Obsah fóra » Hardvér » Chladenie, modding a taktovanie » Biosy a ladenie výkonu » Problem s Voltage , HD6970
v Biosy a ladenie výkonu
4
507
10.03.2012 19:51
Jano2010
v Ostatné
6
389
24.09.2011 14:29
hacker9=fear100x
13
793
13.01.2009 16:15
johnny222555
v Bazár
704
15.04.2011 15:51
dzedy
v Grafické karty
5
582
07.10.2011 16:07
jtbs
16
1190
25.02.2011 23:18
Spartan.Ex
v PC zostavy
2
439
13.12.2011 17:28
Holoch
20
1087
29.09.2010 23:31
P€PoX
15
1082
11.08.2012 15:32
Lukas88888888
3
715
01.03.2010 11:36
rapkac1
v nVidia grafické karty
463
09.01.2013 16:25
brmbo
v AMD
1
478
12.02.2018 15:59
void
637
28.04.2013 11:38
20niceboy20
v Intel platformy
8
821
17.08.2008 19:58
wave
657
08.09.2020 13:32
kiddvmn
24
951
19.05.2021 17:50
tulamorka