ako povedal, ber 500ky, ale nie kvoli rychlosti ale kvoli lepsiemu odruseniu spotreba je max okolo 5-6W, v stand-by je to pod 2W taketo zariadenia som nedavno meral na bakalarke
_________________ PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8 |