Chcem sa spýtať, chcem si preinštalovať Windows XP a vykonať vlastnú inštaláciu, t.j. sformatovať disk a znovu nainštalovať Win XP. Ak potom po inštalácii XP-čka ho znovu aktivujem, nebude mi hlásiť, že mám nelegálnu kópiu? Mám verziu OEM. Za odpoveď ďakujem...
nie, problém by bol iba keby si sa snažil už raz aktivovanú OEM verziu nahodiť na kompletne iný počítač. preinštalovať oem verziu môžeš koľko chceš vrámci toho pc. oem verzia je viazaná na hardware, presnejšie na základnú dosku.