zmija31 píše:
niaka chyba no po 1. ti radim aby si napisal modovy nech ti zmeni farbu pisma, mi vidime ze nieco ches aj bez tej kruklavej cervenej, a skus nieaky free soft na odstranovanie programov napr C&C cleaner...
hlboko sa ospravedlnujem za cervenu vidim ze tu riesite viac ako moj problem ja sa pytam ,ako to mam spojazdnit a nie ako odstranit inak programy to viem aj sam,viete mi povedat preco to vyhadzuje a vcom moze byt chyba,reinstal windowsu to nemyslite vazne reinstal windowsu zabere na vsetko to sa nemusim pytat o rady,ked viete poradit okrem reinstalu budem vam vdacny dik.