Stránka: 2 z 3
| [ Príspevkov: 64 ] | 1, 2, 3 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 07.07.09 Prihlásený: 18.05.26 Príspevky: 200 Témy: 28 | 28 |
dik za tip, akurat si nemusel citovat....apropo
je lepsia aktivna alebo pasivna?...alebo su vykonnostne rovnako?
|
|
Registrovaný: 18.07.09 Prihlásený: 23.09.09 Príspevky: 44 Témy: 3 | 3 Bydlisko: Presov |
No tak prepac za to citovanie .....  :D
|
|
Registrovaný: 07.07.09 Prihlásený: 18.05.26 Príspevky: 200 Témy: 28 | 28 |
ale ved nic sa nestalo...som zvedava na ten moj HP....az dnes sa objednal...takze snad do tydna bude doma....potom aj recenziu mozno hodim
|
|
Registrovaný: 22.07.09 Prihlásený: 20.06.26 Príspevky: 342 Témy: 46 | 46 Bydlisko: Spišská Sta... |
mala si objednat Toshiba Qosmio F50..najlepsia volba...podla mna 
|
|
Registrovaný: 07.07.09 Prihlásený: 18.05.26 Príspevky: 200 Témy: 28 | 28 |
presne nad nim som rozmyslala, ale volba padla na HP Pavilion 2190 ...
|
|
Registrovaný: 17.08.07 Prihlásený: 10.02.10 Príspevky: 338 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Kosice |
guzro39 - Ten NTB ma moj kamos.. Vykonovo je fajn,ale ked som videl ten design tak som sa skoro az zlakol. Podla mna,velmi nevkusny kusok od nich. Ja zajtra kupujem Vaio FW41EH. Uz sa nanho velmi tesim. Potom spravim poriadne testy na hry,lebo je tu vela otazok okolo nich a nikto nevie odpovedat faktami....:/
_________________ | CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll | |
|
Registrovaný: 07.07.09 Prihlásený: 18.05.26 Príspevky: 200 Témy: 28 | 28 |
Sulo: ano, ten design ma kusa odradil, tak ako od Vaio...naopak ten HP sa mi velmi pacil....takze aj toto velmi rozhodlo
|
|
Registrovaný: 17.08.07 Prihlásený: 10.02.10 Príspevky: 338 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Kosice |
Kazdy ma vlastny vkus,ale nechapem co ta odradilo od designu Vaia. Typnem si : Malo vyuziteho miesta?  Podla mna je to pekne a solidne.
_________________ | CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll | |
|
Registrovaný: 18.07.09 Prihlásený: 23.09.09 Príspevky: 44 Témy: 3 | 3 Bydlisko: Presov |
Sulo budem rad ak napises neaku recenzku na tetnto book ... fak budem povdacny  Potom daj vediet
|
|
Registrovaný: 17.08.07 Prihlásený: 10.02.10 Príspevky: 338 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Kosice |
Nooo..Az v pondelok idem ponho  a realne nanho budem mat cas az v utorok.. 
_________________ | CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll | |
|
Registrovaný: 07.07.09 Prihlásený: 18.05.26 Príspevky: 200 Témy: 28 | 28 |
Sulo: ano ten priestor je trochu nevyuzity....ten Hp som si ohmatala v Nayku vyzeral krasne, mne zas pracia taketo kusky....
|
|
Registrovaný: 18.07.09 Prihlásený: 23.09.09 Príspevky: 44 Témy: 3 | 3 Bydlisko: Presov | |
Registrovaný: 17.08.07 Prihlásený: 10.02.10 Príspevky: 338 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Kosice |
Cappycathy - NO kazdy am iny styl...  Ja som bol tiez v Nay kuknut ako vyzera to vaio:D
BnuLL - Okej tak niekedy v pribehu buduceho tyzdna mi napis SS. To ti uz budem asi vediet nieco povedat. Ten dell som pozeral tiez, lebo som chcel kvalitu a tu sony a dell maju,ale nakoniec som sa rozhodol pre Vaio kvoli grafickej karte.
_________________ | CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll | |
|
Registrovaný: 18.07.09 Prihlásený: 23.09.09 Príspevky: 44 Témy: 3 | 3 Bydlisko: Presov |
no ten dell ma 4570 co je podla mna trochu vykonnostne lepsie ako 4560
|
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
Vaio má HD4650.. 4560 neexistuje
a medzi HD4650 a HD4570 je priepastný rozdiel... za všetko hovorí počet texutúrovacích jendotiek... 80 vs. 320
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 18.07.09 Prihlásený: 23.09.09 Príspevky: 44 Témy: 3 | 3 Bydlisko: Presov |
prepacte sekol som sa  :D
|
|
Registrovaný: 17.08.07 Prihlásený: 10.02.10 Príspevky: 338 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Kosice |
Dost  Som zvedavy na to sony ako zvladne napr cyrsis.
_________________ | CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll | |
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
Crysis by malo zvládnuť 1366x768 na medium
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 17.08.07 Prihlásený: 10.02.10 Príspevky: 338 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Kosice |
Tak potom parada...  Budem sa snazit sem dat par hier s roznym nastavenim a FPS.
_________________ | CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll | |
|
Registrovaný: 07.07.09 Prihlásený: 18.05.26 Príspevky: 200 Témy: 28 | 28 |
miesto toho aby ste sa hadali o veciach ktorych s touto temou nema nic spolocne, tak by ste sa mohli hadat o tom ci pasivnu alebo aktivnu chladiacu podlozku:..
|
|
Registrovaný: 19.12.08 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 18812 Témy: 182 | 182 Bydlisko: Slovenský G... |
čo tak si pozrieť nejaké testy? logicky ti pasívna toho uchladí oveľa menej ako aktívna
_________________ ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini |
|
Registrovaný: 07.07.09 Prihlásený: 18.05.26 Príspevky: 200 Témy: 28 | 28 |
ale zas som citala ze niektore pasivne su vraj lespie ako aktivne....
|
|
Registrovaný: 22.07.09 Prihlásený: 20.06.26 Príspevky: 342 Témy: 46 | 46 Bydlisko: Spišská Sta... |
Lepsie na co? haha  urcite neee...
|
|
Registrovaný: 18.07.09 Prihlásený: 23.09.09 Príspevky: 44 Témy: 3 | 3 Bydlisko: Presov |
Cappycathy píše: ale zas som citala ze niektore pasivne su vraj lespie ako aktivne....
To je haluz roka ... Jednoznacne aktivny ... jednoznacne od firmy ZALMAN NC-1000 (15') or 2000 (17')
|
|
Registrovaný: 17.08.07 Prihlásený: 10.02.10 Príspevky: 338 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Kosice |
_________________ | CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll | |
|
Registrovaný: 21.06.09 Prihlásený: 23.11.09 Príspevky: 374 Témy: 15 | 15 |
sulo potom aj mne pls napis ss o tych hrach ok? idem si ho aj ja kupit  jak vravi bnul treba nahrabat peniazky 
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 17249 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 07.07.09 Prihlásený: 18.05.26 Príspevky: 200 Témy: 28 | 28 |
Druhé ocenění TREFA si určitě zaslouží podložka Thermaltake R150N01 iXoft za chytré řešení chlazení notebooku s výbornou mobilitou a nejlepším poměrem cena/výkon. Podložka měla v testu srovnatelné nebo dokonce lepší chladící účinek než konkurence s aktivním chlazení, a tak je znát, že se výrobce nesnažil vyrobit produkt jen za účelem zisku, ale zároveň se před samotnou výrobou zamyslel nad konstrukcí a účinností, což nelze říct například o podložce Nexus s technologií Heat-Pipe.
http://www.svethardware.cz/art_doc-82E1 ... B0B6C.html
netrepem 
|
|
Registrovaný: 18.07.09 Prihlásený: 23.09.09 Príspevky: 44 Témy: 3 | 3 Bydlisko: Presov |
SuNaden píše: sulo potom aj mne pls napis ss o tych hrach ok? idem si ho aj ja kupit  jak vravi bnul treba nahrabat peniazky 
No o mesiac je moj .... tazko hrabem te penaze ...  :D
|
|
Registrovaný: 07.07.09 Prihlásený: 18.05.26 Príspevky: 200 Témy: 28 | 28 |
dosiel ntb
mozte toto uzamknut, vdaka za rady chlapci
keby ste cheli mozem potom pridat recenziu alebo nejaky popis
|
|
Stránka: 2 z 3
| [ Príspevkov: 64 ] | 1, 2, 3 |
|