3mko píše:
Este otazka ak pouzijem ako kvapalinu destilovanu vodu musim do nej nieco primiesavat ? Ci staci primiesat trochu jary alebo liehu ?
stačí trošku nemrznucej zmesy do chladenia auta,taka zelena.myslím že na slovnafte sa to vola alycol-glycol,teraz neviem presne.ale to ti stačí 1 deci na liter.ale ked budeš objednávať od
www.viscoolu.com oni ti pošlu asi deci ich zmesy k bloku.