Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 60 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 29.05.05
Prihlásený: 20.02.08
Príspevky: 78
Témy: 0
Bydlisko: tam dole, d...
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2008 11:53

HollyShit píše:
ja som pocul ine reci ;) cize mne je to jedno bo aj tak ja do cz nejdem na vysku ostanem v blave xD a tie prektiky co som opisoval vraj robia v prahe a v brne...
Vyhazujou všechny, neboj...

//

Do čech nechoďte, rád bych se taky vlezl.







_________________
O.o
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 05.02.08
Prihlásený: 20.03.10
Príspevky: 111
Témy: 9
Bydlisko: Slovensko,P...
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2008 15:53

honny píše:
Do čech nechoďte, rád bych se taky vlezl.

hh neboj nepojdem do ciech...xD asi pojdem do blavy,uvidim este xD







_________________
procesor-->AMD athlon 64bit 2x 4800+ (65nm);ram-->2gb ram ddrII (800mhz) 2x1gb-dual;zdroj-->400W-olytech;hdd-->maxtor 200gb (7200ot);grafika-->nvidia geforce 7800 GT 256mb;monitor-->lcd 19"philips,vstavane reproduktory;ine-->citacka kariet,dvd rw lg,...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 03.11.06
Prihlásený: 28.04.24
Príspevky: 1761
Témy: 41
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2008 18:06

mrsairus píše:
zdravim, takze mam mensi problem s vyberom skoly
momentalne chodim na sps-elektrotechnicku do PO , a potrebujem sa rozhodnut pre nejaku techniku
dost ma laka zilina no fakt neviem
a poradte mi nejaky dobry odbor, ale nieco bez programovania, lebo to mi nejde :-D
neje tu niekto, kto chodi do ziliny a autoelektroniku? znie to zaujimavo, no neviem ako to je narocne, a nasledne uplatnenie
a este jedna vec, bolo by nejake zameranie cisto na hardware pc? alebo tomu nieco podobne? vdaka za svetky postrehy :D
a to lacike ta pusti>? :D:D







_________________
Oldcore user
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 22.03.2008 20:16

mrsairus píše:
zdravim, takze mam mensi problem s vyberom skoly
momentalne chodim na sps-elektrotechnicku do PO , a potrebujem sa rozhodnut pre nejaku techniku
dost ma laka zilina no fakt neviem
a poradte mi nejaky dobry odbor, ale nieco bez programovania, lebo to mi nejde :-D
neje tu niekto, kto chodi do ziliny a autoelektroniku? znie to zaujimavo, no neviem ako to je narocne, a nasledne uplatnenie
a este jedna vec, bolo by nejake zameranie cisto na hardware pc? alebo tomu nieco podobne? vdaka za svetky postrehy :D
cau kolega... no aj ja mam ten problem... pome do KE... nedaleko PO a dobre pivo maju v Goleme :) a 4B rox :) inac si vypinaj BT lebo ta vidim obcas :)







_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.03.2008 23:37

CHodim na FEI TU KOSICE, odbor INFORMATIKA, ak ma niekto otazky, kludne piste

zhrniem to sem: Intrak - Jedlikova - od skoly 15minut elektrickou, da sa, samozrejme ziaden 5* hotel, rano je na*bana - elektricka..., FEI ma spolocny intrak s ekonomickou fakultou, baby nie viac ako chalani, su aj dobre aj menej pekne, rozhodne to nie je nejaka zdravotnicka, dalej na intraku disco kazdy tyzden, posilka, telesna sa da mat na intraku, nemusite do skoly, internet je za 600 na semester, rychlost v pohode, minule sme namerali download 91,7Mbps. stravovanie vyborne na ISIC si dat jesto co chcetem, nic take ze jedno jedlo a toto musia vsetci, je z coho vyberat
Zasobovanie: OC OPTIMA - 150m, Kaufland 400m, bufet dole na intraku, cerstve rozky a setko co treba
Skola - tazka, za prvy semester odislo minimalne 400 prvakov, dalsi len preckavaju do leta a idu odzaciatku, alebo na inu skolu

blizsie poznamky piste, rad zodpoviem ked bude v mojich moznostiach


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 24.03.2008 19:22

tlacitko Enter píše:
Ja som pocul od par kamaratov iba to ze v prahe sa casto daju stretnut ludia spravajuci sa povysenecky k slovakom...
U nas je taky system ze sa to ani neda ze vyhodit studenta podla "osobnych sympatii". Po opraveni pisomky vidim kde som mal chyby a ci som teda dostal danu znamku zasluzene, ak mam nejake pochybnosti tak sa idem stazovat za vyucujucim a ten samozrejme uzna chybu pri opravovani ak ja mam pravdu... Takze take reci ze vyhadzuju naschval slovakov tak to sa akurat hodi na nejakeho zabrzdeneho cloveka co si nedokaze priznat, ze nema na to aby danu skolu vystudoval. Samozrejme, najdu sa ludia kt. nemaju radi niektore skupiny ludi, ci uz podla narodnosti alebo niecoho ineho, ale urcite vas koli tomu nevyhodia...

A teraz co som ja pocul o SR's skolach a preco som isiel do ciech: malo financii, zle vybavenie, nedostatocny pocet kvalitnych vyucujucich... Ale kedze som nikdy nestudoval na slovensku tak tu nikoho neodhovaram aby ste isli studovat do zahranicia lebo neviem co je na tychto reciach pravdive a co nie...

Presne tak, som tiez studentom masarycky. ;)

HollyShit: To co tu pises mi pripomina ze "jedna baba povedala". Ja by som zas nesiel na ziadnu slovensku skolu a do KE uz vonkoncom nie. Ked porovnam TUKE s Masarykovou v Brne, tak je to ako nebo a zem. ;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.03.2008 12:36

Spirit píše:
TUKE s Masarykovou v Brne, tak je to ako nebo a zem. ;)


ako vies ako je na TUKE??


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2008 17:42

teraz nechcem zakladať novu temu ale predsa to sem dam.
Ak chcem byť stredosškolskym profesorom ELEktrotechniky kam by som mal isť na vysoku. teraz sice som este mlady na rozmyslanie tochto ale velmi ma to zaujima? teraz som na SPŠ







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2008 21:59

kosice do istoty.... este do ziliny som posielal dnes... ale necem tam moc ist kvoli vzdialenosti a doma mi je fajne... a aj kvoli vztahom a tak...







_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 21.09.19
Príspevky: 262
Témy: 16
Bydlisko: RpR (CZ)
Príspevok NapísalOffline : 13.04.2008 9:05

Nuz, ja mam za sebou ZA a nemozem povedat krive slovo. Moji rovesnici co navstevovali BA a KE sa zhodli na tom ze ZA je naj, niektori aj prestupili. Hlavne kvoli starym strukturam (myslim profakov, ktorych je vraj v BA a v KE divotvornych dost a dost). Kazda vyska ma svoje muchy a ked si niekto mysli ze urobi vysku bez toho, aby sa ucil, je na omyle. Jediny problem ZA je, ze ak si vyberes strojarinu, elektro, informu, tak si zenskych fakt clovek neuzije, heh, lebo vsetky tieto fakulty su na jednom bloku intrakov. Ale aspon sa nemusi bat o to, ze nema s kym ist na pivec. Z intrakov je to do skoly cez kopecek asi 10 min pesi, Kaufland, Carefour asi 5 min pesi, bufet a bar priamo pod intrakom..... neviem ja som nikdy nenadaval a este stale som presvedceny ze to bola najlepsia volba aku som zatial vo svojom lajfe urobil.







_________________
PC: CPU: AMD Athlon 64 X2 5400+ EE + Apack ZEROtherm BTF-80 | MB:ASUS M3A78-EH | RAM: A-Data 4096MB (4x1024) 800+ MHz | VGA: Gainward GTS250 1024MB DDR3 | HDD: 160GB WD 7200 8MB SATA + Samsung 320 GB 7200 16 MB SATA II + Samsung 250GB 7200 16 MB SATAII | DVD: LG GH20NS10 SATA | Case: Cooler Master Elite 331 | PSU Corsair VX550W | Monitor: LCD Hyundai W241D S-PVA
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 13.04.2008 10:17

co si studoval? opis trochu, narocnost, co si sa naucil (ci aj nieco uzitocne, alebo kravoviny), prostredie, podmienky pre ucenie...







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.04.07
Prihlásený: 21.07.10
Príspevky: 2
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 22.04.2008 1:29

Pre vsetkych ktorym sa nechce ucit a chceju studovat informatiku odporucam UCM v TT. V podstate sa tam ani nemusite do kniziek pozriet a titul mate vo vrecku. Ale ma to aj svoje negativa, videte skolu a budete vediet tolko ako ked ste na nu prisli a tiez je tam problem s intrakmi a dalsie minus je ze je to trnava (ziadna kultura)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 21.09.19
Príspevky: 262
Témy: 16
Bydlisko: RpR (CZ)
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 20:22

OmeGa píše:
co si studoval? opis trochu, narocnost, co si sa naucil (ci aj nieco uzitocne, alebo kravoviny), prostredie, podmienky pre ucenie...


No ja som studoval odbor Telekomunikacna technika so zameranim na radiokomunikacnu techniku, to znamena prve dva roky tragedia po stranke matematikya fyziky pre absolventa SPSE a ked hovorim tragedia tak to aj tak myslim, ten kto si tym nepresiel, nepochopi. Je jasne, ze zaklady pre taku matematiku a fyziku su najlepsie polozene na gymnaziu. Pre priemyslovakov je to dost tazke, ale zaklad je drvit a snazit sa pochopit, potom to uz nejak ide, naozaj, prve dva roky treba sediet na riti a tlacit matiku. potom pridu odborne predmety, ci uz teoreticke alebo prakticky zamerane, je to o dost zaujimavejsie, samozrejme najdu sa tam aj bludy, ale je velka sanca volit si predmety, takze ked ta nieco bavi menej, tak si to nevyberies. Ale to nehovorim o povinnych, tie si musis preskakat. Treti rocnik je taky normal, jedna tazka skuska - analyza a synteza obvodov. potom v stvrtaku hlavny predmet katedry - telekomunikacne siete. V piataku uz nema co zaskocit, uz je to viac menej cakanie na diplom, teda samozrejme diplomovka a tak dalej. Mna to aj celkom bavilo od toho tretieho rocnika naucis sa detailne ako funguju PC siete, GSM siete, vsetko okolo, trocha obvodariny a kedze ja som lama, tak som obchadzal programovani ako sa len dalo a tak som zostal aj nadalej tupy z tejto strany. Uz som z vysky nejake tie tri roky a mozem potvrdit ze po roku mimo odbor ktory si studoval uz nevies o tom ani ceknut, prax je o niecom inom, ale titul, ten ti uz nikto nezobere.....







_________________
PC: CPU: AMD Athlon 64 X2 5400+ EE + Apack ZEROtherm BTF-80 | MB:ASUS M3A78-EH | RAM: A-Data 4096MB (4x1024) 800+ MHz | VGA: Gainward GTS250 1024MB DDR3 | HDD: 160GB WD 7200 8MB SATA + Samsung 320 GB 7200 16 MB SATA II + Samsung 250GB 7200 16 MB SATAII | DVD: LG GH20NS10 SATA | Case: Cooler Master Elite 331 | PSU Corsair VX550W | Monitor: LCD Hyundai W241D S-PVA
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 21.09.19
Príspevky: 262
Témy: 16
Bydlisko: RpR (CZ)
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 20:34

dsljohn píše:
teraz nechcem zakladať novu temu ale predsa to sem dam.
Ak chcem byť stredosškolskym profesorom ELEktrotechniky kam by som mal isť na vysoku. teraz sice som este mlady na rozmyslanie tochto ale velmi ma to zaujima? teraz som na SPŠ


z financnej stranky raz pochopis, ze byt profakom na strednej skole technickeho smeru je v podstate vyplnanie si vlastneho sna, bez ohladu an dosledky a urcity fanatizmus v tom, co chcem mladych ludi naucit a co im chcem odovzdat, na druhej strane to moze byt aj neschopnost robit nieco ine. Ale ludom ktori spadaju do prvej kategorie vzdavam hold a je mi na zvracanie z toho, ako maju za svoju pracu zaplatene.... viem to z vlastnej skusenosti... a moj nazor mi nikto nevyvrati....
Inak potrebujes normalne vystudovat vysku v odbore, ktory je ti blizky, plus v stvrtom a pitom navstevovat kurz pedagogickeho vzdelavania. Okrem diplomky napises este jednu zaverecnu pracu na tento kurz, okrem skusok co mas na vyske spravis este nejakych dalsich 10 skusok z predmetov, ktore s technikou nemaju absolutne nic, okrem vlastnych statnic spravis este pedagogicku zaverecnu skusku a k diplomu dostanes este aj potvrdenie o pedagogickom studiu, ktore ta legitimuje vyucovat odborne predmety na strednej skole. Tot cely postup v kocke.







_________________
PC: CPU: AMD Athlon 64 X2 5400+ EE + Apack ZEROtherm BTF-80 | MB:ASUS M3A78-EH | RAM: A-Data 4096MB (4x1024) 800+ MHz | VGA: Gainward GTS250 1024MB DDR3 | HDD: 160GB WD 7200 8MB SATA + Samsung 320 GB 7200 16 MB SATA II + Samsung 250GB 7200 16 MB SATAII | DVD: LG GH20NS10 SATA | Case: Cooler Master Elite 331 | PSU Corsair VX550W | Monitor: LCD Hyundai W241D S-PVA
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 21:02

DEADusko píše:
z financnej stranky raz pochopis, ze byt profakom na strednej skole technickeho smeru je v podstate vyplnanie si vlastneho sna, bez ohladu an dosledky a urcity fanatizmus v tom, co chcem mladych ludi naucit a co im chcem odovzdat, na druhej strane to moze byt aj neschopnost robit nieco ine. Ale ludom ktori spadaju do prvej kategorie vzdavam hold a je mi na zvracanie z toho, ako maju za svoju pracu zaplatene.... viem to z vlastnej skusenosti... a moj nazor mi nikto nevyvrati....
Inak potrebujes normalne vystudovat vysku v odbore, ktory je ti blizky, plus v stvrtom a pitom navstevovat kurz pedagogickeho vzdelavania. Okrem diplomky napises este jednu zaverecnu pracu na tento kurz, okrem skusok co mas na vyske spravis este nejakych dalsich 10 skusok z predmetov, ktore s technikou nemaju absolutne nic, okrem vlastnych statnic spravis este pedagogicku zaverecnu skusku a k diplomu dostanes este aj potvrdenie o pedagogickom studiu, ktore ta legitimuje vyucovat odborne predmety na strednej skole. Tot cely postup v kocke.


dakujem ja by som chcel isť studovať elektrotechniku na STS BA FEI a potom tam ako vravis je aj kurz. pedagogika ma zaujima a chcl by som byť profesorom. považuejm to za peknu a cetnu profesiu a preto necitim k mojim profesorom odpor naopak obdivujem kolko sil vynaložija na to ako nas to nauciť zvlasť nas triedny.

prosim ťa ty si profesor?







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 21.09.19
Príspevky: 262
Témy: 16
Bydlisko: RpR (CZ)
Príspevok NapísalOffline : 25.04.2008 21:17

dsljohn píše:
dakujem ja by som chcel isť studovať elektrotechniku na STS BA FEI a potom tam ako vravis je aj kurz. pedagogika ma zaujima a chcl by som byť profesorom. považuejm to za peknu a cetnu profesiu a preto necitim k mojim profesorom odpor naopak obdivujem kolko sil vynaložija na to ako nas to nauciť zvlasť nas triedny.

prosim ťa ty si profesor?


nie, niesom, ale mam pedagogicke osvedcenie. po financnej stranke je to nezaplatena praca, ja som si to osvedcenie spravil len ako poistku, keby nieco nahodou.... ale bohuzial situacia je aka je a ja nemienim zarabat 13500 brutto a byt zadelovany do platovych tried ako profak na strednej, teda ked vobec tolko maju. Ja pracujem tri roky a som platovo myslim dalej ako poniektori co ucia 20 rokov. To je realita, ktoru pochopis, ked budes chciet auto, dom a svoj kus miesta pod slnkom.







_________________
PC: CPU: AMD Athlon 64 X2 5400+ EE + Apack ZEROtherm BTF-80 | MB:ASUS M3A78-EH | RAM: A-Data 4096MB (4x1024) 800+ MHz | VGA: Gainward GTS250 1024MB DDR3 | HDD: 160GB WD 7200 8MB SATA + Samsung 320 GB 7200 16 MB SATA II + Samsung 250GB 7200 16 MB SATAII | DVD: LG GH20NS10 SATA | Case: Cooler Master Elite 331 | PSU Corsair VX550W | Monitor: LCD Hyundai W241D S-PVA
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 16.12.05
Prihlásený: 15.04.13
Príspevky: 203
Témy: 39
Bydlisko: okolie Star...
Príspevok NapísalOffline : 26.04.2008 0:21

Ja som na FEI v BA odbor aplikovana Informatika 2 rocnik. hmm ten co nexce mat s programovanim nic spolocne odporucam neist na ten odbor ja si myslim ze som si nedobre vybral, same programovanie ktore neznasam a uz aj musim ist na prijmacky teraz v juny, ako pohoda uznaju mi vsetky predmety co som spravil ale najradsej by som prestupil na iny odbor, ale zase ked prestupim tak musim dorabat predmety ktore som nemal no tak teraz nevem co mam robit :( Ale inac mimo skoly pohodicka sem tam sem zazriem nejaku tu babu :) Ale nie tu v mlynskej je ich dost len treba chodit na tie spravne miesta :)







_________________
MB:MSI K8N SLI CPU: AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+ VGA: RADEON X550 Secondary (256 MB) HDD: WDC WD1600JD-00HBC0 (149 GB, IDE) RAM:2x Kingston 512MB 400MHz TEAC DV-W516GA (DVD+R9:4x, DVD+RW:16x/4x, DVD-RW:12x/4x, DVD-ROM:16x, CD:48x/24x/48x DVD+RW/DVD-RW) CD-ROM:_NEC CD-ROM CD-3002B OS:Microsoft Windows XP Professional x64 Edition 5.2.3790
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 21.11.05
Prihlásený: 18.10.10
Príspevky: 607
Témy: 60
Bydlisko: Prievidza
Príspevok NapísalOffline : 30.04.2008 17:19

dal som ZA, lebo jedine tam mi vyhovuje odbor. Robil som prímačky aj na STUBA na informatiku, ale radšej chcem počítačové inžinierstvo do ZA. No 100% mi na SR nevyhovuje žiadna škola, v ČR mi vyhovuje strašne Brno - Podnikanie v informačných technológiach, alebo v Prahe unicorn college http://www.unicorncollege.cz/ a tam ICT manager, ale na to bohužiaľ nemám. Ak si to dakto môže dovoliť tak vrele doporučujem. Bo SR je dosť márna s VŠ







_________________
Neverte, že človek sa môže stať šťastným nešťastím druhých. (Seneca)
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.(Einstein)
Fujitsu Siemens Amilio PA1510, 15.4` WXGA CrystalView display, AMD Turion 64 X2 TL50, 2x 512MB DDR2 533MHz RAM, 120GB SATA HDD, ATI Radeon Xpress 1100, USB 2.0, FireWire, PCMCIA typ II, VGA (D-Sub konektor), S-Video (TV out), mikrofón/line-in, sluchátka/line-out, čítačka pamäťových kariet
Pripojenie: WiFi 768 kbps
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 12:13

len tak zo zvedavosti znova otvorim tuto temu. chysta sa niekto zajtra na matfyz na den otvorenych dveri? http://www.fmph.uniba.sk/fileadmin/user ... rogram.pdf







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 12:51

Suchy - nooo.... mizajtra dostávame maturitné vysvečká, takže uvidím, či to stihnem, ale asi sa dojdem pozrieť, keď tam vlastne idem :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 25.07.07
Prihlásený: 27.11.14
Príspevky: 217
Témy: 38
Bydlisko: Kálnica city
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 14:55

A ako to vyzera s TT Cyrila a Metoda a inforamtikou na nej? Som pocul ze je docela lahka, lenze vraj po 3 rokoch by som dostal len bc. lebo ze dalej nemaju akreditaciu a musel by som si robit posledne 2 roky inde..

Chodi dakto z vas na fitku v BA?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 14:59

eXistenZ píše:
Suchy - nooo.... mizajtra dostávame maturitné vysvečká, takže uvidím, či to stihnem, ale asi sa dojdem pozrieť, keď tam vlastne idem :)
takze vravis, ze budeme spoluziaci? ja este idem robit primacky na fei, ale pravdepodobne pojdem aj tak na matfyz. uvidime.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kam na vysku? I

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 15:04

>Matho: byvaly spoluziak chodil do trnavy na CM, popri tom chodil do prace na full-time a zvacsa mal same Acka a pri tom je to dost velky flakac - cize je to celkom lahka skola a ano, mozes tam ziskat len bc...

Osobne sa snazim tento rok ukoncit bc na fiitke, ked chces daco vediet, tak sa spytaj...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 17:23

suchy píše:
takze vravis, ze budeme spoluziaci? ja este idem robit primacky na fei, ale pravdepodobne pojdem aj tak na matfyz. uvidime.


aj ja robim primačky na FEI ale nechcem tam ísť... :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 31.08.07
Prihlásený: 27.03.15
Príspevky: 1800
Témy: 153
Bydlisko: Komárno
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 17:42

toto je zaujimave pisete že idete na primacky na FEI a pritom pisete že tam nechcete ist na tu skoulu. tak preco ste si tam dali prihlasku. už od septembra viem že chcem ist na fei a som pri tom prvak na spš :D







_________________
Nehľadaj štastie vonku, ale v sebe, lebo inak ho nikdy nenajdeš.
Nechajte mi právo na vlastné omyly, na možnosť zvoliť si čo mám rád, chcem ísť vlastnou cestou, nie tou vami vyšliapanou, na ktorej by som stratil vlastnú tvar. (Metallica)
Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí.
život je krásny, len sa ho nesmieš báť, dnes plačeš, zajtra sa budeš smiať.
Učíme sa aby sme veciam rozumeli a mohli ich milovať
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 20:23

prihlasku som si dal na viac skol, pretoze som sa nevedel rozhodnut a chcel som mat aj istotu. no na matfyz uz som prijaty, ale primacky na fei este neboli. ale povedal som si, ze ked uz som si ich zaplatil, tak tam pojdem. nakoniec sa mozno aj rozhodnem pre fei, aj ked teraz to vyzera viac na ten matfyz.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kam na vysku? I

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 20:27

na matfyze je ze vraj teraz nejaky problem s akreditaciou aplikovanej informatiky







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 20:32

stenley píše:
na matfyze je ze vraj teraz nejaky problem s akreditaciou aplikovanej informatiky


tak s týmto si ma vôbec nepotešil... :cry:







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 20:41

z matfizackeho webu to vyzera tak, ze bc je akreditovana ale mgr uz nie, ale phd uz zase ano. trochu divne







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 03.06.2008 20:44

nikto nic nevie o zilinskej univerzite? len tak nahodou..







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 60 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kam na vysku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

121

7434

31.03.2019 23:10

LeaR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NTB na vysku

v Notebooky a netbooky

18

1551

07.09.2007 17:43

Darius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

3

858

01.08.2011 10:35

jaaaaaaa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

11

630

22.07.2013 21:14

Setton Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Akú máte výšku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Krčma

298

16451

27.05.2012 23:22

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

39

1551

03.09.2019 17:39

SamerLp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notbuk na vysku

v Notebooky a netbooky

17

687

09.09.2013 19:49

Plechac123 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

3

505

17.06.2016 16:58

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

4

606

26.05.2016 12:10

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

2

399

01.12.2020 14:38

Lukáš1319 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na vysku

v Notebooky a netbooky

11

598

17.07.2019 23:18

pepkopav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

6

521

26.08.2010 11:18

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako zistiť výšku prvku

v JavaScript, VBScript, Ajax

2

486

02.08.2011 7:15

camo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktorý ntb na výšku ??

v Notebooky a netbooky

7

449

24.07.2010 1:09

gabu Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Noťas na výšku/hranie

v Notebooky a netbooky

5

613

08.08.2011 17:46

majo145 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na hry, vysku...

v Notebooky a netbooky

17

1085

22.07.2011 12:21

KekkeiGenkai Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra