[ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.07.11
Prihlásený: 19.04.14
Príspevky: 13
Témy: 6 | 6

Ahoj, jak je už v názve napísane. Rootol som si mobil, to som spravil dobre,
ale potom ako som sa riadil navodom na stranke xda-developers o JaggyROM 3
som dal "Wipe data/factory reset" a potom "Install zip from SD Card" a "Install update from sdcard",
ale ten update mi nenaslo :(
a teraz nemozem funkcne zapnut mobil :cry: objavý sa len logo "HTC Quietly briliant" a nic dalej.
nemozem sa dostat ani do Recovery menu (A310E Recovery) ..
Nejde mi ani factory reset, mam v pocitaci back up(zalohu) ale neviem ako ju dostat do mobilu...

Budem vďačný za každú pomoc.

Ďakujem :?

P.S.:Neviem ci sem mozem davat url ale tak tu je ten navod http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=24242126&postcount=948


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.01.08
Prihlásený: 18.11.13
Príspevky: 21
Témy: 9 | 9
NapísalOffline : 25.10.2012 17:27 | Problém s HTC Explorer - zlý root ROM

podla mna ked ti ukazuje logo, htc nie je to ešte stratené, take niečo som riešil aj s hd2...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém s HTC Explorer - zlý root ROM

Registrovaný: 18.07.10
Prihlásený: 12.05.26
Príspevky: 574
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Vrbové

Citácia:
som dal "Wipe data/factory reset" a potom "Install zip from SD Card" a "Install update from sdcard",


Nemas tam moznost "Chose zip from sd card" alebo take daco? mala by tam byt moznost aby si tu rom mohol najst manualne


_________________
Zostava- Cpu- AMD phenom x4 B55 oc 3.7ghz | MB- ASrock 890GX extreme3 | Mem- 2x Kingston HyperX DDR3 4GB 1600mhz | Gpu- Msi Amd Radeon HD 7770 |PSU- Fortron BlueStorm2 |
V mene Grafiky i Ramky i Procesora svätého, Enter.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problém s HTC Explorer - zlý root ROM

Registrovaný: 02.09.07
Prihlásený: 19.01.20
Príspevky: 6373
Témy: 298 | 298
Bydlisko: Žilina

To bude koli tomu, že síce sa do niečoho púštaš, ale veci okolo toho si neprečitaš.
Pokiaľ tomu dobre rozumiem, wipe all si spravil dobre, následne si mal dať "instal zip from sdcard", vybrať tvoju romku čo si stiahol.

Pred všetkým týmto si ale dúfam spravil Unlock bootloadera, alebo S-OFF.


_________________
NTB: Dell Vostro 5470 - Core i5-4200U, GT 740M, 8GB DDR3-1600, Crucial MX100 256GB, 14" 1366x768
Audio: KRK RoKit 5 G2 White, Lexicon Alpha, M-Audio Axiom 25 MKII, AKG Y55
Phone: Samsung Galaxy S8
Vozenie: Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 110kW - DPF/EGR/SWIRL OFF, BOSE SOUND
 [ Príspevkov: 4 ] 


Problém s HTC Explorer - zlý root ROM



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Android root + HTC ROM

v Smartfóny a tablety

10

1557

13.07.2011 12:37

TommyHot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ROOT HTC Desire 500

v Smartfóny a tablety

3

449

24.05.2015 9:31

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Tutorial: SG GA S5830i /root, custom rom Jelly Blast 3.03

v Smartfóny a tablety

0

756

12.07.2013 11:17

Lessik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HTC Explorer

v Smartfóny a tablety

0

248

29.10.2013 6:47

slovacik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P/I:HTC Explorer

v Bazár

0

267

16.07.2014 19:46

jamalpp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HTC EXplorer nejde hlas

v Smartfóny a tablety

0

280

17.10.2014 16:15

slovacik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

explorer.exe - windows explorer stop working problem

v Windows

5

717

26.08.2013 21:48

sillyounguy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HTC EXPLORER a instalcia aplikacii

v Smartfóny a tablety

1

327

11.08.2012 18:10

samson3333

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HTC Explorer prepojenie s PC

v Smartfóny a tablety

4

498

19.06.2012 11:33

Renfielder

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HTC Wildfire S - best ROM

v Smartfóny a tablety

1

456

23.06.2013 0:11

Gravedigger

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HTC One V - custom rom

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Smartfóny a tablety

30

1666

02.08.2012 16:43

DwEjtSvK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HTC desire C custom ROM

v Smartfóny a tablety

1

631

04.03.2013 13:27

Gravedigger

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

bateria pre HTC Explorer a nahrada

v Smartfóny a tablety

0

343

05.06.2012 16:18

slovacik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Najlepsia Android ROM pre HTC HD2

v Smartfóny a tablety

0

496

01.04.2013 23:31

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

samsun galaxy S ROOT problém

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Smartfóny a tablety

30

14671

17.11.2012 20:41

Gravedigger

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Miesto DVD-Rom mi ukazuje CD-Rom

v Windows

2

612

07.11.2010 19:12

hanesfun



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF