Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.03.14
Prihlásený: 17.02.24
Príspevky: 267
Témy: 88
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2020 15:34

Dobrý deň,

neviem ako začať tak by som nevyzeral ako absolútny idiot, asi poviem toľko že tiež moc takýmto veciam neverím no posledné 2 roky dochádzam do styku z veľa ľudskými príbehmi a aj osobne s vecami ktoré si nie úplne dokážem vysvetliť. Stále neverím - no zároveň viem že niečo predsa len je.

Veľmi rád by som pomohol mojej známej. Je to stará pani, poznám ju už od dectva, ked som bol malý, potrebvoal som opatrovateľku a ja som poprosil moju mamu o to aby sa jej šla spýtať či by ma neopatrovala pretože som z nej cítil dobro. Viem o nej že sa jej nedarilo počať dieťa, mala niekoľko potratov, no nakoniec sa jej narodil syn. Ked som ja mal 5-8 rokov, on mohol mať tak 27, kamarátil som sa s ním, bol vášnivý motorkár a aj sa na motorke nakoniec zabil. Pred 2 rokmi tejto mojeje známej zhorel manžel, pálil na poly, spadol a zhorel... Dnes, ked som ju viezol do obchodu na nákupy, mi vravela že raz ked bola s jej manželom na nákupoch tak šla oproti cigánka, stretli sa im pohľady, vraj ju pristavela a povedala "Pani, ste urieknutá, pán nie ale vy pani ste", ona ju nepočúvala a šli dalej, no cigánka šla za nimi a vralea že by to mala nejako vyriešiť ale ona ju i tak nepočúvla, o pol roka sa stlao toto s jej manželom.

Nech to viznie akokoľvek, nech je to akákoľvek náhoda, už je to rok a pol od smrti jej manžela a pravdu povediac, celý život som si lámal hlavu nad tým prečo práve jej sa dejú takéto zlé veci, najskôr syn, potom o niekoľko rokov muž, ona je strašne dobrý človek, nepoznám lepšieho človeka, skromnejšieho, dobrejšieho, dobrosrdečnejšieho než ona a dejú sa jej takéčo veci. Ako mi dnes toto povedala tak mi to celé docvaklo, nech to je akokoľvek postavené na halvu a môže to tka byť a nemusí, verím tomu a chcem jej pomôcť. Možno to tak vôbec nie je ale i tak to chcem skúsiť pretože ona si zaslúži mať pokoj.

Preto borci, ak poznáte niekto nejakú radu od babičky, nejaký spôsob ako sa zabaviť urieknutia alebo ak poznáte nejakú osobu ktorá by jej vedela s týmto pomôcť, prosím dajte mi vedieť.

Ďakujem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pomoc s urieknutím

Registrovaný: 04.02.10
Prihlásený: 26.03.24
Príspevky: 824
Témy: 38
Bydlisko: PrieviDza
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2020 15:39

Mojo stari rodicia / stary otec 90rokov hovori ze to existuje a preto ma vzdy doma a pouziva taku bylinu ze CISTEC vyvari to a umyje sa tym ... predavaju to aj v lekarni, on to chodi zbierat a susi to a potom striha doma...rastie to len niekde a musi tam byt cista poda takze mozno na tom nieco bude, ked sa tym clovek umyje tak sa to akoze “zrazi” tazko sa to vysvetluje
Mam to doma aj ja ale pouzivam velmi sporadicky, ale ma to nieco do seba







_________________
PC_1: NZXT H210 WHT/Seasonic SSR-1200PD/Asrock B550 PG ITX/AX /AMD R7 5800X/T-Force Extreme ARGB 2x16GB 3600@CL14/Arctic Cooling Freezer 34 DUO White/WD SN850 500GB+Samsung 970 EVO 500GB/MSI Geforce RTX4070 Super Ventus 2x
Monitor:
34" Xiaomi Mi Surface Display + 2x Dell U2515H Myš: Logitech MX Master 3 Klávesnica: Logitech MX Keys 3D"myš": 3D Connexion SpacePilot PRO PC Audio: Repro: BG 2.1 Custom PCset+the t.racks DSP 4x4 Mini Amp / Sluchadla: AT ATH-D40fs UPS: Fortron EP1500 NAS: Synology DS1821+/32GB ram+ 2x 16TB Exos X16 NTWRK: Ubiquiti Unifi Konzola: PS5 + TV: LG OLED48C2
NB1: Apple MBP 14" M1 Pro 16GB 512GB SSD NB2: HP Zbook 15 G2 i7-4810MQ - 32GB - Quadro K2100M PC_2: Zotac Zbox Nano CI320 + Mach3 CNC 6040
Phone: Apple iPhone 13 Mini product RED Tablet: Apple iPad mini (2021) 256GB Cellular Space Gray
Car: Skoda Superb Sportline iV
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pomoc s urieknutím

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2020 16:45

Rovnako ako je statisticky nevyhnutne, aby sa niekomu darilo je statisticky nevyhnutne, aby mal niekto smolu. Zial niekedy to dopadne aj na dobrych ludi.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Pomoc s urieknutím

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147
Bydlisko: Wattenscheid
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2020 16:46

zial bohu to ci je niekto dobry alebo zly nijak neovplyvni udalosti okolo nich. a teda urcite neodporucam ist k nejakej osobe "proti urieknutiu" a minat na to peniaze.







_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pomoc s urieknutím

Registrovaný: 20.05.19
Príspevky: 839
Témy: 32
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2020 18:24

aj mne vravela podobne veci pani ciganka na pumpe







_________________
Pathetic píše:
kohuta som nekupoval kvoli cernochom
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2020 20:58

Hi332 píše:
Dobrý deň,

neviem ako začať tak by som nevyzeral ako absolútny idiot, asi poviem toľko že tiež moc takýmto veciam neverím no posledné 2 roky dochádzam do styku z veľa ľudskými príbehmi a aj osobne s vecami ktoré si nie úplne dokážem vysvetliť. Stále neverím - no zároveň viem že niečo predsa len je.

Veľmi rád by som pomohol mojej známej. Je to stará pani, poznám ju už od dectva, ked som bol malý, potrebvoal som opatrovateľku a ja som poprosil moju mamu o to aby sa jej šla spýtať či by ma neopatrovala pretože som z nej cítil dobro. Viem o nej že sa jej nedarilo počať dieťa, mala niekoľko potratov, no nakoniec sa jej narodil syn. Ked som ja mal 5-8 rokov, on mohol mať tak 27, kamarátil som sa s ním, bol vášnivý motorkár a aj sa na motorke nakoniec zabil. Pred 2 rokmi tejto mojeje známej zhorel manžel, pálil na poly, spadol a zhorel... Dnes, ked som ju viezol do obchodu na nákupy, mi vravela že raz ked bola s jej manželom na nákupoch tak šla oproti cigánka, stretli sa im pohľady, vraj ju pristavela a povedala "Pani, ste urieknutá, pán nie ale vy pani ste", ona ju nepočúvala a šli dalej, no cigánka šla za nimi a vralea že by to mala nejako vyriešiť ale ona ju i tak nepočúvla, o pol roka sa stlao toto s jej manželom.

Nech to viznie akokoľvek, nech je to akákoľvek náhoda, už je to rok a pol od smrti jej manžela a pravdu povediac, celý život som si lámal hlavu nad tým prečo práve jej sa dejú takéto zlé veci, najskôr syn, potom o niekoľko rokov muž, ona je strašne dobrý človek, nepoznám lepšieho človeka, skromnejšieho, dobrejšieho, dobrosrdečnejšieho než ona a dejú sa jej takéčo veci. Ako mi dnes toto povedala tak mi to celé docvaklo, nech to je akokoľvek postavené na halvu a môže to tka byť a nemusí, verím tomu a chcem jej pomôcť. Možno to tak vôbec nie je ale i tak to chcem skúsiť pretože ona si zaslúži mať pokoj.

Preto borci, ak poznáte niekto nejakú radu od babičky, nejaký spôsob ako sa zabaviť urieknutia alebo ak poznáte nejakú osobu ktorá by jej vedela s týmto pomôcť, prosím dajte mi vedieť.

Ďakujem.


Bratu, ked si pozriem co sa deje tebe, tak asi tiez nie si cisty. Skus nechat odrieknut aj seba. Najprv to palenô, potom auto... Ty mas tiez kus smoly.

Moj kolega ked sa hambil volaco spýtať tak tiez vravel, ze sa pyta pre kamarata.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomoc pomoc prosim nefunguje internet

v Ovládače

7

1109

09.09.2017 20:37

Smith Wesson Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc pri pomoc pri skladaní PC - od 1 500 do 1 800 Eur (rozlíšenie 1440p)

v PC zostavy

13

778

28.09.2023 20:23

johny314 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomoc

v nVidia grafické karty

1

1028

02.02.2007 10:51

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc

v Počítačové hry

2

585

13.06.2012 18:02

PepeTheDragon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomoc

v ATI/AMD grafické karty

10

1054

10.01.2008 8:48

kasom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc

v Audio programy

4

935

05.02.2008 10:06

raikonen11 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. POMOC ???

v Delphi, Visual Basic

2

1256

27.03.2008 14:32

Martinek6 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc!

v Procesory

6

983

02.02.2008 18:27

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomoc !

v Ovládače

1

948

18.08.2007 16:07

johny128 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc?

v HTML, XHTML, XML, CSS

1

541

09.08.2017 20:01

BX Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. pomoc

v Počítačové hry

5

488

28.06.2011 16:32

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomoc

v ATI/AMD grafické karty

3

696

04.03.2008 15:00

Mir Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc

v Operačné systémy Microsoft

3

625

29.12.2007 18:42

Dzimbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomoc

v JavaScript, VBScript, Ajax

2

874

15.05.2009 20:15

firewall Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomoc

v Zvuk

2

833

24.11.2007 17:30

optyx Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. POMOC

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ostatné

30

2261

27.09.2009 20:01

workoholik16 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra