Hello, tak dnes som nainstalovala balik Open Office 4.4.1 ( najnovsi myslim) a skusala som v nom tvorit prezentaciu , všetko vypadalo ok, ale az dokym som neotvorila .ppt, nejaky z netu som potrebovala pozerat- NEUSTALE PADA, ale nenormalne, padá kazdy x co otvorim nieco ine ako odf / to je tá vlastna pripona čo ma a mna to nebaví... co s tým? Nemienim vkuse prehadzovat kazdy stiahnuty ppt z netu a doc do ich pripon, ved to sa neda.. na starom notebooku som mala Open Office a nepadal ani ked som to prehodila do inych pripon, tak nechápem. Tento notebook má OS WIN 8.1 a je to Lenovo 14 Flex
Díky za rady
