[ Príspevkov: 33 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.01.08
Prihlásený: 12.02.10
Príspevky: 90
Témy: 16 | 16
Bydlisko: kosice
Napísal autor témyOffline : 12.03.2008 13:28 | potrebujem poradit aky notas kupit do 24500sk

edit pomilil som sa nedal som celi link http://www.datacomp.sk/default.asp?cls= ... tiid=18083


_________________
INTEL core2duo E6750 MB:gigabyte p35-ds4 VGA:gigabyte HD3870 512MB + gigabyte HD3870 512MB CROSSFIRE RAM:ddr2 4x1gb a-data vitesta 800 cl4 HDD:wd250 sata2 16mb cache ZDROJ:fortron epsilon 700w 80+ CASE:thermaltake armor extrem edition LCD:lg L197WH REPRO:logitech x230
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.01.08
Prihlásený: 12.02.10
Príspevky: 90
Témy: 16 | 16
Bydlisko: kosice
Napísal autor témyOffline : 12.03.2008 13:38 | potrebujem poradit aky notas kupit do 24500sk

ScorpionSX píše:
No tak s tou Vistou som sa ojebabral ja, lebo som mal otvorenú nejakú stránku kde bol asi iný noťas bez OS a tak som si to pomýlil s tou Toshibou. Inak tú Vistu si tam kludne môžeš nechať, je to naozaj v pohode OS a notebook je parametrovo naozaj dosť silný čiže to brzdiť nebude.

No a ten druhý notebook, napr. tento:
http://www.datacomp.sk/default.asp?cls= ... tiid=18245
Toshiba v tej cene by síce bola tiež ale so zbytočne slabým HW a neoplatilo by sa to. Asus je v tejto triede perfektná volba.
myslis??? no neviem ako som uz spominal brat ma asus ale ta to je jak mala piecka na vykurovanie izby! a to nehovorim ked zapne nejaku hru! vtedy sa dobreze nejde roztavit! ja neviem mno a teraz nam domov prisiel letak s metra na notas hp pavilion dv6655 s procakom AMD turion64x2 TL-58 pamet 1gb 80gb hardisc grafika geforce 8400 nezdielana! + 2,5pevny disk120gb-externy za cenu 19990sk co ty na to??? je to drahe oplati sa to??ci radsej asus?? som sa rozhodol ze za ten notas by som dal aj 20000sk len nech je spolahlivy!!


_________________
INTEL core2duo E6750 MB:gigabyte p35-ds4 VGA:gigabyte HD3870 512MB + gigabyte HD3870 512MB CROSSFIRE RAM:ddr2 4x1gb a-data vitesta 800 cl4 HDD:wd250 sata2 16mb cache ZDROJ:fortron epsilon 700w 80+ CASE:thermaltake armor extrem edition LCD:lg L197WH REPRO:logitech x230
Offline

Čestný člen
Čestný člen
potrebujem poradit aky notas kupit do 24500sk

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105 | 105
Bydlisko: Trenčín, SR

Ten Asus bude v pohode...ono je rozdiel aké sú to notebooky. Je jasné že pokial má lepšie parametre tak bude viac hriať...ja som mal napr. Asus s Celeronom a ten bol studený aj po viacerých hodinách, takže henten na tom bude podobne.


_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
 [ Príspevkov: 33 ] 1, 2


potrebujem poradit aky notas kupit do 24500sk



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Potrebujem poradiť čo kúpiť!?

v Notebooky a netbooky

4

443

19.11.2009 9:30

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

potrebujem poradit aku grafiku kupit

v Grafické karty

1

317

16.11.2014 6:34

dark_globe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Surne potrebujem poradit akú graficku kartu kupit!

v Grafické karty

4

584

02.08.2008 21:23

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

potrebujem poradit aku grafiku kupit na AGP do 4500sk

v AMD grafické karty

11

698

26.08.2007 0:19

alessio

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

potrebujem poradit

v PC zostavy

8

734

23.11.2007 10:38

jumich

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

POTREBUJEM PORADIT

v PC zostavy

13

902

30.11.2009 23:21

miky6661

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Potrebujem poradit

v Ostatné

2

834

14.10.2007 15:28

akron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

potrebujem poradit

v PC zostavy

6

809

07.09.2009 15:46

zmija31

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

potrebujem poradit

v Notebooky a netbooky

6

656

26.11.2009 18:11

klaudia

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

POTREBUJEM PORADIť

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v AMD

38

2565

12.08.2008 8:27

lionkaufland

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Potrebujem poradiť.

v Notebooky a netbooky

19

704

06.11.2014 22:37

C0lder

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Potrebujem poradit

v CMS

4

804

06.03.2007 23:27

Silo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

potrebujem poradiť

v PC zostavy

7

769

28.08.2008 23:16

GURU

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Potrebujem poradit

v PC zostavy

15

690

19.10.2013 0:13

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Potrebujem poradit

v Pamäte

9

1220

11.06.2009 16:48

SnoopY

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

potrebujem poradiť

v nVidia grafické karty

8

821

09.04.2012 22:27

Xaltotun



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF