[ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém s ovladacom wo win7

Registrovaný: 16.06.10
Prihlásený: 02.09.12
Príspevky: 37
Témy: 11 | 11
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 15.07.2010 19:22 | Problém s ovladacom wo win7

Ahojte mam taky problem
Nemozem nainstalovat ovladace na moju graficku kartu
Mam ATI Radeon X1650 a pri instalacii mi vzdy vyhodi toto okno
Kód:
http://www.pixhost.org/show/1068/3066577_error.jpg

a neviem co mam urobit...lebo problem je v tom ze napr v total commandery mam take neostre pismo a nakoncoch cervenu konturu...mal som XP a to minerobilo a aj na ploche mi to zobrazuje rovnako...
Co mam urobit?
Dakujem za kazdu radu


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Problém s ovladacom wo win7

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 16.07.2010 7:50 | Problém s ovladacom wo win7

http://support.amd.com/us/gpudownload/w ... ng=English

ak by si trocha rozmyslal a zasiel na oficialnu stranku AMD/ATI tak by si sa docital, ze tak stara vga akou je X1650 nema podporu ovladacov pre win 7, pricom samotne AMD/ATI odporuca instalovat ovladace pracujuce pod win 7 pre win vista, takze si stiahni driveri pre win vista ci uz 32 bit alebo 64 bit - tiez by si mohol napisat v akom prostredi mas tu 7-cku


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém s ovladacom wo win7

Registrovaný: 16.06.10
Prihlásený: 02.09.12
Príspevky: 37
Témy: 11 | 11
Bydlisko: Nitra
Napísal autor témyOffline : 16.07.2010 12:12 | Problém s ovladacom wo win7

[quote="brmbulko123"][/quote]
ak by si pozorne cital ja tie drivre mam len problem je v tom ze mi to pri instalacii hlasi chybu...a niesom az taky blbec aby som si neskocil pozriet stranku ATI...to bolo ako prve...prostredie pouzivam predefinovane...ako som to naistaloval tak to ostalo...verzia win7 ultimate


 [ Príspevkov: 3 ] 


Problém s ovladacom wo win7



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem s ovladacom Nvidia 196.21 na win7 32bit

v Ovládače

3

967

20.03.2010 15:11

viždo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

zblbnuty Win7 kvoli ovladacom

v Windows

1

578

28.12.2010 0:25

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s ovladacom

v Ovládače

4

752

12.02.2009 20:32

mirco828

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s ovladacom?

v Ovládače

2

875

28.03.2008 8:47

Packard

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problém z ovládačom

v AMD grafické karty

7

779

02.06.2008 18:22

OmeGa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem s ovladacom

v Ovládače

7

802

10.08.2008 18:00

neutronmind

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s ovladacom

v Ovládače

1

517

25.10.2015 8:48

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s ovladacom

v nVidia grafické karty

1

586

08.03.2012 13:34

majky358

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s ovládačom

v Ovládače

5

789

10.01.2009 22:52

sauron3

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem s ovladacom

v Ovládače

2

670

06.04.2012 9:34

Nerd

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem z ovladačom

v Ostatné grafické karty

4

527

16.09.2012 12:46

MicQo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s bluetooth ovládačom

v Ovládače

1

512

31.01.2014 19:32

Darken/svk

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s PCI ovládačom

v Ovládače

25

6926

20.04.2008 20:11

Budomad

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem s ovladacom monitora

v Ovládače

8

552

18.02.2013 15:31

zaciatocnik787

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mám problém s ovládačom

v Ovládače

2

637

16.07.2008 20:15

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem z ovladačom ATKACPI

v Ovládače

3

522

06.06.2013 15:08

pato770



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF