[ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.10
Prihlásený: 03.01.11
Príspevky: 4
Témy: 1 | 1

Dobry den.Mam zvlastny problem s mojou grafickou kartou.Vsetky hry mi idu v poriadku, no Flight Simulator nie.Strasne mi pri nom zrni a preblikava obraz.Neviem cim to je.Skusal som reinstall simulatora, reinstall winu, najnovsie aj starsie ovladace, proste vsetko co sa dalo a bez vysledku.Moj HW je GPU vid nadpis, Q9400@2,66GHz / OC 3,21GHz s chladenim Zalman CNPS 9900, ASUS Rampage Formula, Kingston HyperX 4GB 800MHz DDR2.Vopred dakujem za pripadne rady a pomoc.

P.S. Zacalo mi to robit asi tak pred par mesiacmi, dovtedy islo vsetko ok.

// pridané po 47 minútach od posledného príspevku

Prikladam vysledok z 3D Marku http://www.ulozto.cz/7104281/test-xlsx


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Strasne zrnenie a preblikavanie obrazu pri ATI HD4870 X2 2GB

Registrovaný: 15.11.08
Prihlásený: 01.11.24
Príspevky: 3420
Témy: 64 | 64
Bydlisko: Bojničky (o...

Nedá sa to vypnúť v nastaveniach hry? Mne strašne zrnil L4D potom som zistil že sa dá nastaviť filmové zrnenie. Tak som to stiahol na minimum a bolo po probléme.


_________________
CPU: Intel i5 3350P Cooler:Gelid Tranquillo rev.2 MB: MSI B75A G43 GPU: MSI 1060GTX Gaming 3GB RAM: DDR3 Corsair (4x4GB) DDR3 1600mhz Vengeance HDD: Seagate Barracuda 2 TB DVDRW:Asus 24B5ST PSU: Corsair RM550W Case: Fractal Define R4 Titanium + 3x Fractal Silent Series R2 140 LCD: Dell U2715H Myš: Gigabyte GM-M8000X Podložka Gigabyte Ghost Klávesnica Microsoft Sidewinder X4 Audio: Philips DCD 7010/12 + Sennheiser HD439
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.10
Prihlásený: 03.01.11
Príspevky: 4
Témy: 1 | 1

v FS nic take nieje... mohla by to byt vada GPU ? lebo ako hovorim, este pred casom vsetko islo ako malo ale potom nastali problemy


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216 | 216
Bydlisko: Humenne

Zacalo ti to robit z nicoho nic, alebo po vymene nejakeho HW? Myslim, ze HW chyba by to byt nemala, kedze ostatne hry ti idu dobre.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.10
Prihlásený: 03.01.11
Príspevky: 4
Témy: 1 | 1

Mne sa tak zda, ze mi to zacalo ked som si kupil SSD.Na SSD mam system a na Seagate mam vsetko ostatne.Kym som pouzival len Seagate islo vsetko ok.Aspon sa mi tak zda ze to zacalo tym...Nuz, ale neviem ci by s tym mohol mat suvislost SSD.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216 | 216
Bydlisko: Humenne

Robi ti to pri vsetkych simulatoroch(X,2004...)?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.10
Prihlásený: 03.01.11
Príspevky: 4
Témy: 1 | 1

Ano


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216 | 216
Bydlisko: Humenne

Hmm no neviem, myslim, ze ten disk by s tym, nemal mat nic spolocne, ale tak nech sa vyjadri niekto iny, mozno sa uz niekto s podobnym problemom stretol. Mozno by som este skusil SSDcko uplne odpojit, a nahodit vsetko na ten druhy klasicky.


 [ Príspevkov: 8 ] 


Strasne zrnenie a preblikavanie obrazu pri ATI HD4870 X2 2GB



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zrnenie obrazu

v Monitory, televízory a projektory

2

769

05.07.2010 11:24

Paulie2510

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

295GTX 1792MB DDR3 alebo ATI Sapphire HD4870 X2 2GB DDR5

v Grafické karty

10

1003

15.07.2009 22:36

Atrix24

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

jemné zrnenie (vlnenie) obrazu

v nVidia grafické karty

8

2347

15.08.2012 9:12

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prestigio LW974 preblikavanie obrazu.

v Monitory, televízory a projektory

0

390

19.05.2013 19:37

Viliam

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

preblikavanie pri rolovani stranok

v Monitory, televízory a projektory

11

704

03.02.2011 16:10

Falcko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATi HD4870

v Grafické karty

21

1032

19.11.2008 19:17

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATi HD4850/HD4870/

v Grafické karty

16

963

18.04.2009 11:51

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTX260 alebo ATi HD4870

v Grafické karty

1

553

05.07.2009 22:33

Caliente

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI HD4870 alebo NVIDIA GTX285

v Grafické karty

16

1097

27.02.2009 22:50

zmija31

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Flash biosu ati saphire hd4870

v Ovládače

3

948

30.12.2009 11:11

Drvo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ati Radeon HD4870 - zle vykreslovanie

v AMD grafické karty

1

724

09.10.2011 9:56

mirom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ATI Sapphire TOXIC HD4870 pojde?

v AMD grafické karty

15

1500

24.01.2009 20:12

Tomas1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vypínanie obrazu GK Asus AMD HD 7790 OC 2GB

v AMD grafické karty

5

466

03.06.2014 18:50

kevinko12323

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

VGA SAPPHIRE ATI HD4870 Toxic 1GB

v Grafické karty

14

926

06.09.2009 15:03

Spartan.Ex

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Grafická karta ATI Radeon HD4870 512MB

v AMD grafické karty

8

468

28.12.2017 12:16

luxasko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: graficka karta ati HD4870

v Bazár

4

661

14.08.2013 21:01

mork4



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF