Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.14
Prihlásený: 10.04.24
Príspevky: 48
Témy: 16
Bydlisko: Šintava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2021 13:07

Ahojte, potreboval by som poradit ohladom pohonu pre posuvnu branu na dom u otca. Jeho kamarat nam odporucil znacku Somfy, ze uz ma motor od nich 6 rokov a ze nemal problem. Otec si predstavuje cenu okolo 350e bez DPH.

Co som pozeral, tak Somfy ma svoj system TaHoma, kde sa da dokupit ich hub a cez ten to potom ide ovladat.
Tahoma Switch https://branyposuvne.sk/na-posuvnu-branu/somfy-tahoma-switch-smart-hub-pre-ovladanie-brany-smartfonom?kod_varianty=SFY-TAHOMA
Lenze to mi pride ako zbytocne drahe riesenie, ked tam bude pripojena len jedna brana a nechcem ist prilis do proprietary riesenia, kde budem potom vediet napojit len ich vyrobky.

Chcel by som sa spytat, ci by sa dalo na ten pohon napojit taketo nieco https://www.alza.sk/immax-neo-lite-smart-ovladanie-garazovych-bran-a-automatickych-bran-wifi-d5837167.htm
Ten immax by sa pripojil na wifi, a potom by sa to dalo ovladat cez google assistant/google home.

Predstavujem si to tak, ze kupil by sa "hlupy" pohon na branu a k nemu taketo "smart" riesenie.
Nemam s tymto ziadne skusenosti, tak by som vas chcel poprosit o rady. Neviem ako realne je taketo riesenie, tak ma pripadne uvedte do reality.







_________________
CPU:AMD Ryzen 7800X3D GPU:ASUS ROG Strix 3060Ti MB:Asus TUF B650M-E WIFI Cooler:Arctic e-sports DUO RAM:Patriot 2x16GB 6000MHz CL36 PSU:Corsair RMx 650W CASE:MetallicGear Neo Micro Silver V2 SSD:Samsung 980PRO 2TB NVMe
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.08.11
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 1512
Témy: 61
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2021 23:38

Na alze v otazkach k produktu pise vyrobca ze to ide pripojit na hocjaky pohon, ktory podporuje funkciu NO (normaly open). Asi im ale pred kupou pohonu proste napis mail ci to pojde.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Posuvny pas

v HTML, XHTML, XML, CSS

16

1215

01.07.2008 11:59

Blackshadow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Auto na vodikovy pohon

v Automobily, motorky

26

2866

28.06.2010 22:49

jeann Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Musí mať každá podsieť vlastnú bránu?

v Siete

1

337

08.12.2015 11:05

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zvonček na bránu s wifi a kamerou - spojenie s mobilom, notebookom, tabletom...

v Ostatné

0

319

04.12.2017 15:35

martino9 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra