[ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Preco mi sekaju hry?

Registrovaný: 26.10.08
Prihlásený: 20.04.22
Príspevky: 119
Témy: 42 | 42
Bydlisko: 040 22, Koš...
NapísalOffline : 22.03.2009 10:39 | Preco mi sekaju hry?

sekaju mi hry napr. i starsie zmenim nastavenie v Options a stale ide to tak isto ziadna zmena..napr.NFS underground 2 mi to robi..,,a novsie hry idu niektore uplne plynulo


_________________
MB:ASUS B85m-G, CPU:INTEL Pentium G3258 , Ram:8gb ram Kingston, zroj: Seasonic 400w 80+GPU: ASUS Nvidia gtx 650ti top myš: gigabyte m6900
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Preco mi sekaju hry?

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 13344
Témy: 438 | 438
Bydlisko: Myjava
NapísalOffline : 22.03.2009 10:41 | Preco mi sekaju hry?

aktualizuj si ovladace a skontroluj ci sa neprehrievaju komponenty.


_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Edifier R1700BT / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 11 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S24 Ultra Phone2: Google Pixel 8 Pro
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Preco mi sekaju hry?

Registrovaný: 26.10.08
Prihlásený: 20.04.22
Príspevky: 119
Témy: 42 | 42
Bydlisko: 040 22, Koš...
Napísal autor témyOffline : 22.03.2009 10:45 | Preco mi sekaju hry?

vsetko je spravene..robi to to iste..a nic sa neprehrieva..grafika v zatazi 50stupnov..


_________________
MB:ASUS B85m-G, CPU:INTEL Pentium G3258 , Ram:8gb ram Kingston, zroj: Seasonic 400w 80+GPU: ASUS Nvidia gtx 650ti top myš: gigabyte m6900
 [ Príspevkov: 3 ] 


Preco mi sekaju hry?



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Preco mi sekaju hry ?

v nVidia grafické karty

15

1830

09.01.2010 16:53

Ferinciatko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

neviem preco mi sekaju hry

v Grafické karty

9

1343

05.06.2008 20:52

Robert de Sable

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sekajú mi hry a neviem prečo

v Hry a herné konzoly

7

354

11.08.2014 15:40

Phanteom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sekaju hry

v Windows

18

1788

13.08.2012 15:39

recon_pn

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sekaju hry !!!

v AMD grafické karty

10

1231

07.03.2009 11:58

OGGY510

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sekaju hry

v Hry a herné konzoly

8

606

18.05.2011 18:35

dixi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sekajú mi hry.

v Notebooky a netbooky

1

353

14.03.2014 20:42

Kraliček

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Strašne sekaju hry

v Windows

7

509

10.03.2014 20:16

eXazi

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

SEKAJU VSETKY HRY

v Hry a herné konzoly

5

718

16.01.2010 13:42

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sekaju mi hry

v Hry a herné konzoly

18

1018

06.03.2015 14:53

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vsetky hry sekaju

v Hry a herné konzoly

4

479

17.03.2014 21:55

Fortune

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

sekaju hry na Viste

v Windows

3

538

02.07.2008 15:06

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sekajú mi staré hry

v Hry a herné konzoly

5

756

14.08.2012 8:46

XOLOO

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sekaju mi hry na 64bit VISTE

v Windows

10

625

17.05.2008 17:12

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Čudný problém - sekajú hry, ktoré išli dobre

v Hry a herné konzoly

2

567

13.07.2010 20:22

krsoprd

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

sekaju sa mi hry, POMOOOC GTA 4

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Hry a herné konzoly

35

4356

28.12.2009 17:05

ac.milan



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF