Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.12.08
Prihlásený: 02.04.09
Príspevky: 12
Témy: 5
Príspevok NapísalOffline : 10.12.2008 15:23

Ahojte som tu nový :nodhead: Hladal som nejaké fórum kde by mi niekto skúsil poradiť a našiel som toto. Mám problém s internetom. (Net mam od T-Comu, viem, že už len táto skutočnosť je problém, ale o to teraz nejde) Moj problem spočíva v tomto, vždy ked sa pripojím na internet a prezerám si stránky, všetko funguje normálne, ale akonáhle začnem niečo sťahovať, alebo vyvijáť akúkolvek inú činost pri ktorej príjmam trochu vačší počet dát, tak sa zrazu všetko po asi dvoch minútach zastaví. Prijaté dáta a aj Odoslané sa prestanú hýbať a po niekolkých sekundách ma odpojí a proste napíše "Pokušam sa o opatovné vytáčanie" a pripojí ma normálne spať k internetu. A ked dám resume na nejaký download ktorý sa mi kvôli tomuto prerušil, urobí po pár minutách to isté. A takto stále dokola.Nemôžem absolutne nič stahovať alebo hrať nejaké online hry. Ako keby sa zastavil z ničoho nič prenos tých paketov alebo ako sa to volá a ono ma odpojí a znova pripojí. Skúšal som všetko oskenovať (mám NoteBook a modem mám pripojený k nemu) no nič nenašlo žiadny vírus ani spyware. Tak som dokonca vyformátoval disk a nahodil na novo systém.(XP home edition sp2) Nič nepomohlo, stále to robí to isté. Do T-comu som volal chyba vraj nie je u nich a malo by mi to ísť , v práci mám také isté pripojenie a tam to ide bez problémov a viac ludí má toto pripojenie a všetci to majú OK. Inak je to pripojenie FLAT DSL alebo ako sa tomu dávnejšie hovorilo, teda neobmedzené s dynamickou IP adresou. Nestretol sa niekto niekedy s niečím takýmto ? Skúšal som aj vymeniť káble od usb modemu (microcom ADSL USB AD2622), nič sa nezmenilo. Ale modem ten som neskusil vymeniť, môže to byť chyba modemu? Robí mi to už dosť dlho niekolko mesiacov, najprv to bolo iba občas, ale teraz je to tak ako píšem čiže stále. nechcem zbytočne kupovať nový modem a tak sa pýtam či sa to niekomu niekedy nestalo, či nemôže byť chyba niekde inde, napríklad niečo s telefonnou pripojkou čo je v stene. Fakt sa do toho nevyznám. Za každú odpoveď dakujem.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Problémy s odpájaním z internetu.

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 10.12.2008 15:28

mno, po tom všetkom čo si skúsil ostáva asi len jediné.. modem :)
mne osobne fičí tento net úplne bezchybne, takže, skús si zohnať niekoho, kto ti môže požičať svoj modem (stačí kľudne na hodinu) a otestuj... buď je chyba v modeme alebo v t-come.. pokiaľ nepomôže vymeniť modem, vieš kde sa sťažovať.. tam sa už toho moc nedá skúšať keď si skúšal aj vymeniť káble, formátovať disk atď...
prípadne, vezmi ten modem k niekomu a vyskúšaj, či u neho bude fungovať :) ak by fungoval u iného, tak to vidím buď na HW chybu notebooku alebo chybu t-com linky.. pokiaľ ten modem nebude fungovať nikde, asi poznáš odpoveď na svoj problém







_________________
C#, PHP, ...
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 54 Mbps no problemy zo skakaním internetu. Wifi

v Sieťové a internetové programy

2

409

13.02.2011 18:02

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problémy s pripojením (vysoký ping, polovičná rýchlosť internetu)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Poskytovatelia internetu

33

1936

01.02.2020 17:08

anonym5522 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem s odpajanim

v Siete

2

302

22.12.2008 12:28

dj.ripper Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy Mini- Problémy, problémy, problémy

v Smartfóny a tablety

1

2374

20.02.2012 9:28

erikoo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problémy.problémy a stále to isté..

v Ovládače

6

1200

30.05.2007 19:32

jefo250 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypadavanie internetu

v Notebooky a netbooky

7

2174

25.01.2014 13:50

vladoff Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zdielanie internetu

v Siete

1

457

08.03.2009 23:33

Gyrxiur Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zdielanie internetu

v Siete

6

675

21.02.2007 11:18

stulislav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypadky internetu

v Siete

7

605

01.08.2021 13:03

4040 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypadavanie internetu

v Siete

7

703

02.08.2009 20:49

Axwell Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zdielanie internetu

v Smartfóny a tablety

5

456

12.03.2013 23:12

Icehammer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zdielanie internetu...

v Siete

4

555

27.12.2007 17:18

pokino Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. instalacia internetu

v Poskytovatelia internetu

2

408

17.03.2010 14:05

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rýchlosť internetu

v Poskytovatelia internetu

1

364

18.05.2017 10:28

Cecekhunter Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Výber internetu

v Poskytovatelia internetu

9

602

13.04.2020 20:16

patro16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Výpadky internetu

v Siete

2

662

28.06.2011 21:16

Peter247 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra