeby mi mohli neuznat reklamaciu kvoli tomu ze mam cracknuty soft?
to ma ani nenapadlo ja som myslel ze ci ma nemozu dat riesit na soft-police.... nieco v tom zmysle a osobne veci si urcit esom chcel zalohovat...ale ci mam dat prec vsetok soft kao autocad a podobne vsetko proste.... este teda aj win odinstalovat?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

V reklamacnom poriadku byva uvedene, ze zaruka sa nevstahuje na vady, sposobene nelegalnym softwareom. Ci sa na to zameraju neviem, nikdy som sa s tym nestretol. Navyse ta chyba, ktoru si popisal nijak zo SW nesuvisi. Len aby to nebolo ako u alkoholu za volantom, ze je jedno kto sposobi nehodu, ak ty nafukas, si vinny.


 [ Príspevkov: 4 ] 


Reklamacia notebooku Asus N53SN ... postupujem spravne?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Reklamacia Asus notebooku

v Obchody, reklamácie a právo

1

877

29.08.2010 16:45

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Reklamacia notebooku ASUS kupeneho z ALZY

v Obchody, reklamácie a právo

1

868

16.10.2010 22:49

vazovski

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ASUS N53SN

v Notebooky a netbooky

27

2396

29.08.2011 22:46

KekkeiGenkai

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ASUS N53SN

v Notebooky a netbooky

0

353

24.10.2011 17:01

Stanley9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Asus N53SN

v Notebooky a netbooky

0

467

21.04.2011 17:13

allidan3373

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ASUS N53SN-SZ013V

v Notebooky a netbooky

15

1539

01.02.2011 16:58

molitan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Progem ASUS N53SN

v Notebooky a netbooky

7

376

14.07.2013 13:39

4040

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: ASUS N53SN

v Bazár

4

485

10.11.2015 10:47

Marek4

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: Asus N53SN

v Bazár

1

297

30.09.2014 15:22

guess.whoo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: ASUS N53SN

v Bazár

1

321

14.10.2014 22:04

Fortreeten

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Názor na ASUS N53SN

v Notebooky a netbooky

11

762

02.07.2011 5:33

Marek4

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Asus N53SV vs N53SN

v Notebooky a netbooky

19

1155

24.04.2011 19:43

Sniper162

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Asus N53SN-SZ139 .... HD alebo fullHD ????

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

31

2730

06.06.2011 0:01

delong

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Asus N53SN , i7,550GT,750GB

v Bazár

6

455

20.01.2016 8:40

Marek4

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

P: ASUS N53SN (zaruka este 1 rok)

v Bazár

2

538

12.07.2012 8:23

sairik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

reklamacia notebooku

v Obchody, reklamácie a právo

5

685

02.02.2010 23:06

shaggy



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF