cujte lduia stahol som film dbludu roboty s nim bolo a hopla asi som ho enchtac vymazal a najlepsie ze dakto vysypal kos nevete neaky jednoduchy program cez ktory by sa to dalo zachranit? pc uz po tom bol vypnuty kedy trebalo nevypinat nevete ci yb sa to dalo bol yb som velmi rad ked heja apovete jak lebo odzbnva sa mi to stahovat nece
|