Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problemovy PC

Registrovaný: 14.04.07
Prihlásený: 11.03.11
Príspevky: 41
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2008 3:49

Caute, potebujem od vas radu a tak zacnem moj vcerajsi pribeh. Poobede my zavolal kamarat ze si kupil original windows xp home edition a ze ci by som mu ho nesiel nahodit. Tak dobre isiel som. Ked som zapol PC tak nastal problem po niekolkych sekundach zamrzol..(mal nainstalovanu este piratsku verziu XP). Vobec sa niekedy nedalo dostat ani do biosu, proste zamrzol ihned na zaciatku. Tak som si povedal dobre no..tak skusim resetovat bios na doske. spravil. Po zresetovani biosu konecne zacalo bootovat z CD a podnikal som potrebne kroky aby som nainstaloval OS, lenze PC zase zamrzal...proste ked si vyberate ktoru particiu chcete vymazat tak vtedy zamrzal a niekedy aj skor..najcastejsie zamrzal pri zobrazeni licencnych podmienok....vtedy vela nechybalo a bol by som ho rozmlatil :-), ale povedal som si ze to nieje moj PC tak som ho nechal tak :-). Rozhodol som sa ze zoberem domov HDD a u mna nahodim XP, tak som zobral domov disk, odstranil virusy s particii, ktore chcel nechať (na moje prekvapenie boli iba 2). Doma islo vsetk bez problemov..cely nateseny ze na disku je win som isiel naspat do kamarata. Ked som ho zapojil tak vsetko islo bez problemov, dostal som sa do OS a nainstaloval som ovladace od MB. Myslel som si ze konecne ide vsetko tak ako ma, ale po restarte vyziadanom instalaciou som sa uz bohuzial viac do OS nedostal...zase zamrzal pri nacitavani OS, popripade zamrzol cely BIOS. Tak to som uz mal dost, zas som skusil reset biosu a stale robilo to iste. Rozmyslal som nad tym ze ci za to nemoze prach v PC, ale kedze bolo neskoro vecer tak som ho nemohol povysavat. Poradte pls ak viete ako na to.....budem velmy vdacny ::)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problemovy PC

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 07.04.24
Príspevky: 1109
Témy: 26
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2008 9:21

Mne to minule tiez tak mrzlo v biose... vyber baterku aspon na pol dna a ten PC sa uplne resetuje... ja som nechal baterku cez noc vonku a rano som ho normalne zapol... predtym sa len roztocili fany ani monitor neisiel.. sem tam som sa dostal do biosu a zamrzlo ... takze ho nechat nejaky ten dlhsi cas bez napatie :) mozno pomoze







_________________
No INTERNET
No LIFE
CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problemovy PC

Registrovaný: 14.04.07
Prihlásený: 11.03.11
Príspevky: 41
Témy: 9
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.12.2008 11:08

diky vyskusam...


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problemovy HDD

v Pevné disky a radiče

0

211

20.12.2012 0:53

Spixy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problémový touchpad

v Notebooky a netbooky

4

556

14.03.2015 18:19

hanesovic Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problémový zdroj.

v Ostatné

5

326

07.11.2011 21:31

killer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problémový internet

v Poskytovatelia internetu

20

895

20.02.2010 11:21

Mato979 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problemovy start

v Ostatné

8

578

25.01.2008 17:01

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. C problemovy fopen_s

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

1

247

22.10.2011 17:27

Fico Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problémový superwebhosting.sk

v Webhosting a servery

10

1494

06.10.2008 0:11

luoq Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lenovo p2 -problemovy displej?

v Mobilné zariadenia

0

259

04.12.2017 16:58

Nair0n Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nespusti PC - Viem najst problemovy komponent bez servisu?

v Ostatné

24

1118

08.02.2016 12:18

AlucardIII Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra