Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 43 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 12:00

Čím to bude ... kvalitou / cenou / značkou .... Myslým že všetkým dokopy :)

http://www.macweb.sk/samsung-predal-men ... ny-polrok/







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 12:30

skodovka mozno predala tiez u nas viac aut za posledny polrok, ako Mercedes za 2roky ;)
Konkurencia applu neexistuje, kedze jedine on ma IOS. Porovnavaj porovnatelne.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 13:16

To je sila, tento fanatizmus. Niekto si ani poriadne neprecita nazov clanku, lebo hned si mysli, ze na jeho chudacika Apple niekto utoci a zahajuje obranu a uz taha z kapsy jeden, podla neho "podobny", no podla clanku presne opacny pripad, aby Apple branil.


Ale velmi sa mi paci tvoj priklad YaJohnny, lebo podla neho je Apple skodovkou a Samsung Merecdesom. :D

A presne tak vyzeraju vsetky debaty s fanatikmi. Bez toho aby co i len vedeli o co ide, bude silou mocou Apple branit, lebo Apple je najlepsi vo vsetkom. Proste vidim, dokonca niekedy ani nevidim, len si myslim ze vidim, ze na Apple niekto utoci, tak je uplne jedno v com a ci ma pravdu, alebo nie, musim branit Apple, nech zo seba kludne spravim aj hlupaka, pre jablckarov budem hero.


Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 13:23

akoze lol, porovnavat predaj vsetkych vyrobkov jednej firmy s jedinou produktovou radou inej firmy? Co tak zobrat do uvahy vsetky samsungy? :loony:







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 13:56

Ďalší jablkár? :lol: Porovnávajú všetky predané telefóny radu galaxy a všetky telefóny radu iphone od roku 2010. Kde tam vidíš všetky výrobky jednej firmy??

// keď to čítam viac krát, tak si to asi myslel opačne :oops: Ale aj tak to tam máš vysvetlené, prečo to porovnávajú práve tak
Citácia:
samozrejme toto číslo zahŕňa iba “vlajkové lode” Samsungu, ktoré sú porovnateľné so smartphonom Apple







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 14:03

Ešte nech porovnajú predaje v Európe nie celosvetovo... v Číne na iPhone stoja kolóny stoviek až tisícov bláznov, v Amerike je to podobne.. v európe aj človek rozmýšľa čo kúpi a až potom to kúpi







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 14:35

2x by som nepovedal, skor na sk je to tak, kedze tu je to drahe, v nemecku anglicku atd kde mas dotovane ceny sa ti ani neoplati nad takym rozmyslat, ukazes na krabicku a s tou ides domov


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.06.2012 15:32

Je to úplne jedno... netreba sa o podobných veciach hádať
Jednoducho článok nasvedčuje že ešte stále je na planéte dostatok rozumních ľudí ktorí by nedali rovnaké peniaze za "mikrovlnku" ako za iphone keby bol výsledok opačný začal by som silno uvažovať o inteligencii planéty.

A nemôžeme pozerať na to že v pár krajinách na svete kde je kríza sa lepšie predáva celkovo značka samsung... áno predáva lebo má braky v hodnote 100-200€ tým pádom sa to zákonite nemohlo porovnávať s inými modelovými radami.
Ale logicky z toho tiež vyplýva že ten čo nemá na ten samsung nemá ani na iphone a opačne :)

// pridané po 6 minútach od posledného príspevku

Rád by som zažil v živote situáciu že by apple robil notebooky za 600-700€ a mobily za 200-300€ to by som sa pozrel potom na všetkých tých čo to hate-ujú...
Vtedy by už bol apple vynikajúci no teraz samé žvásty..

// pridané po 5 minútach od posledného príspevku

M0f0 píše:
akoze lol, porovnavat predaj vsetkych vyrobkov jednej firmy s jedinou produktovou radou inej firmy? Co tak zobrat do uvahy vsetky samsungy? :loony:


A aký by to malo význam ?
Predstav si že porovnávaš 2 nemecké dielne AUDI a BMW konkrétne 2 športové delá vo vyššej triede teda ich predaj BMW M5 vs AUDI RS4/RS6
To by ešte šlo ale načo porovnávať predaj BMW M5 voči celkovému predaju AUDI ... čo by si tým dokázal ?
SAMSUNG je firma ktorá robí všetko od chladničiek po notebooky. Už to niečo nasvedčuje jej kvalite veď predsa radšej robiť 1 alebo 2 veci a poriadne ako 30 ktoré výjdu na zmar.







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza

Registrovaný: 17.09.11
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 1670
Témy: 66
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 15:34

mňa osobne dostalo keď som si prečítal pod tou štatistikou - "Source: Apple"
vy by ste si nebodaj dali nepriaznivé výsledky do štatistiky a potom ju poslali novinám? :D
nerýpem do žiadneho z výrobcov, do žiadnej komunity, len sa mi toto na tom článku páči - zdroj, zdroje dnešných správ sú asi vždy fail







_________________
PC: CPU: Intel i7-4790 Cooler: EK Supremacy EVO MB: Gigabyte B85N RAM: Adata 4GB + Kingston 8GB SSD: Samsung 850 EVO 500GB GPU: XFX GTR RX 480 8GB with Alphacool NexXxoS GPS-07T Case: Advantech IPC-510 PSU: Corsair RM1000i KB: Idobao x YMDK ID75 with Outemu Silent Grey Mouse: Logitech G305 Mousepad: LTT Deskpad Headphones: AKG K240 Sextett with Brainwavz Velour pads
Mobil: Sony Xperia 5 II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 24.02.24
Príspevky: 817
Témy: 15
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 15:39

a kto iny by mal vydat statistiku predajnosti iphone? ci im to mal pocitat samsung?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.11
Prihlásený: 06.05.13
Príspevky: 135
Témy: 13
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 15:43

El_Silver píše:
SAMSUNG je firma ktorá robí všetko od chladničiek po notebooky. Už to niečo nasvedčuje jej kvalite veď predsa radšej robiť 1 alebo 2 veci a poriadne ako 30 ktoré výjdu na zmar.


Co vyjde na zmar? Mam TV Samsung, telefon samsung, sestra ma chladnicku Samsung a nemozem povedat jedno krive slovo na ich vyrobky...
Neviem, kde beries tieto nazory, ze ked firma robi viacero vyrobkov, musi ich zakonite robit zle..







_________________
CPU: AMD Phenom II X4 955@3,8 Ghz + Coolink Corator DS, MB: Asus M3A78, RAM:2x 2GB Kingston DDR2, GPU: MSI GTX 560Ti Twin Frozr II/OC, HDD: WD 500 GB+Seagate 200GB, CASE: Cooler Master HAF 912 Plus, PSU: Fortron 500W Blue Strorm II, DVD: TEAC DV-516G, LCD: 22" LCD LG W2242T, OS: WIN 7x64 ultimate; MT: Samsung Galaxy S2
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 15:47

nj je to len názov na danom výrobku, výroba telefónov Samsung s výrobou chladničiek nemá absolútne nič spoločné... odvetvie výroby telefónov u Samsungu je rovnako kvalitné ako pri Apple... akurát Samsung je naozajstný gigant a pojem toť vše... Ak by Audi začalo robiť chladničky už by ich auta nebolí prémiové ale boli by to kšunty len preto žeby začali vyrábať chladničky? čo to má psoločné s kvalitou? a ozdaj Galaxy S, S II, III sú nejaké podradné nekvalitné telefóny? či ide o konštrukciu? kde Samsung je z plastu a vydrží 5x silnejší pád ako sklenený iPhone? alebo očo?







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:05

Samsung v kórei predáva aj oblečenie :rolleyes:
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza
A áno, väčšina ich výrobkov sú šmejdy, hovorte si čo chcete. Ich domáca technika je priemer, telky sú akurát tak pekné, monitory takisto...V mobilnej sfére vyrobia jeden top model ktorý je kvalitný, a kopu lacnejších modelov kde je kvalita o hodne nižšia. Apple má top kvalitu či je to iMac alebo Mac mini.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:06

El_Silver píše:
Je to úplne jedno... netreba sa o podobných veciach hádať

El_Silver ty si úplne mimo. Si posledný, kto by tu mal písať o inteligencii. Po zrejme už desiatkach tém iPhone vs Galaxy S/SII tu dáš takú, vyslovene pi.....?
Ja som fanošík Applu, mám MacBook Pro, v robote mám iMac a používam aj iPad, ale stále dokola hovorím, že iPhone od modelu 3GS je fail bez inovácii, čo je môj názor podložený faktami. To kolko sprostých američanov si kúpi iPhone mám u ..... a tiež si myslím, že Apple o predajoch klame.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.06.2012 16:10

