Dobry den.Mam zvlastny problem s mojou grafickou kartou.Vsetky hry mi idu v poriadku, no Flight Simulator nie.Strasne mi pri nom zrni a preblikava obraz.Neviem cim to je.Skusal som reinstall simulatora, reinstall winu, najnovsie aj starsie ovladace, proste vsetko co sa dalo a bez vysledku.Moj HW je GPU vid nadpis, Q9400@2,66GHz / OC 3,21GHz s chladenim Zalman CNPS 9900, ASUS Rampage Formula, Kingston HyperX 4GB 800MHz DDR2.Vopred dakujem za pripadne rady a pomoc.
P.S. Zacalo mi to robit asi tak pred par mesiacmi, dovtedy islo vsetko ok.
// pridané po 47 minútach od posledného príspevku Prikladam vysledok z 3D Marku
http://www.ulozto.cz/7104281/test-xlsx