[ Príspevkov: 14 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
R9 380 4GB napajanie

Registrovaný: 10.11.07
Prihlásený: 28.12.25
Príspevky: 277
Témy: 14 | 14
NapísalOffline : 18.11.2015 22:59 | R9 380 4GB napajanie

Ahojte,

chcel by som kupit novu grafiku a rozhodol som sa pre R9 380 4GB, ale ma to 8 pin napajanie. A kedze mam len jeden 8pin ktorym napajam CPU tak neviem ako to najlepsie vyriesit. Viem ze existuju 6pin to 8pin redukcie alebo 2x molex to 8pin redukcia, ale neviem ci to bude v pohode, resp co bude lepsie.

Zostava
i5 4460 3.2GHz
8GB DDR3
a teraz mam HD 6850 ktoru chcem nahradit s tu R9 380.
nejake disky atd..

Ako by si mohol vyriesit to napajanie?

Dakujem vopred.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 18.11.2015 23:00 | R9 380 4GB napajanie

aky konkretny model 380 a aky je to zdroj.


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
R9 380 4GB napajanie

Registrovaný: 10.11.07
Prihlásený: 28.12.25
Príspevky: 277
Témy: 14 | 14
Napísal autor témyOffline : 18.11.2015 23:37 | R9 380 4GB napajanie

Seasonic 500W 80+ bronze
GPU: https://www.alza.sk/gigabyte-r9-380-windforce-2x-gaming-4gb-d2749818.htm


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 18.11.2015 23:44 | R9 380 4GB napajanie

aky konkretny seasonic?


_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
R9 380 4GB napajanie

Registrovaný: 10.11.07
Prihlásený: 28.12.25
Príspevky: 277
Témy: 14 | 14
Napísal autor témyOffline : 19.11.2015 7:25 | R9 380 4GB napajanie

https://www.alza.sk/seasonic-ss-500et-f3-d167022.htm?kampan=heureka.sk_alza-sk_komponenty_skrinky-a-zdroje_pc-zdroje_podla-typu_atx-2-2&utm_source=heureka&utm_medium=product&utm_campaign=heureka.sk_alza-sk_komponenty_skrinky-a-zdroje_pc-zdroje_podla-typu_atx-2-2


Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 18024
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOnline : 19.11.2015 7:58 | R9 380 4GB napajanie

ano, redukcie z molexov alebo 6-pinov funguju a casto byvaju pribalene ku grafike


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 25.06.26
Príspevky: 15109
Témy: 126 | 126
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 19.11.2015 8:08 | R9 380 4GB napajanie

Kup si inu kartu. Napr msi


_________________
Toto je podpis.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.01.09
Príspevky: 10445
Témy: 9 | 9
Bydlisko: KE
NapísalOffline : 19.11.2015 10:16 | R9 380 4GB napajanie

Nemá zdroj aj 1x PCI-E-6+2pin ?
Alebo je tu zlý popis?
http://www.partis.cz/index.php?gid=1200


_________________
PC MB:ASUS Sabertooth P67 CPU:i5-3570S+cooler GEMIN II SF524 RAM:Kingston HyperX BEAST XMP 4x4GB 1866MHz GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 3050 O6G
SSD1:
Verbatim Vi560 S3 256GB SSD2:Kingston DC600M Enterprise 960 GB SSD3:WD RED SA500 4TB SSD4:WD BLACK SN850X 2TB SSD5:SAMSUNG 980PRO 2TB SSD6:SAMSUNG 970EVO Plus 2TB
PSU:
Be quiet! Straight Power 11 650WCASE:CoolerMaster CMForce 500 LCD:Dell S2721DGF
Offline

Užívateľ
Užívateľ
R9 380 4GB napajanie

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 13971
Témy: 747 | 747
Bydlisko: Žilina - Li...
NapísalOffline : 19.11.2015 10:59 | R9 380 4GB napajanie

http://seasonic.industry-server.com/seasonic-ss-500et-f3/ss-500et-f3/19316980.htm
Nemá.
Ale tiez nechapem preco nevezme napr. https://www.alza.sk/msi-r9-380-gaming-4g-d2705116.htm?catid=18856183 a ma iba 2x6 pin. Zaruka tiez 36 mesiacov.


_________________
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11
Offline

Užívateľ
Užívateľ
R9 380 4GB napajanie

Registrovaný: 10.11.07
Prihlásený: 28.12.25
Príspevky: 277
Témy: 14 | 14
Napísal autor témyOffline : 19.11.2015 11:31 | R9 380 4GB napajanie

Nie som moc fanusik MSI. Navyse ma zaujalo na gigabyte fan stop funkcia. A navyse neviem preco tam je odporucany zdroj 600W. Ci to tam je len preventivne alebo marketing.. Možem sa teda na tu moju 500ku spolahnut?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
R9 380 4GB napajanie

Registrovaný: 28.12.14
Prihlásený: 08.02.23
Príspevky: 690
Témy: 9 | 9
Bydlisko: Detva
NapísalOffline : 19.11.2015 12:37 | R9 380 4GB napajanie

To že sa prestanú točiť fany by mali mať všetky.
A tých 600W je len marketing


_________________
|CPU: I5-6600K 4.4GHz|MB: Asus Z170 PRO GAMING|RAM: Kingston 16GB DDR4 2400MHz HyperX Fury|GPU: GAINWARD GTX 1070 Phoenix GS|
SSD: Samsung 850 EVO 250GB|HDD: WD Blue 1TB|PSU: EVGA SuperNOVA 550 G2|CASE: NZXT H440|COOLER: SCYTHE Ninja 4|
AUDIO: DAC/AMP: Aune X1s| Headphones: Philips SHP 9500s| AMP: Onkyo A-9010| Speakers: Wharfedale Daimond 220|
MOBILE: Sony Xperia Z2, OnePlus 5T
LAPTOP: Asus UX430UN - i5 8250u| 8GB DDR3LP| 256GB SSD| MX150 2GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
R9 380 4GB napajanie

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 13971
Témy: 747 | 747
Bydlisko: Žilina - Li...
NapísalOffline : 19.11.2015 12:55 | R9 380 4GB napajanie

Ani nie marketing, skor oni rataju aj so znackami ako Eurocase a podobne ktore maju 600W iba napisane...
Ta MSI pouziva rovnaky chladic takze do 60C bude vypnuty.


_________________
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11
Offline

Užívateľ
Užívateľ
R9 380 4GB napajanie

Registrovaný: 10.11.07
Prihlásený: 28.12.25
Príspevky: 277
Témy: 14 | 14
Napísal autor témyOffline : 19.11.2015 13:30 | R9 380 4GB napajanie

Ok idem teda do tej MSI, dik


Offline

Užívateľ
Užívateľ
R9 380 4GB napajanie

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 13971
Témy: 747 | 747
Bydlisko: Žilina - Li...
NapísalOffline : 19.11.2015 13:45 | R9 380 4GB napajanie

*rovnaky chladic ako moja na 390tke...


_________________
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11
 [ Príspevkov: 14 ] 


R9 380 4GB napajanie



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

R9 380 4GB

v Bazár

11

470

09.08.2016 15:40

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

MSI r9 380 4GB

v Kôš

9

201

11.01.2016 11:00

fallenblue

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Msi R9 380 4gb

v AMD grafické karty

3

433

16.03.2016 16:17

ujo zigo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

R9 380 4gb, zdroj

v Grafické karty

5

426

14.02.2016 14:47

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ASUS STRIX R9 380 DC2 4GB

v AMD grafické karty

3

459

11.05.2016 22:46

Miso122

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

P: Sapphire R9 380 4GB Nitro

v Bazár

6

1099

17.01.2016 16:45

pajros

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Grafické karty ASUS STRIX R9 380 DC2 OC GAMING, 4GB GDDR5, 256-bit, PCI-E (viac kusov)

v Bazár

1

1322

30.11.2019 15:02

castelL

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K: Vga kartu gtx 1050, 4gb verzia. Tiez 4gb ddr4 desktop pamat

v Bazár

3

981

25.11.2018 0:28

jericho79

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Upgrade 4GB DDR3 (+2GB alebo +4GB?)

v Pamäte

7

538

01.09.2013 13:13

k1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTX 960 4GB alebo 1050ti 4GB

v Bazár

0

448

28.11.2017 17:44

frag1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

4GB+4GB ram ddr3

v Pamäte

2

420

04.03.2013 16:43

putana235

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

r9 380

v Grafické karty

1

407

06.09.2015 16:53

liqua1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

r9 380

v AMD grafické karty

3

411

12.02.2016 20:35

carlos262

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

R9 380

v Grafické karty

9

518

01.12.2015 14:12

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: 5x 4GB DDR3 Goodram, 2x 4GB DDR3 Kingston

v Bazár

0

429

28.06.2018 15:37

Andre

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

notebook do 380€

v Prenosné zariadenia

2

458

13.04.2015 18:15

Lessik



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF