[ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.08
Prihlásený: 07.01.08
Príspevky: 1
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 07.01.2008 22:33 | Geniusy,creativy,logitechy...?

Uz nejednu noc nespim koli tomu ake repraky si vybrat ku kompu, mali by byt tak do 3000Sk,system 5.1 - 7.1, prebrazdil som viacere fora a recenzie no stale sa neviem rozhodnut...kazdym pribudajucim dnom sa moje postoje upne menia...PLS PORADTE :? ...

najprv som bol rozhodnuty pre Geniusy SW 5.1 5005, ale potom ako ich vela ludi zvozilo...som od toho velmi rychlo upustil. Najviac ma na nich odradza spominana casta kazovost...:((

potom ma oslovili Labtec X-540 takpovediac az do dnesneho dna ma drzali,kym som ich nepocul na vlastne usi...nemozem si pomoct mozno som hluchy ale ked ich porovnam s Geniusami vyssie spomenutymi tak tie podla mna hrali daleko cistsie (mozno vdaka drevu a vyskam kt. maju) a logitechy nie...takze od logitechov som viacmenej upustil...a Geniusy ma znovu oslovili...

No a potom su tu este Creativy T7900 tie som na vlastne usi nepocul a preto neviem posudit...pocul som iba T6100 a tie hrali slusne...cisto

este btw na compe mam integrovanu zvukovku 7.1 Realtek HD ACL 830 mam obavy ako by s touto zvukovkou spolupracovali Creativy, asi by bolo treba kupovat externu zvukovku SoundBlaster ci nie ?
Uvytal by som akekolvek rady, poznatky ktore mate :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Geniusy,creativy,logitechy...?

Registrovaný: 02.01.08
Prihlásený: 07.10.18
Príspevky: 140
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.01.2008 0:06 | Geniusy,creativy,logitechy...?

Ja mam Geniusy SW-HF5.1 5000. Vela ludi na nich nadava. Ja som s nimi max. spokojny a na domace pouzitie mi plne postacuju. Ked pracujem s hudbou, tak mam v studiu kvalitne studiove monitory, ktore maju urcite lepsi zvuk.... ale ako som uz spominal na domace pouzitie v danej cenovej kategorii - jednoznacne odporucam. S kazovostou neviem - poznam vela ludi, ktori ich maju uz niekolko rokov, no nepoznam nikoho zatial, komu by sa pokazili :)


_________________
NB: MacBook Pro 13,3 (A1707), MacBook Pro 8,1 (A1278), Toshiba Portege M800-107

PC:
Zdroj: Corsair HX 520W | CPU: Core i5-8400 + Noctua NH-C12P | MB: Asus Z370-I Gaming | RAM: 2x 8GB DDR4 G.SKILL TridentZ RGB | HDD: A-DATA SU800 128GB | CASE: Fractal Design Define Nano S
 [ Príspevkov: 2 ] 


Geniusy,creativy,logitechy...?




© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF