[ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 16.05.08
Príspevky: 57
Témy: 9 | 9
NapísalOffline : 01.04.2007 18:20 | Problem s tlaciarnou HP 1315

no ...1Problem je ...akosi ..som mal dohnuseny WIN tak so mreinstaloval .no a stratil som Cd s ovladacmi tak som ich chcel stiahnut tak som stiahol ale ..pri instalacii pytalo nejaku cestu k CD ..aku?? .neviete??..no ..no pozical som si CD s ovladacmi od kamarata ...tak isto nejde ...Nainstalovany hardware pravdepodobne nebude pracovat spravne !!! ..uhh ..Moze to byt aj tym ze om zopark krat ...t uinstalaciu ..nespravil dobre a ..mohlo neco ostat .v registroch alebo tak nejak ?? ...2 PROBLEM:...ked zapem tlaciaren tak vzdy zacne tlacit t uvodnu stranu viete ked neco vymenite na talciarni .taku ..ze ci to funguje .tak to mi vzdy zacne tlacit a uz ma to vytaca ....prosim ..ak budete mat nejake postrehy ..ozvy te sa ..he.D: :loony:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Problem s tlaciarnou HP 1315

Registrovaný: 22.03.07
Prihlásený: 23.06.23
Príspevky: 2096
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava V
NapísalOffline : 01.04.2007 18:40 | Problem s tlaciarnou HP 1315

dam ti jednu radu do zivota: pouzivaj odstavce

instalator hp zrejme robili po poziti silnych narkotik. to, ze si stale pyta subory, je uplne normalne.
moznym riesenim je pouzit novy univerzalny ovladac, ktory je snad lepsi
druhym riesenim rozpakovat obsah instalatora (na cd by mal byt nespakovany), dat v nom vyhladat ziadany subor a zadat cestu k nemu (pyta to nejake 4 subory)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 16.05.08
Príspevky: 57
Témy: 9 | 9
Napísal autor témyOffline : 22.04.2007 14:11 | Problem s tlaciarnou HP 1315

hmmm ale ten univerzalny ovladac mi nechce vyhladat tlaciaren ..... :oops: :( :cry: ja som uz zufaly cela rodina ma ide zabit ze tlaciaren nedjde ..a uz som si zohnal aj orginalne ovladace all in one a nicc ...tpaciaren mi nevyhlada .proste pol hodiny hlada ci ju pripojilo a nic som zufaly


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.08.07
Prihlásený: 13.08.07
Príspevky: 1
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 13.08.2007 14:01 | Problem s tlaciarnou HP 1315

Mozno, ze nie, ale...
Ta uvodna stranka sluzi pravdepodobne na kalibraciu. Nevytlaci ti to nejake ciarky a ty mas uviest, ktora z nic je najrovnejsia, ktora sipka je najblizsie ku okraju a tak? Ak ano, tak iba nasleduj instrukcie :)
Mam pocit, ze to iste robilo kolegovi (sice na inom type, ale co ked...) a on tu uvodnu stranku stale rychlo zrusil aby usetril atrament. No a tlaciaren zacala poriadne fungovat, az ked to nechal vytlacit cele a ponastavoval to co od neho chcelo.
Tak skus...


 [ Príspevkov: 4 ] 


Problem s tlaciarnou HP 1315



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

hp 1315 problem

v Externé zariadenia

1

1712

15.01.2008 8:34

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s Hp psc 1315

v Externé zariadenia

1

2255

11.02.2009 23:02

boh

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s tlaciarnou

v Externé zariadenia

2

1010

12.12.2008 11:38

tantum

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem s tlaciarnou

v Externé zariadenia

4

920

03.12.2009 17:10

mark6000

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s tlačiarňou

v Ostatné

6

746

29.11.2009 19:55

cryssyss

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem s tlaciarnou

v Externé zariadenia

6

854

11.06.2008 17:10

ferri222

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PROBLEM S TLACIARNOU

v Externé zariadenia

1

697

10.02.2010 23:48

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s tlačiarňou

v Externé zariadenia

3

366

22.06.2023 5:55

Em7898

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s Tlaciarnou

v Externé zariadenia

3

574

24.04.2010 22:02

Firefox

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PROBLÉM S TLAČIARŇOU

v Windows

3

410

07.08.2014 18:21

Mandy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem s tlaciarnou

v Externé zariadenia

1

718

13.01.2010 19:02

Ominous

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s tlaciarnou

v Ostatné úložné zariadenia

2

580

22.11.2009 21:58

1adad1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s tlaciarnou....

v Unix-like systémy

2

594

06.08.2007 22:06

JohnyN

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s tlačiarňou

v Unix-like systémy

2

634

09.01.2008 14:43

martin90

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s tlaciarnou

v Externé zariadenia

1

932

08.12.2006 16:38

el

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s tlačiarňou

v Externé zariadenia

2

636

25.06.2009 8:52

shiro



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF