Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.08
Prihlásený: 07.01.08
Príspevky: 1
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 07.01.2008 22:33

Uz nejednu noc nespim koli tomu ake repraky si vybrat ku kompu, mali by byt tak do 3000Sk,system 5.1 - 7.1, prebrazdil som viacere fora a recenzie no stale sa neviem rozhodnut...kazdym pribudajucim dnom sa moje postoje upne menia...PLS PORADTE :? ...

najprv som bol rozhodnuty pre Geniusy SW 5.1 5005, ale potom ako ich vela ludi zvozilo...som od toho velmi rychlo upustil. Najviac ma na nich odradza spominana casta kazovost...:((

potom ma oslovili Labtec X-540 takpovediac az do dnesneho dna ma drzali,kym som ich nepocul na vlastne usi...nemozem si pomoct mozno som hluchy ale ked ich porovnam s Geniusami vyssie spomenutymi tak tie podla mna hrali daleko cistsie (mozno vdaka drevu a vyskam kt. maju) a logitechy nie...takze od logitechov som viacmenej upustil...a Geniusy ma znovu oslovili...

No a potom su tu este Creativy T7900 tie som na vlastne usi nepocul a preto neviem posudit...pocul som iba T6100 a tie hrali slusne...cisto

este btw na compe mam integrovanu zvukovku 7.1 Realtek HD ACL 830 mam obavy ako by s touto zvukovkou spolupracovali Creativy, asi by bolo treba kupovat externu zvukovku SoundBlaster ci nie ?
Uvytal by som akekolvek rady, poznatky ktore mate :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Geniusy,creativy,logitechy...?

Registrovaný: 02.01.08
Prihlásený: 07.10.18
Príspevky: 140
Témy: 15
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 08.01.2008 0:06

Ja mam Geniusy SW-HF5.1 5000. Vela ludi na nich nadava. Ja som s nimi max. spokojny a na domace pouzitie mi plne postacuju. Ked pracujem s hudbou, tak mam v studiu kvalitne studiove monitory, ktore maju urcite lepsi zvuk.... ale ako som uz spominal na domace pouzitie v danej cenovej kategorii - jednoznacne odporucam. S kazovostou neviem - poznam vela ludi, ktori ich maju uz niekolko rokov, no nepoznam nikoho zatial, komu by sa pokazili :)







_________________
NB: MacBook Pro 13,3 (A1707), MacBook Pro 8,1 (A1278), Toshiba Portege M800-107

PC:
Zdroj: Corsair HX 520W | CPU: Core i5-8400 + Noctua NH-C12P | MB: Asus Z370-I Gaming | RAM: 2x 8GB DDR4 G.SKILL TridentZ RGB | HDD: A-DATA SU800 128GB | CASE: Fractal Design Define Nano S
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra