Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 30 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2009 8:13

potrebujem .js alebo .bat subor (proste nieco :)) co po spusteni winowsu pocka napr 30sec a potom "stlaci" klavesu
je take nieco mozne?
dakujem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 01.10.07
Prihlásený: 03.02.14
Príspevky: 747
Témy: 152
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2009 14:43

Toto vela s tvorbou web stranok spolocne nema :o) A mohol by si presnejsie napisat co konkretne chces, pretoze mozno je tu moznost ako to spravit inak.

//tato tema je len o tvorbe webstranok? suchy


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.02.2009 17:19

po spusteni windowsu WinLock zablokuje klavesu aj mys.
Ja chcem aby sa po spusteni windowsu zapol program
(to je vyriesene odkazom v "C:\Documents and Settings\Admin\Start Menu\Programs\Startup\")
a potrebujem to aby po istom case (po zapnuti pocitaca) sa stlacila klavesa ktora v otvorenom okne spusti proces.
alebo inac povedane nechcem aby niekto sahal do toho co robim a aj po pokusoch restartnut comp sa to vrati do povodnej pozicie a bezi dalej :)
btw oneskorenie potrebujem koly tomu ze trva isty cas kym sa po starte spustia vsetky alykacie a zvlast ta moja dnho "nabiehava"
:)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 27.11.08
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 630
Témy: 98
Bydlisko: Veľký Krtíš...
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2009 8:30

neco take s priponou .js ??? to je javascript
a nieco take s priponou .bat sa podla mna tiez neda urobit
ale da sa to cez .exe :) (vTask)
napis presne co to ma robit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.02.2009 20:13

viem co je .js a .bat :)
ale som predpokladal ze to (.bat) zvladne ako pri
C:\WINDOWS\system32\shutdown.exe -f -t 60 -r
ja .js nejak extra nerozumiem ale viem ze by to malu byt mozne
js som chcel koly tomu ze pre stlacenie klaves mozno pouzie nejaky ten scriptik alebo kod na miest toho aby tam bolo napisane daco jak Press "2" pretoze winlock blokuje celu klavesu a tam koly tomu sa bojim ci by to zabralo


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 27.11.08
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 630
Témy: 98
Bydlisko: Veľký Krtíš...
Príspevok NapísalOffline : 15.02.2009 8:04

javascript nevie pracovat so súbormi
a
pri .bat staci zadat shutdown -f -t 60 -r


humming píše:
..... btw oneskorenie potrebujem koly tomu ze trva isty cas kym sa po starte spustia vsetky alykacie a zvlast ta moja dnho "nabiehava"
:)

napis presny cas a napis ktore tlacidlo sa ma stlacit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.02.2009 21:31

2min po necitani uzivatela (niektore pc dlho nabiehavaju tak treba mat casovu rezervu koly zbytocnostiam co maju ludia v compe)

ctrl + shift + a
ctrl + s
ctrl + m


btw ak sa ti to podari tak prosim napis ako :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 27.11.08
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 630
Témy: 98
Bydlisko: Veľký Krtíš...
Príspevok NapísalOffline : 18.02.2009 17:31

http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=f789df674181133b2173658d85d1cca2

napis ci funguje


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.02.2009 21:20

nejde aj ked zrusim winlock pri startovani :(
chcem aby sa po starte spustil
Kód:
 http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=d74f79df56079c829d21b899c529d158
a aby to hralo bez toho aby do toho mohol niekto sahat a dodrbat to alebo zavriet.
normalne som to riesil tak ze som po spusteni zamkol uzivatela a muzika nam hrala ale ked sa niektory expert rozhodol ze to odrbe restartom compu tak ostalo ticho az kym som tam neprisiel aby som sa logol a zase to zapol. preto chcem nieco co to po starte uzivatela spusti a co je najdolezitejsie musi byt zamknuta aj myska aj klavesa (koly tomu tam mam ten winlock)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 27.11.08
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 630
Témy: 98
Bydlisko: Veľký Krtíš...
Príspevok NapísalOffline : 19.02.2009 11:38

radsej to daj do registrov napr cez TuneUp lebo mne "Po spuštení" nefunguje vzdy


pohraj sa s programom Vista Task ak vies po anglicky tak by si to mal zvladnut :rolleyes:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.02.2009 18:40

nezabralo to ani tak :(
skusil som aj to ze som spustil tvoje nickvk.exe ,zapol program a cakal...
a nic


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.08
Prihlásený: 02.10.09
Príspevky: 80
Témy: 26
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2009 18:54

Ja nemôžem...
1.) Načo ti to bude?...srandičky?
2.) JavaScript ani JScript "stláčanie" kláves nepodporuje
3.) MS-DOS Batch file je postavený na MS-DOS príkazoch (C,C++)
----------------------------------------------------------------------------------
teda suma sumárum:
Pokiaľ nevieš C/C++ nerob nič...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2009 19:51

László145 píše:
Pokiaľ nevieš C/C++ nerob nič...

keby ze vie C/C++ tak si to spravi sam... ale kedze to neovlada, tak preto pise sem... omfg, ved na to je tu forum, nie ??

K teme:
ked ti to nejde pridat do po spusteni, spusti si msconfig a tam to pridat...







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.08
Prihlásený: 02.10.09
Príspevky: 80
Témy: 26
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2009 21:21

v JAVASCRIPTE A ANI V DOS TO NEJDE,viem na to tu je fórum,no nemôžeš urobiť 99,999% práce zaňho


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.02.2009 2:34

László145 píše:
v JAVASCRIPTE A ANI V DOS TO NEJDE,viem na to tu je fórum,no nemôžeš urobiť 99,999% práce zaňho

niesom jeden z tych lamerov co vie povedat iba "ja chcem" a zase niesom clovek co ma nekonecno casu aby som sa zacal ucit nejaky programovaci jazyk.
ak je tu nejaky dobry programator tak mu to zabere 15min (a aj to je vela)
kde sa da a viem pomoct pomozem a teraz ked potrebujem nieco ja tak povies "nauc sa sam".Nieje to trosku blbe?

Blackshadow
cez msconfig a aj "po spusteni" sa soft spusti ale to (co sem hodil NickVK) zial nezabera a to bez ohladu na to ci som lognuty ako user alebo admin.
inac povedane soft je spusteny a treba len "postlacat" tie klavesove skratky ale zatial to nikto nespravil aby to fungovalo ako ma :(
to co spravil NickVK na "sestlacenie" klavesy nezabera aj ked som to otvoril beznym dvojklikom


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2009 11:55

László145 píše:
v JAVASCRIPTE A ANI V DOS TO NEJDE,viem na to tu je fórum,no nemôžeš urobiť 99,999% práce zaňho

ja som spomenul, ze sa to da spravit v javascripte alebo ako .BAT subor ??
Chalan nevie programovat, potrebuje primitivny program, tak pride na forum a spyta sa... co je na tom cudne ?? ak ta obtazuje pomahat ludom, tak nelez na toto forum

humming píše:
Blackshadow
cez msconfig a aj "po spusteni" sa soft spusti ale to (co sem hodil NickVK) zial nezabera a to bez ohladu na to ci som lognuty ako user alebo admin.
inac povedane soft je spusteny a treba len "postlacat" tie klavesove skratky ale zatial to nikto nespravil aby to fungovalo ako ma :(
to co spravil NickVK na "sestlacenie" klavesy nezabera aj ked som to otvoril beznym dvojklikom

napadlo ma este: Najst taky autoclicker (automaticky stlaca nadefinovane klavesy, alebo klika na mysku), ktory by po spusteni hned nieco zacal robit - to co mu navolis.. autoclickerov je strasne vela, a urcite niektory z nich ma takuto funkciu, len je problem najst ktory :?

a potom ti staci dat do Po spusteni prave tento autoclicker a bude robit to, co chces ;)







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2009 12:40

Ten autoclicker napadol aj mňa ale ešte ma napadá jedna vec. Len teraz potrebujem vedieť presne o čo ide, lebo ak chceš počúvať rádio tak, myslím, že by sa dalo urobiť spustiteľné batko, ktoré ti spustí IE s presnou URL ... (ten IE som už robil, to batko by nebol problém a potom by sme to nejako dostali do systému :)). Len neviem či to je riešenie problému


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.02.2009 19:36

ked si pozrete par prispevkov do zadu je tam...

humming píše:
nejde aj ked zrusim winlock pri startovani :(
chcem aby sa po starte spustil
Kód:
 http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=d74f79df56079c829d21b899c529d158
a aby to hralo bez toho aby do toho mohol niekto sahat a dodrbat to alebo zavriet.
normalne som to riesil tak ze som po spusteni zamkol uzivatela a muzika nam hrala ale ked sa niektory expert rozhodol ze to odrbe restartom compu tak ostalo ticho az kym som tam neprisiel aby som sa logol a zase to zapol. preto chcem nieco co to po starte uzivatela spusti a co je najdolezitejsie musi byt zamknuta aj myska aj klavesa (koly tomu tam mam ten winlock)

btw winlock chcem aj koly tomu ze vie zablokovat pristup do nudzoveho rezimu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.08
Prihlásený: 02.10.09
Príspevky: 80
Témy: 26
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2009 20:54

Nemám nič proti tomu,že potrebuješ niečo...ale negujem ti tvoju otázku.
Povedz mi pádny dôvod na čo to chceš?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2009 21:12

no neviem co to je, ja som to stiahol, ale instalovat balast si do PC nebudem...
ale autoclickerom by to slo podla mna hocijako... Robil by to, co chces.. stlacal klavesy

Citácia:
Nemám nič proti tomu,že potrebuješ niečo...ale negujem ti tvoju otázku.
Povedz mi pádny dôvod na čo to chceš?

Skus sa prestat pytat kraviny. Dam ti ja otazku: Naco ty chces vediet, naco mu to je? Neni ti to jedno? Zacnem asi reportovat tvoje prispevky.







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.02.2009 6:11

soft je na prehravanie muziky a ja chcem dosiahnut to ze sa po spusteni compu sa spusti soft (na to stacil odkaz v "po spusteni") ale...
teraz ide o to ze chcem mat locknutu aj klavesu aj mys. tym padom autoclicker nezabere.
preto chcem nejaky subor/soft/script/nieco co po spusteni natuka to co treba aj napriek tomu ze je mys a klavesa bloknuta. kedze netreba nic klikat a stacia klavesove skratky tak by to (podla mna) malo byt mozne.
problem je v tom ze neviem ako na to :oops:

László145
chcem to koly tomu aby nikto nemohol sahat do compu a aby bol proste LOCKnuty a ked sa nejaky "expert" pokusi to odrbat restartom tak sa aj tak nedostane do nudzoveho rezimu cize da dalsi restart a po nabehnuti OS bude ticho. ja chcem dosiahnut to aby sa zase zapol prehravac a aby to slapalo dalej ako pred neuspesnym restartom.

btw: ked sa tu najde nejaky programator co si trufne nieco take napisat tak este dodam ze po spusteni (a natukani skratiek) treba asi 2min pauzu pre nabehnutie ostatnych veci. najlepsie by bolo keby som si cas mohol zadat sam podla toho ako rychly je comp do ktoreho to potrebujem dat.

v obycajnom cmd staci natukat shutdown -r -t 60 a viem ze po odcitani 60 secund sa restartne stroj a nemalo bybyt nejak extra tazke to spravit naopak lenze nemam sajnu o tom ako to spravit :cry:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 27.04.24
Príspevky: 1385
Témy: 9
Bydlisko: Hrinova
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2009 9:05

Ono čo sa týka toho bloknutia myši, to by sa jednoducho dalo pomocou API funkcie:
SetCursorPos(int x, int y)
S ňou môžeš aj v "obyčajnej" aplikácii nastavovať súradnice myši napríklad stále na rovnakú hodnotu a teda bude zablokovaná. No ale s klávesnicou to bude väčší problém. Podľa mňa to pôjde jedine cez Hooks (globálne háky). Cez tie by sa dalo potom aj "stlačiť" požadované klávesové skratky.
Ale ohľadom toho zákazu nahodenia núdzového režimu, to vážne nemám šajnu ako. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2009 10:09

tak ešte jedno riešenie ma napadá ... spsutíš to prvý krát ... následne odpojíš monitor, klávesnicu, myšku, PC dáš do titánového boxu, ktorý privŕtaš k zemi. Z titánového kritu bude vyčnievať dva repraky, ktoré tiež zabezpečíš. Potom ti už nikto tvoje rádio nevypne a bude hrať naveky ...

Do reality: Toto here je presný popis toho čo potrebuješ, lebo vypnúť PC sa dá hocijako. Miesto toho aby si zamykal klávesnicu a myš, pracoval s autoclickermi a neviem čím všetkým, by si mal prehodiť reč s kolektívom, potencionálnymi útočnikmi, a následne máš problém vyriešený ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2009 11:55

nevjem presne o co sa jedna.. ale pokial vypnes zdroj tak ti nepomozu ziadne bloky proti vypnutiu.. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.08
Prihlásený: 02.10.09
Príspevky: 80
Témy: 26
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2009 20:00

humming píše:
soft je na prehravanie muziky a ja chcem dosiahnut to ze sa po spusteni compu sa spusti soft (na to stacil odkaz v "po spusteni") ale...
teraz ide o to ze chcem mat locknutu aj klavesu aj mys. tym padom autoclicker nezabere.
preto chcem nejaky subor/soft/script/nieco co po spusteni natuka to co treba aj napriek tomu ze je mys a klavesa bloknuta. kedze netreba nic klikat a stacia klavesove skratky tak by to (podla mna) malo byt mozne.
problem je v tom ze neviem ako na to :oops:


hm...pár pripomienok...
1.) Rád by som ti to naprogramoval ale keďže mám RAMku v riti tak to nebuildnem (neurobím ti z toho exe súbor)
2.) Máš .NET FRAMEWORK ?
3.) To že LOCKneš klávesnicu a podobné kraviny ti pomôže aj keď furt nwm keby si ju naozaj lockol ako by si odblokoval?
4.) To BlackShadow: =)...to je diskriminációó... :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.02.2009 20:38

.net framework si stale nosim v mp3prehravaci
locknut klavesu "(a podobne kraviny)" zabezpeci WinLock
Kód:
http://www.softmania.sk/Winlock.html
http://crystaloffice.com/winlock


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 13.03.2009 0:03

A neslo by keby si si dal heslo ako spravca? Moj foter mojmu brachovi dal heslo do kompu a ja som to obisiel vzdy tak ze som restartol pc do nudzoveho rezimu vybral som ucet administratora (co sa nezobrazoval pri normalnom starte). Neviem ako presne to bolo nastavene ale ked foter na to prisiel tak proste dal heslo aj do administratorskeho uctu a od vtedy to pyta heslo aj v nudzovom rezime


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.03.2009 12:20

NieSomCvok píše:
A neslo by keby si si dal heslo ako spravca? Moj foter mojmu brachovi dal heslo do kompu a ja som to obisiel vzdy tak ze som restartol pc do nudzoveho rezimu vybral som ucet administratora (co sa nezobrazoval pri normalnom starte). Neviem ako presne to bolo nastavene ale ked foter na to prisiel tak proste dal heslo aj do administratorskeho uctu a od vtedy to pyta heslo aj v nudzovom rezime

mne nejde o blokovanie uzivatela ale aby sa po spusteni/nacitani uzivatela zapla aplykacia ktora zablokuje klavesu a mys
dat heslo na uzivatela je hracka ale ja chcem dosiahnut to ze aj ked niekto restartne komp zase sa spusti to iste a klavesa a mys budu znovu LOCKnute.
a kedze experti co budu chcie odrbat blokovanie restartom sa dostanu na to iste miesto a aplikacia bude bezat dalej a znova je vsetko bloknute. :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
ako na .js

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 13.03.2009 13:18

no jo ale mysll som to tak ze ked restartnu sami komp tak ho aspon znovu nespustia kedze tam bude heslo, takze s toho restartu nebudu mat nic. Potom ked si na to zvyknu ze nepojde znovu zapnut komp tak ich to omrzi. Ja by som bol strasne zvedavi koho chces mucit hudbou :D







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.08.08
Prihlásený: 12.12.17
Príspevky: 16
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.03.2009 18:40

no mam to odskusane ale ked je niekto z!ebany tak ze nevie co bolo pred 5min tak stale chodik ku tomu booku a zadavat pass... no aj to cloveka omrzi
najidealnejsie by bolo ho pekne zavret a previazat retazou na bicykel :D
ale zial...


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 30 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Má JS čosi ako getHeight()

v JavaScript, VBScript, Ajax

15

632

20.01.2010 19:26

emer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako zadať cestu JS, aby načítal obrázky

v JavaScript, VBScript, Ajax

1

430

15.06.2010 14:21

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako uložiť JS hodnotu do PHP premennej?

v JavaScript, VBScript, Ajax

1

474

21.11.2013 22:10

BX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. JS script pre menenie obrazkov, poradte ako prerobit

v JavaScript, VBScript, Ajax

5

1604

23.08.2008 7:40

B.A.X.O Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako v js zistit ci existuje dany html subor?

v JavaScript, VBScript, Ajax

1

459

12.09.2011 7:27

coldak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chcem dať môj JS projekt na github, ako tam dať obrázky?

v Ostatné

10

1045

27.03.2014 21:56

Kamahl Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nečitateľný .js

v JavaScript, VBScript, Ajax

4

614

04.10.2009 21:07

chrono Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. JS menu

v JavaScript, VBScript, Ajax

8

1455

21.11.2007 12:29

m@-nX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svelte.js

v JavaScript, VBScript, Ajax

6

439

24.05.2021 9:00

Jur_3 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. JS tutoriál

v JavaScript, VBScript, Ajax

10

767

10.06.2010 12:13

camo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sneh JS

v JavaScript, VBScript, Ajax

24

1585

20.11.2008 13:53

Unlink Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ember.js

v JavaScript, VBScript, Ajax

2

374

20.11.2014 9:41

error22 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. JS galeria

v JavaScript, VBScript, Ajax

1

617

27.06.2009 17:20

beks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. diakritika JS

v JavaScript, VBScript, Ajax

15

1151

12.02.2009 16:03

tomco3131 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stranky JS

v JavaScript, VBScript, Ajax

2

833

16.04.2008 16:45

jaji Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. JS expandMenu

v JavaScript, VBScript, Ajax

5

571

18.02.2009 12:00

snake2 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra