[ Príspevkov: 23 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.09.09
Prihlásený: 25.11.19
Príspevky: 224
Témy: 71 | 71
Bydlisko: Liesek
NapísalOffline : 24.09.2009 13:11 | Radeon HD 3850

Mam tuto graf. kartu, a chcel by som ju pretaktovat... len vobec nic o tom nwm... poradili by ste mi? vopred dakujem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 24.09.2009 13:36 | Radeon HD 3850

Stiahni si program RivaTuner je celkom jednoduchy. Ja som sa v nom naucil robit asi za 5 minut ;)


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Radeon HD 3850

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 19.06.26
Príspevky: 13344
Témy: 438 | 438
Bydlisko: Myjava
NapísalOffline : 24.09.2009 15:50 | Radeon HD 3850

taktovat umoznuje aj samotne CCC. staci tam zapnut Ati Overdrive


_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.09.09
Prihlásený: 25.11.19
Príspevky: 224
Témy: 71 | 71
Bydlisko: Liesek
Napísal autor témyOffline : 24.09.2009 16:08 | Radeon HD 3850

ked som klikol na ati overdrive, tak sa mi nedalo na nic kliknut- myslim v tom ccc... tak nwm


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Radeon HD 3850

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 19.06.26
Príspevky: 13344
Témy: 438 | 438
Bydlisko: Myjava
NapísalOffline : 24.09.2009 16:22 | Radeon HD 3850

vidis tam ikonu-obrazok zamku? na ten staci kliknut, ako Unlock...a uz budes mat pristupne moznosti
http://hourbeforedawn.com/reviews/ASUS4 ... esults.jpg


_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.09.09
Prihlásený: 25.11.19
Príspevky: 224
Témy: 71 | 71
Bydlisko: Liesek
Napísal autor témyOffline : 24.09.2009 20:17 | Radeon HD 3850

hm dakujem:) z 300 Mhz taktu GPU som dal na 750, a z 828 pamete som dal 950 pamate


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Radeon HD 3850

Registrovaný: 12.04.09
Prihlásený: 30.01.12
Príspevky: 38
Témy: 4 | 4
Bydlisko: Tornaľa
NapísalOffline : 27.09.2009 10:50 | Radeon HD 3850

Zdravim. Mám túto istú grafiku a neviem či blbne ona alebo nieco ine ale mam takýto problém. Pri zapínaní pc mi zhasne monitor, počkám asi tak 15 sekund pc sa mi sam od seba restartne a po tomto všetko naskočí tak ako by malo. Vedely by ste mi dako poradit?


_________________
MB: GIGABYTE MA790FX-DQ6
CPU: AMD Athlon 64 X2, 3339 MHz (14.5 x 230) 6000+
VGA: GIGABYTE GTX 260 OC 896MB DDR3 448bit
RAM:2xKingston KTC1G-UDIM 1 GB DDR2-800 Zdroj: Fortron FSP400-60GHN 85PLUS BRONZE, 400W
HDD: 500GB Samsung SpinP. F2 16MB SATAII/300 3RZ
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Radeon HD 3850

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 17249
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 30.09.2009 14:41 | Radeon HD 3850

000kiko000 píše:
hm dakujem:) z 300 Mhz taktu GPU som dal na 750, a z 828 pamete som dal 950 pamate


no pozor ty si pretaktoval 2D rezim podla toho co pises (300 jadro)


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.09.09
Prihlásený: 25.11.19
Príspevky: 224
Témy: 71 | 71
Bydlisko: Liesek
Napísal autor témyOffline : 30.09.2009 22:01 | Radeon HD 3850

hm a ako pretaktujem 3D?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.01.09
Prihlásený: 24.12.20
Príspevky: 34
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Nove Zamky
NapísalOffline : 07.10.2009 13:01 | Radeon HD 3850

nechcem zakladat novy topic tak to napisem sem dufam ze to autorovy topicu nebude vadit.
aky procesor k tejto karte by bol potrebny aby z nej vyzmykal 100% vykonu?
konkretne myslim AGP verziu tejto karty ale to je asi jedno... :D

konkretnejsie stacil by nanu niektory z tychto procesorov- athlon 64 x2 4200+ , 4400+ , 4600+ alebo 4800+ ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 07.10.2009 14:17 | Radeon HD 3850

4800+ urcite postaci


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Radeon HD 3850

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 17249
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 07.10.2009 14:29 | Radeon HD 3850

to chces zohnat na socket 939? Tak to vela stastia.


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 07.10.2009 14:38 | Radeon HD 3850

aj 2.2ghz musi stacit, tu sa jeden kusok zrovna drazi: http://aukro.cz/item766143485_amd_athlo ... x_939.html


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.01.09
Prihlásený: 24.12.20
Príspevky: 34
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Nove Zamky
NapísalOffline : 07.10.2009 17:42 | Radeon HD 3850

no snazim sa zohnat taky procik uz par tyzdnov ale vobec sa mi nedari to je pravda... skusim tu drazbu pozriet.
ale najradsej by som bral 4600+ alebo 4800+


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 07.10.2009 17:46 | Radeon HD 3850

ten malicky rozdiel dotaktujes ;)


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.01.09
Prihlásený: 24.12.20
Príspevky: 34
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Nove Zamky
NapísalOffline : 07.10.2009 17:54 | Radeon HD 3850

Ale mam problem na tej stranke som sa regol a aby som vedel tam drazit potrebujem aktivovat ucet a to mi musia postou poslat kod.
to moze trvat. :?
No a este k tomu teraz pozeram ze tam ma napisane ze nesuhlasi so zasielanim predmetu do zahranicia takze nic.

Ozaj ako su tieto procesory natom s taktovatelnostou?

A este mam jednu otazku aky rozdiel je v odbere stavy v plnom zatazeni pri hd 3850 a hd 3650 ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Radeon HD 3850

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 07.10.2009 22:25 | Radeon HD 3850

s taktovatelnost, +- sa dostavaju na 3GHz pri beznom OC


_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.01.09
Prihlásený: 24.12.20
Príspevky: 34
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Nove Zamky
NapísalOffline : 07.10.2009 22:32 | Radeon HD 3850

To je celkom slusne- predpokladam ale ze s dajakym poriadnym chladenim.
inak nepredas procesor? :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Radeon HD 3850

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 17249
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.10.2009 12:49 | Radeon HD 3850

3GHz to je dost vysoke OC, maloktora s.939 doska ti zvladne 270 fsb (nasobic 11) a procaky ako 4600+ a 4800+ su extremne raritne nakolko boli neskutocne drahe, ja som strasne zhanal 4400+ nakolko ma 2x1MB L2 ale nakoniec po par mesiacoh sa mi podarilo zohnat 4200+ (2x512). No tie procaky su 110W takze minimum je AC freezer ten to pekne uchladi na 50-60 st. pri vykone aj s OC, BOX alebo lacnejsi chladic nema sancu 70 st. mas teplotu v klude.


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.01.09
Prihlásený: 24.12.20
Príspevky: 34
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Nove Zamky
NapísalOffline : 08.10.2009 18:59 | Radeon HD 3850

HD 3850 512MB GDDR3 AGP vs ATHLON 64 3500+ oc 2.5Ghz


otazka znie - ma vyznam k tomuto procesoru davat tuto kartu?
kolko percent vykonu dokaze z nej dostat?

chcem upgred-nut aj CPU ale nedari sa mi zohnat do socketu 939 ATHLON X2 dajaky takze zatial kym sa mi to nepodari bola by to tato kombinacia.

pytam sa hlavne preto ze je dost mozne ze sa mi cpu tak skoro nepodari zohnat tak ci by k mojmu sucasnemu cpu nebola tato karta zbytocny prepich.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Radeon HD 3850

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 17249
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.10.2009 20:14 | Radeon HD 3850

20-30% vykonu dole, ja som mal 3700+ a presiel som na X2 4200+


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.01.09
Prihlásený: 24.12.20
Príspevky: 34
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Nove Zamky
NapísalOffline : 08.10.2009 20:44 | Radeon HD 3850

20-30 percent to je celkom dost. no ale ked sa mi ju podari kupit za cenu aku si predstavujem tak sa to oplati a snad casom sa mi podari aj ten procesor.
len tak medzi recou ty si kde zohnal X2 ?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Radeon HD 3850

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 17249
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.10.2009 21:22 | Radeon HD 3850

v Kosiciach cez bazar www.focus.sk


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
 [ Príspevkov: 23 ] 


Radeon HD 3850



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

RADEON HD 3850 crossfire

v AMD grafické karty

1

261

18.02.2014 11:51

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sapphire Radeon HD 3850 error

v AMD grafické karty

1

376

06.01.2011 12:37

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati Radeon 3850 vs. 1900

v AMD grafické karty

22

1311

04.12.2009 18:40

marbun65

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI Radeon HD 3850 problémy

v AMD grafické karty

16

930

01.03.2011 22:26

stiffy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sapphire ATI Radeon HD 3850

v Grafické karty

3

568

16.07.2008 18:32

winky4

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: ATI Radeon Sapphire HD 3850

v Bazár

7

509

21.02.2011 21:31

pcflexio

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Radeon 3850 AGP vs. VIA čípset

v Grafické karty

2

403

19.01.2012 20:43

ujo zigo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Crysis bude stačiť radeon hd 3850?

v Grafické karty

8

654

12.12.2007 12:12

lounge

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Doska k SAPPHIRE ATI Radeon HD 3850

v Základné dosky

11

872

04.12.2007 17:14

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

SAPPHIRE Radeon HD 3850 512 MB DDR2 ???

v AMD grafické karty

4

480

19.01.2009 14:30

johnny7

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Saphire radeon HD 3850 AGP- pasivne chladenie

v AMD grafické karty

6

659

19.06.2011 20:22

peter seal

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sapphire Radeon HD 3850 s 1 GB paměti

v Novinky

1

451

14.01.2008 23:43

eXistenZ

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vysoke otacky pri ATI Radeon Sapphire HD 3850

v Chladiče a všetky druhy chladenia

8

837

25.12.2008 1:25

alcofrebis

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

P: Radeon 3850 a chladič Scythe Ninja 2

v Bazár

12

904

16.09.2013 10:44

sp33d

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nejrychlejší je HIS Radeon HD 3850 IceQ TurboX

v Novinky

1

457

07.12.2007 17:07

ertin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati Sapphire radeon hd 3850 vs Nvidia Geforce 7900GTX

v Grafické karty

5

721

20.03.2009 9:50

gabi19932



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF