Ahojte
Už pol dňa sa snažím zmeniť firmware na mojom routry D-LINK DIR300 ale mám problém so vstupom do redboot-u. Používam Putty a takýto kód:
Kód:
rem echo off
:start
rem --------------------------------
ping 192.168.20.81 -n 1 -w 1 > NULL
IF ERRORLEVEL 1 goto start
rem putty
rem --------------------------------
break
putty.exe telnet://192.168.20.81:9000 -m redboot.txt
exit
Stále zapájam lan kábel do WAN portu ales tále nič, ten kód nedostane nikdy odpoveď na ping.
Nemáte niekto s týmto skúsenosti?
Vďaka
// pridané po 2 minútach od posledného príspevkuChcem ho zmeniť na DD-WRT