[ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.08
Prihlásený: 02.12.08
Príspevky: 12
Témy: 5 | 5

neviete aky si mam stiahnut codec??? lebo ani Windows Media Player ani Winamp mi nechcu prehrat pesnicky vo formate wma. dakujem za pomoc


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosim vas... neviete nahodu aky si mam stiahnut codec??????

Registrovaný: 23.07.08
Prihlásený: 21.12.14
Príspevky: 1346
Témy: 31 | 31

ffdshow mne to tiez nechcel wma prehravat som si to stahol a ide mi to


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Prosim vas... neviete nahodu aky si mam stiahnut codec??????

Registrovaný: 21.12.06
Prihlásený: 31.12.19
Príspevky: 9438
Témy: 95 | 95

Dekoder MP3 ako aj WMA je standardne vo Windows (DirectX).
//najnovsie WMA vid http://www.microsoft.com/windows/window ... fault.aspx


_________________
NB: ACER Aspire TimeLineX 3820TG: i5-460M; ATI HD5650; 4GB DDR3; HDD 640GB; OS: Win7 64bit + Taška: Zeroshock 3; USB Hub: aktiv Belkin 4port - USB2
Myš: MS laser mouse 6000; Headset: Logitech Digital Precision PC Gaming; Klávesnica: Logitech 200; USB key: Patriot SUPERSONIC USB3 - 32GB ; Mobil: SE Xperia Neo V
Repro:Bach 2.0; Tlač:HP 1410, 1315, 3330-kopírka
 [ Príspevkov: 3 ] 


Prosim vas... neviete nahodu aky si mam stiahnut codec??????



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aky codec mam pouzit?

v Windows

1

610

17.07.2008 5:44

don jebot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aky catalyst si mam stiahnut?

v AMD grafické karty

4

473

05.11.2009 20:18

guzro39

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aky najlepši codec?

v Video programy

2

1634

09.03.2009 14:02

SlOw

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký codec do Visty na AVI

v Windows

9

1161

15.03.2009 10:57

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Odkial mam stiahnut antivirus na WIN. Vista????

v Antivírusy a ochrana

5

1277

20.01.2008 0:35

OmeGa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aký mám pc na hry a čo mám dokúpiť?

v PC zostavy

7

821

23.04.2007 18:19

fuco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

cez aky soft mam nahravat zvuk ked mam tv kartu ?

v Audio programy

5

1251

03.01.2007 19:30

ucen

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ako mám stiahnuť mp3 alebo film cez DC++, som z toho magor

v Sieťové programy

5

2587

18.08.2005 18:30

p2p

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pomozte mi prosim stiahnut jedno video z markizy

v Internet, služby a sociálne siete

15

1683

31.08.2010 21:11

Tomas1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prosim Vas nazor

v Frontend

24

1785

19.02.2010 22:18

Tominator

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prosím, Váš názor...

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

33

1604

22.10.2008 22:47

Trojan-HE

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Prosim zasa Vas nazor

v Frontend

1

623

31.12.2009 18:16

shaggy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Potrebujem poradiť prosím Vás

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

37

2214

26.02.2009 13:46

Joz1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PROSÍM VÁS POTREBUJEM POMOC

v nVidia grafické karty

15

680

15.04.2014 19:03

4040

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prosim vas kuknete mi log?

v Antivírusy a ochrana

4

684

31.05.2008 15:51

K0miK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prosim vás, poradte čo upgradnuť

v PC zostavy

7

578

10.08.2010 16:27

Cirky



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF