Caute mam 2 klavesnice jednu pouzivam normalne a druhu mam bezdrotovu numericku a chcem sa spitat ze ci tu bezdrotovu numericku mozem softverovo naprogramovat na nejake ine funkcie bez toho aby nerobila to iste aj numericka cast na normalnej klavesnicy... dakujem za odpovede
|