[ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 06.03.19
Príspevky: 170
Témy: 42 | 42
NapísalOffline : 14.09.2008 11:58 | RAM-Môžem ju tam dať?

chcem sa spytat,chcel by som malej rozsirit pamat ram,pretoze to co ma je pravek,ten pocitac je tak pomalí,ze po spusteni moze zacat robit cc 5min,pritom je to preinstalovane,myslim si ze za vsetko hovoria parametre a hlavne ramka 192mb,chcem sa spytat ci po pridaní 256mb pamate sa to zrychli a zaujimalo by ma ci tam mozem dat tuto ramku,samozrejme ,ze to pc je slabe kompletne ,ale proste ci ta ramka tomu pomoze ja si myslim,ze ano,ale zaujima ma ci tam mozem dat tuto ramko, v infe su vsetky systemove vlastnosti +ramka ktoru tam chcem dat.diky moc.

info:http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=eaa63bda6310fce6957107606b91a514


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
RAM-Môžem ju tam dať?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14571
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 14.09.2008 12:02 | RAM-Môžem ju tam dať?

256ku by som urcite nekupoval.. ked uz, tak rozsirit ram aspon na 1GB a tu staru 192 kludne vyhodit ;)


_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
RAM-Môžem ju tam dať?

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 04.07.25
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 14.09.2008 12:04 | RAM-Môžem ju tam dať?

mno ak tam das raku urcite sa ti PC zrychli, ale na obrazku je DDR ramka ale neiwem aku mas dosku, ten log s everetu bol prd platny oznacenie dosky na nom neni, ale ak mas dosku co podporuje DDR pamate ano pasovat bude, ak mas starsie pasovat nebude...


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.06.07
Prihlásený: 25.01.21
Príspevky: 57
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 26.09.2008 20:51 | RAM-Môžem ju tam dať?

poprve 192mb sa ani nevirabali určite tam maš asi 128+64mb a po druhe napiš aky druh ty doska zobere /alebo napiš presny tym tvojej MB
inak suhlasim zo zmija31 mno ak tam das raku urcite sa ti PC zrychli


 [ Príspevkov: 4 ] 


RAM-Môžem ju tam dať?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aku grafiku tam mozem dat

v Grafické karty

1

510

29.09.2012 14:46

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chcem dať môj JS projekt na github, ako tam dať obrázky?

v Ostatné

10

1293

27.03.2014 21:56

Kamahl

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Čo tam dať ?

v Grafické karty

8

652

16.12.2008 14:46

void

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sitemap - co tam vsetko dat?

v SEO, marketing a reklama

9

1838

26.08.2008 18:07

Ezekiell

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

mozem dat tieto ramky ??

v Pamäte

2

641

09.04.2011 18:30

hujco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Môžem dať mobil do mrazničky ?

v Smartfóny a tablety

7

1672

21.12.2018 10:07

maRT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kdyz je deska udelana ze se tam daj dat dva procesory

v AMD platformy

7

970

30.12.2007 12:07

uai

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Možem dať DDR/ku do slotu SDR?

v Pamäte

12

1158

09.02.2006 22:03

XPM

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Môžem dať GK formatu ATX do dosky mATX?

v Grafické karty

6

536

15.10.2010 11:28

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ako si mozem dat na stranku pocitadlo a guestbook?

v Frontend

17

6532

04.07.2006 13:03

Cupi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mam AMD Sempron 3000+ Mozem si dat ATI Sapphire HD 3850 AGP

v AMD grafické karty

6

546

23.07.2011 14:21

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aku ram môžem použiť?

v Pamäte

4

891

03.02.2009 19:51

prandof

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

mozem pridat dalsiu RAM?

v Pamäte

4

712

16.06.2011 11:38

KocuR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aku ram mozem osadit

v Pamäte

4

436

24.04.2014 17:27

reiko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kolko možem mať ram na doske?

v Pamäte

5

1018

30.03.2007 18:11

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

môžem osadením nesprávnej ram niečo pokaziť?

v Pamäte

1

399

09.10.2014 19:53

brmbo



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF