[ Príspevkov: 38 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.07.07
Prihlásený: 31.03.08
Príspevky: 18
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 11.12.2007 17:55 | Pomoc vodne chladenie homemade

Este otazka ak pouzijem ako kvapalinu destilovanu vodu musim do nej nieco primiesavat ? Ci staci primiesat trochu jary alebo liehu ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.01.07
Prihlásený: 22.03.09
Príspevky: 1694
Témy: 62 | 62
NapísalOffline : 11.12.2007 22:13 | Pomoc vodne chladenie homemade

Borec pozri tu, to som nasiel, je tam par neuveritelnych homemade kuskov robenych-letovanych z medenych trubiek a pod.

http://www.silentmods.com/fotokonkurs/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.07
Prihlásený: 09.02.13
Príspevky: 628
Témy: 9 | 9
Bydlisko: KE
NapísalOffline : 11.12.2007 23:11 | Pomoc vodne chladenie homemade

3mko píše:
Este otazka ak pouzijem ako kvapalinu destilovanu vodu musim do nej nieco primiesavat ? Ci staci primiesat trochu jary alebo liehu ?

stačí trošku nemrznucej zmesy do chladenia auta,taka zelena.myslím že na slovnafte sa to vola alycol-glycol,teraz neviem presne.ale to ti stačí 1 deci na liter.ale ked budeš objednávať od www.viscoolu.com oni ti pošlu asi deci ich zmesy k bloku.


_________________
Asus Barebone T3 - AMD Phenom II X4 965 - ATI 4670 - 60GB SSD + 640GB - Razer Copperhead . MacBook White C2D 1,83 GHz - 80GB SSD intel - 2TB NAS . Magic Mouse . iPhone 5 16gb Black , Neonode N2 . Lumia 710
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.01.07
Prihlásený: 25.11.08
Príspevky: 439
Témy: 103 | 103
NapísalOffline : 29.12.2007 4:31 | Pomoc vodne chladenie homemade

btw, ako je to z tou kvapalinou uv? ona je cira, a barva zavisi od toho, aku mam ziarivku?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.07
Prihlásený: 09.02.13
Príspevky: 628
Témy: 9 | 9
Bydlisko: KE
NapísalOffline : 29.12.2007 21:34 | Pomoc vodne chladenie homemade

jojo musiš mať UV svetlo-žiarivku


_________________
Asus Barebone T3 - AMD Phenom II X4 965 - ATI 4670 - 60GB SSD + 640GB - Razer Copperhead . MacBook White C2D 1,83 GHz - 80GB SSD intel - 2TB NAS . Magic Mouse . iPhone 5 16gb Black , Neonode N2 . Lumia 710
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.01.07
Prihlásený: 25.11.08
Príspevky: 439
Témy: 103 | 103
NapísalOffline : 30.12.2007 4:42 | Pomoc vodne chladenie homemade

preco je u kvapalin alebo kablov potom pisane akej su farby? nap. http://www.tichepc.sk/produkty/modding-pc-38?perpage=24

nechapem tumu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.07
Prihlásený: 09.02.13
Príspevky: 628
Témy: 9 | 9
Bydlisko: KE
NapísalOffline : 30.12.2007 21:08 | Pomoc vodne chladenie homemade

nooo lebo UV reaktívne su aj ine farby nie len modrá.
ked daš žltý UV-kabel bude svietiť pri UV-lampe na žlto CHÁÁÁPEŠ ???
to isté pri kvapalinách,plexisklách,fixkách,farbách,a atd atd


_________________
Asus Barebone T3 - AMD Phenom II X4 965 - ATI 4670 - 60GB SSD + 640GB - Razer Copperhead . MacBook White C2D 1,83 GHz - 80GB SSD intel - 2TB NAS . Magic Mouse . iPhone 5 16gb Black , Neonode N2 . Lumia 710
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.01.07
Prihlásený: 22.03.09
Príspevky: 1694
Témy: 62 | 62
NapísalOffline : 08.01.2008 14:38 | Pomoc vodne chladenie homemade

Borec, neviem či si to už videl, ale tu je dost dobre spravene homemade vodne chladenie, trochu amaterske ale je doma robene
http://mmmsvet.hyperlink.cz/

daj si sekciu počítače / a vodní chlazení procesoru

Pomoc vodne chladenie homemade Pomoc vodne chladenie homemade Pomoc vodne chladenie homemade

;)


 [ Príspevkov: 38 ] 1, 2


Pomoc vodne chladenie homemade



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HOMEMADE vodne chladenie

v Chladiče a všetky druhy chladenia

5

1044

29.07.2012 20:14

killer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodne chladenie na graficku kartu pomoc...

v Ostatné grafické karty

6

649

07.02.2013 10:58

FanatiKKK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodné chladenie alebo tiché chladenie

v PC skrinky, zdroje a chladenie

18

1813

09.03.2016 22:15

Marko125

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodné chladenie

v nVidia grafické karty

12

904

12.08.2016 17:53

peter360

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodne chladenie

v PC skrinky, zdroje a chladenie

4

784

31.12.2008 16:57

amd-sk

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodne chladenie

v PC skrinky, zdroje a chladenie

10

1054

24.02.2010 20:14

Martinicoss

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

VODNE CHLADENIE

v Chladiče a všetky druhy chladenia

12

1167

30.12.2008 22:33

f4r0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

vodne chladenie

v PC zostavy

7

784

09.01.2012 20:20

KatjushaMan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

vodné chladenie

v PC skrinky, zdroje a chladenie

15

810

06.03.2017 18:17

ex0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodné chladenie

v PC skrinky, zdroje a chladenie

12

2710

23.04.2010 17:43

Martinicoss

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodné chladenie

v PC skrinky, zdroje a chladenie

17

2135

15.02.2013 11:46

rybicka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodné chladenie

v Chladiče a všetky druhy chladenia

15

1121

02.09.2013 18:02

Slayer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodne chladenie

v Chladiče a všetky druhy chladenia

15

901

23.11.2014 20:30

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodné chladenie

v PC skrinky, zdroje a chladenie

7

1009

26.06.2008 8:33

cool_point

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodne chladenie

v Chladiče a všetky druhy chladenia

10

1461

27.12.2008 2:47

mos.

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vodne chladenie

v PC skrinky, zdroje a chladenie

17

1594

07.06.2008 20:26

BadaBuuum



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF