chcem sa spytat,chcel by som malej rozsirit pamat ram,pretoze to co ma je pravek,ten pocitac je tak pomalí,ze po spusteni moze zacat robit cc 5min,pritom je to preinstalovane,myslim si ze za vsetko hovoria parametre a hlavne ramka 192mb,chcem sa spytat ci po pridaní 256mb pamate sa to zrychli a zaujimalo by ma ci tam mozem dat tuto ramku,samozrejme ,ze to pc je slabe kompletne ,ale proste ci ta ramka tomu pomoze ja si myslim,ze ano,ale zaujima ma ci tam mozem dat tuto ramko, v infe su vsetky systemove vlastnosti +ramka ktoru tam chcem dat.diky moc.
info:http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=eaa63bda6310fce6957107606b91a514
|