G580 je starotina ktora sa uz nevyraba a su novsie modely G serie do ktorych by som nesiel je to zakladna rada od Lenova kvalitou odolnostou spolahlivostou to ide oklukou, takze skor podnikovu radu alebo vyssiu radu a trochu si priplatit
ak chces hrat a mas strop do 400 euro s DPH chod do toshiby ta ma GT710M co je vpohode grafika za tu cenu
ak chces mat len kancelarsku pracu a upravu foto to co si uviedol chod do
http://www.lenovo-shop.sk/lenovo-thinkp ... 31-45-2521 vykonovo dostacujuci a ma s nich najlepsiu kvalitu, odolnost, spolahlivost
ak by si mal tak 467 euro tak by som siel do
http://www.lenovo-shop.sk/lenovo-ideapad-z50-70-9-2560 ktory ma uz grafiku 840M teda na tom zahras vo vyssich detailoch a ziaden throttling od procaka nebudes mat, bohate ti staci i3u procak na grafiku nvidia 840M
Ja ked by som odporucal celkovo znacku tak pre mna top Dell a Fujitsu, avsak to sa nikdy neda takto povedat musis porovnavat konkretny model notebooku s tym co robia ostatne znacky niekedy aj ta najhorsia znacka v globalnom ratingu ti spravi lepsi model ako ostatne znacky...