Nejdem tu rozdúchavať flame :) Rozhodne nikoho ani presviedčať :D
Máte pravdu chladničkári sú lepší však na tom grafe to vidieť :)







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:10

david3504 píše:
A áno, väčšina ich výrobkov sú šmejdy, hovorte si čo chcete. Ich domáca technika je priemer

Nesúhlasím, moja Samsung chladnička je delo.
david3504 píše:
A áno, väčšina ich výrobkov sú šmejdy, hovorte si čo chcete. Ich domáca technika je priemer, telky sú akurát tak pekné

Plazmy sú na nič, to je pravda, farby LED sa ľuďom páčia (nehoroím, že mne.) Monitory... kto robí lepšie TN?
david3504 píše:
V mobilnej sfére vyrobia jeden top model ktorý je kvalitný, a kopu lacnejších modelov kde je kvalita o hodne nižšia.

.... ako keby Apple vyrábal desiatky top modelov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.06.2012 16:18

Spartan.Ex píše:
El_Silver ty si úplne mimo. Si posledný, kto by tu mal písať o inteligencii. Po zrejme už desiatkach tém iPhone vs Galaxy S/SII tu dáš takú, vyslovene pi.....?
Ja som fanošík Applu, mám MacBook Pro, v robote mám iMac a používam aj iPad, ale stále dokola hovorím, že iPhone od modelu 3GS je fail bez inovácii, čo je môj názor podložený faktami. To kolko sprostých američanov si kúpi iPhone mám u ..... a tiež si myslím, že Apple o predajoch klame.


A aké inovácie by si chcel... Poďme si porovnať akéže inovácie priniesla S3 :D
Však na to pozriem a je mi do plaču však už na fotkách je vidieť že je to lacný plast a designér sa asi len pomýlil a v PS nechtiac roztiahol fotku Galaxy Mini...

Už len to či vytiahnem z vrecka GALAXY S3 alebo Iphone 4S (oba v rovnakej cene) hovorí o inteligencii ja by som sa hambil priznať že som za tú srandu od matelka dal 500 či 600 €

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

Spartan.Ex píše:
.... ako keby Apple vyrábal desiatky top modelov.


Povedal by som že vždy radšej jeden poriadny ako 50 z toho 40 zlepencov....
Príde mi to akoby si bol z neakého dôvodu vysadený proti iphone... žeby tá S2 v popise ?

Nehovorím že je to dokonalí fón ale určite je lepší ako tieto plastové braky...







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:18

No posledná vec čo by som robil je žeby som machroval s telefónom a ukazoval ho a hovoril že som zaň dal 600 eur :roll: Neviem čo s tým má inteligencia, koho v okolí vidím mať iP4 tam je to väčšinou taký machríček alebo úplny debilko čo machruje že má iP4.. fakt neviem čo si chcel povedať o tej inteligencii.. kto má iP4 je inteligentný a kto má Galaxy S II je dement?







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:18

El_Silver píše:
Už len to či vytiahnem z vrecka GALAXY S3 alebo Iphone 4S (oba v rovnakej cene) hovorí o inteligencii ja by som sa hambil priznať že som za tú srandu od matelka dal 500 či 600 €

Už to, že by si ma chcel súdiť moju inteligenciu podla telefónu, zamená, že tá tvoja je na ohromne nízkej úrovni, urážaš majitelov Samsungov, dúfam, že to tu nejký mod rýchlo lockne. Nebudem na teba viac regavoť, si totálne sfanatizovaný.


Naposledy upravil Spartan.Ex dňa 06.06.2012 16:19, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:19

Testoval som kopu modelov bosch, siemens a miele domácich spotrebičov, a či je to vysávač, chladnička alebo umývačka riadu, samsung sa s modelom v podobnej cene nechytá. Apple síce vyrába pár vecí, ale všetky sú kvalitné, aj obyčajný ipod shuffle. Ja mám mobil samsung ktorý mal odporúčanú cenu cca 340 eur, a po pár dňoch sa mi začali robiť flaky na dipsleji, a ako som čítal fóra, robili sa každému. Je síce fajn, že raz ročne po vzore apple vydajú top model, ale mohli by zapracovať aj na ostatných modeloch







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.06.2012 16:20

Ide o to že sa ťa na to niekto môže spýtať a cítil by som sa trápne povedať že som za niečo podobné dal toľko peňazí a potom samotná reprezentácia.
Denno denne sa stretávam s ľudmi a potrebujem "reprezentatívny" funkčný a hlavne spoľahlivý fón.
A áno má dosť len čistý blázon by dal 600€ za samsunga.







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:21

El_Silver píše:
A aký by to malo význam ?
Predstav si že porovnávaš 2 nemecké dielne AUDI a BMW konkrétne 2 športové delá vo vyššej triede teda ich predaj BMW M5 vs AUDI RS4/RS6
To by ešte šlo ale načo porovnávať predaj BMW M5 voči celkovému predaju AUDI ... čo by si tým dokázal ?
SAMSUNG je firma ktorá robí všetko od chladničiek po notebooky. Už to niečo nasvedčuje jej kvalite veď predsa radšej robiť 1 alebo 2 veci a poriadne ako 30 ktoré výjdu na zmar.


aky by to malo vyznam? preco neporovnaju predaj vsetkych iphovov a predaj vsetkych samsungov? lebo by to bolo pre nich nepriaznive? ja ti najdem X moznosti kde vytiahnem urcitu oblast v ktorej bude samsung ovela lepsi nez iphone, a bude to rovnako tendencne porovnanie ako toto. takze takyto to ma vyznam







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:21

Áno, bodaj by nebol taký iMac 27" kvalitný keď stojí 1700-1900 €.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.06.2012 16:21

Spartan.Ex píše:
Už to, že by si ma chcel súdiť moju inteligenciu podla telefónu, zamená, že tá tvoja je na ohromne nízkej úrovni, urážaš majitelov Samsungov, dúfam, že to tu nejký mod rýchlo lockne. Nebudem na teba viac regavoť, si totálne sfanatizovaný.

nesúdil tvoju inteligenciu ale všeobecne...
Na nikoho konkrétneho neútočím to je kus rozdiel myslým...

LEN JE MYSLÍM PODSTATNÝ ROZDIEL DAŤ 600€ ZA SAMSUNG A 600€ ZA IPHONE.
toto tu zjavne pár ľudí nevie a silou mocou nechce pochopiť a automaticky je každý kto si zastáva svoj názor sfanatizovaný... nápadne mi to pripomína niektorých politikov a verejných činiteľov ktorý reagujú na podobné situácie rovnako žeby komunistické myslenie ? :-/ alebo absolútna neschopnosť akceptovania názoru niekoho iného
-_-
tu som dopísal lebo podaktorý si zjavne potrebujú liečiť komplex
PEACE


Naposledy upravil El_Silver dňa 06.06.2012 16:28, celkovo upravené 1






_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.07.07
Prihlásený: 30.09.14
Príspevky: 153
Témy: 28
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:27

žabomyšie vojny.... ved je uplne jedno komu zaplatis za telefon 500-600eur, stale je to vyhadzovanie penazi. realna cena je niekde na 100-150eurach a ostatne prasule tlacite do kapsy akcionarov...







_________________
Lenovo Ideapad Y400 CPU: i73630M, GPU: Nvidia GT750M 2GB, RAM:8GB PC3-12800 DDR3 SDRAM 1600 MHz SSD: mSATA Crutial M4 128GB, 2x Seagate 1TB 5400 RPM RAID 1
BenQ V2400ECO, Saitek Eclipse II, Microsoft SideWinder Mouse
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:29

Dobre sa na tebe smejem El_Silver :D


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10616
Témy: 70
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:29

:D slušné slová mi veľmi nenapadajú, vidím že na fóre je viacero povrchných kreténkov u ktorých znamená logo viac ako čokoľvek iné

o áno, Apple sa viac predáva tak je zákonite vo všeobecnosti lepší, kto by o tomto mohol čo i len najmenej pochybovať, že? Čo za čudáka by si kúpil telefón čo sa horšie predáva


Naposledy upravil KocuR dňa 06.06.2012 16:32, celkovo upravené 1






_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:32

El_Silver píše:
LEN JE MYSLÍM PODSTATNÝ ROZDIEL DAŤ 600€ ZA SAMSUNG A 600€ ZA IPHONE.

V čom? :-) Ak porovnáme Galaxy S II a iPhone 4S, tak žiaden rozdiel nevidím. Ak počas pracovného stretnutia vyložíš na stôl "reprezentatívny" iPhone, pomyslím si o tebe, že si sedlák. A každému normálnemu človeku je jedno, či telefonuješ iPhonom alebo nokiou za 40 eur.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 12.10.20
Príspevky: 4727
Témy: 58
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:32

ja sa tak bavím na týchto proApple-antiApple debatách... :lol:
nechápem kde sa to celé vzalo. každý nech si žije s tým čo mu vyhovuje cenovo a funkčne a fajront. toto "dokazovanie" si ktorá značka je "najlepšia" je téma pre škôlkárov. :)

pripadá mi to jak v dobách Atari vs. Commodore, kde boli tiež fandovia s krvavými očami čo by za značku položili život. :lol: len teraz jakeby vznikala nová generácia sektárskych fandov, ktorí panensky s elektronikou zažívajú v sfére s mobilov a tabletov to, čím si hráči prešli niekedy v 80s. je to prča sledovať, každopádne. :)







_________________
MB: ASUS Maximus V Formula CPU: INTEL Core i5 2500K @ 4,5 GHz CPU cooler: Cryorig R1 Ultimate RAM: 16 GB Corsair Vengeance Low Profile White+Red VGA: ASUS GTX780 DCII + Prolimatech Black Series MK-26 + 2x Noiseblocker Multiframe M12-S2 PSU: SuperFlower SF-550P14PE Golden King System SSD: Samsung SSD 830 128GB Data HDD: Seagate Barracuda 3TB + TichePC Vibration Killer Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl Window Case fans: Intake: front - 2x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm, bottom - 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm; Outtake: 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 5 LT LCD: Samsung PX2370 23" Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos 7000 Mouse pad: SteelSeries QCK Mass Audio: Creative SOUND BLASTER Recon3D + Creative GigaWorks T20 Series II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Predaj Samsungov Galaxy S vs Iphone má jasného víťaza

Registrovaný: 17.09.11
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 1670
Témy: 66
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.06.2012 16:52

nápodobne mino :D







_________________
PC: CPU: Intel i7-4790 Cooler: EK Supremacy EVO MB: Gigabyte B85N RAM: Adata 4GB + Kingston 8GB SSD: Samsung 850 EVO 500GB GPU: XFX GTR RX 480 8GB with Alphacool NexXxoS GPS-07T Case: Advantech IPC-510 PSU: Corsair RM1000i KB: Idobao x YMDK ID75 with Outemu Silent Grey Mouse: Logitech G305 Mousepad: LTT Deskpad Headphones: AKG K240 Sextett with Brainwavz Velour pads
Mobil: Sony Xperia 5 II
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 43 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Iphone 4S vs Samsung galaxy S3

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Mobilné zariadenia

60

3929

09.01.2013 13:07

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I: iPhone 5 16gb - Galaxy S4

v Informujem sa

3

270

12.08.2013 0:47

marcel6611 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P:Telefony Iphone a Samsung galaxy

v Predám

1

887

17.11.2010 14:03

dzedy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S6 alebo Iphone 6

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Mobilné zariadenia

44

2264

24.06.2015 8:22

stewinko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. IPHONE 4S vs. SAMSUNG GALAXY S3

v Mobilné zariadenia

15

823

30.11.2013 11:25

1fantz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S vs iPhone 3GS

v Mobilné zariadenia

6

660

23.11.2011 15:01

Zecko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy SII vs iPhone 5

v Mobilné zariadenia

2

854

08.09.2011 8:59

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Iphone 4 vs. Galaxy S II

v Mobilné zariadenia

29

941

23.11.2011 17:58

HGDS1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. iphone 3gs vs samsung galaxy s sl

v Mobilné zariadenia

11

554

29.12.2011 11:04

KeNNi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Iphone x vs samsung galaxy s10 plus

v Mobilné zariadenia

8

856

29.03.2020 22:38

martino9 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Iphone 4 vs Samsung i9000 Galaxy S

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Mobilné zariadenia

64

2681

07.10.2010 16:25

Spartan.Ex Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kontakty z Iphone 4S do Samsung Galaxy S3

v Smartfóny a tablety

3

365

09.02.2013 19:08

patrice Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung galaxy s4 mini, SIII alebo iphone 4S?

v Smartfóny a tablety

13

470

27.04.2014 20:52

SKRiPT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Modulárny iPhone 6 alebo Galaxy S5/S6 Edge? Už čoskoro vďaka novému startupu

v Novinky

1

509

01.05.2015 16:56

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: iphone 6s / 6s plus / Oneplus 3T / 5 / Galaxy S7 / S7 Edge / LG G5/6

v Kúpim

0

249

23.11.2017 11:27

dixi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fungoval by displej z Iphone 6 na Iphone 6S?

v Mobilné zariadenia

2

799

21.06.2019 22:14

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra