[ Príspevkov: 64 ] 1, 2, 3
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 18.05.26
Príspevky: 200
Témy: 28 | 28
Napísal autor témyOffline : 21.07.2009 21:09 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

dik za tip, akurat si nemusel citovat....apropo

je lepsia aktivna alebo pasivna?...alebo su vykonnostne rovnako?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.07.09
Prihlásený: 23.09.09
Príspevky: 44
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Presov
NapísalOffline : 22.07.2009 21:42 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

No tak prepac za to citovanie ..... :D:D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 18.05.26
Príspevky: 200
Témy: 28 | 28
Napísal autor témyOffline : 22.07.2009 22:38 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

ale ved nic sa nestalo...som zvedava na ten moj HP....az dnes sa objednal...takze snad do tydna bude doma....potom aj recenziu mozno hodim


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.09
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 342
Témy: 46 | 46
Bydlisko: Spišská Sta...
NapísalOffline : 23.07.2009 2:43 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

mala si objednat Toshiba Qosmio F50..najlepsia volba...podla mna :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 18.05.26
Príspevky: 200
Témy: 28 | 28
Napísal autor témyOffline : 23.07.2009 10:34 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

presne nad nim som rozmyslala, ale volba padla na HP Pavilion 2190 ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Registrovaný: 17.08.07
Prihlásený: 10.02.10
Príspevky: 338
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Kosice
NapísalOffline : 23.07.2009 10:47 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

guzro39 - Ten NTB ma moj kamos.. Vykonovo je fajn,ale ked som videl ten design tak som sa skoro az zlakol. Podla mna,velmi nevkusny kusok od nich. Ja zajtra kupujem Vaio FW41EH. Uz sa nanho velmi tesim. Potom spravim poriadne testy na hry,lebo je tu vela otazok okolo nich a nikto nevie odpovedat faktami....:/


_________________
| CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 18.05.26
Príspevky: 200
Témy: 28 | 28
Napísal autor témyOffline : 23.07.2009 11:13 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Sulo: ano, ten design ma kusa odradil, tak ako od Vaio...naopak ten HP sa mi velmi pacil....takze aj toto velmi rozhodlo


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Registrovaný: 17.08.07
Prihlásený: 10.02.10
Príspevky: 338
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Kosice
NapísalOffline : 23.07.2009 11:44 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Kazdy ma vlastny vkus,ale nechapem co ta odradilo od designu Vaia. Typnem si : Malo vyuziteho miesta? :) Podla mna je to pekne a solidne.


_________________
| CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.07.09
Prihlásený: 23.09.09
Príspevky: 44
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Presov
NapísalOffline : 24.07.2009 19:38 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Sulo budem rad ak napises neaku recenzku na tetnto book ... fak budem povdacny ;) Potom daj vediet


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Registrovaný: 17.08.07
Prihlásený: 10.02.10
Príspevky: 338
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Kosice
NapísalOffline : 24.07.2009 20:49 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Nooo..Az v pondelok idem ponho :( a realne nanho budem mat cas az v utorok..:D


_________________
| CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 18.05.26
Príspevky: 200
Témy: 28 | 28
Napísal autor témyOffline : 25.07.2009 0:47 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Sulo: ano ten priestor je trochu nevyuzity....ten Hp som si ohmatala v Nayku vyzeral krasne, mne zas pracia taketo kusky....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.07.09
Prihlásený: 23.09.09
Príspevky: 44
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Presov
NapísalOffline : 25.07.2009 10:22 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Sulo: ja mma cas ak ho pojdem kupovat tak az o mesiac ... musim este nahrabat peniazky .. :D
Ale momentalne som nasiel http://www.qcomp.sk/shopping/product_de ... p=as103443 podla mna super vybava super cena


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Registrovaný: 17.08.07
Prihlásený: 10.02.10
Príspevky: 338
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Kosice
NapísalOffline : 25.07.2009 11:59 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Cappycathy - NO kazdy am iny styl...:) Ja som bol tiez v Nay kuknut ako vyzera to vaio:D

BnuLL - Okej tak niekedy v pribehu buduceho tyzdna mi napis SS. To ti uz budem asi vediet nieco povedat. Ten dell som pozeral tiez, lebo som chcel kvalitu a tu sony a dell maju,ale nakoniec som sa rozhodol pre Vaio kvoli grafickej karte.


_________________
| CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.07.09
Prihlásený: 23.09.09
Príspevky: 44
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Presov
NapísalOffline : 25.07.2009 12:26 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

no ten dell ma 4570 co je podla mna trochu vykonnostne lepsie ako 4560


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 25.07.2009 12:29 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Vaio má HD4650.. 4560 neexistuje

a medzi HD4650 a HD4570 je priepastný rozdiel... za všetko hovorí počet texutúrovacích jendotiek... 80 vs. 320


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.07.09
Prihlásený: 23.09.09
Príspevky: 44
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Presov
NapísalOffline : 25.07.2009 12:39 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

prepacte sekol som sa :D:D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Registrovaný: 17.08.07
Prihlásený: 10.02.10
Príspevky: 338
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Kosice
NapísalOffline : 25.07.2009 12:53 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Dost :) Som zvedavy na to sony ako zvladne napr cyrsis.


_________________
| CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll |
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 25.07.2009 13:38 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Crysis by malo zvládnuť 1366x768 na medium


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Registrovaný: 17.08.07
Prihlásený: 10.02.10
Príspevky: 338
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Kosice
NapísalOffline : 25.07.2009 14:27 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Tak potom parada...:) Budem sa snazit sem dat par hier s roznym nastavenim a FPS.


_________________
| CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 18.05.26
Príspevky: 200
Témy: 28 | 28
Napísal autor témyOffline : 25.07.2009 22:21 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

miesto toho aby ste sa hadali o veciach ktorych s touto temou nema nic spolocne, tak by ste sa mohli hadat o tom ci pasivnu alebo aktivnu chladiacu podlozku:..


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 18812
Témy: 182 | 182
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 25.07.2009 22:49 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

čo tak si pozrieť nejaké testy? logicky ti pasívna toho uchladí oveľa menej ako aktívna


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 18.05.26
Príspevky: 200
Témy: 28 | 28
Napísal autor témyOffline : 26.07.2009 0:22 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

ale zas som citala ze niektore pasivne su vraj lespie ako aktivne....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.09
Prihlásený: 20.06.26
Príspevky: 342
Témy: 46 | 46
Bydlisko: Spišská Sta...
NapísalOffline : 26.07.2009 2:16 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Lepsie na co? haha :lol: urcite neee...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.07.09
Prihlásený: 23.09.09
Príspevky: 44
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Presov
NapísalOffline : 26.07.2009 7:45 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Cappycathy píše:
ale zas som citala ze niektore pasivne su vraj lespie ako aktivne....


To je haluz roka ... Jednoznacne aktivny ... jednoznacne od firmy ZALMAN NC-1000 (15') or 2000 (17')


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Registrovaný: 17.08.07
Prihlásený: 10.02.10
Príspevky: 338
Témy: 16 | 16
Bydlisko: Kosice
NapísalOffline : 26.07.2009 11:06 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

http://www.svethardware.cz/art_doc-7C76 ... B2C10.html


_________________
| CPU: AMD Athlon XP 2200+ Box [1.81 GHz] | RAM: DDRAM 1 GB Apacer 400 Mhz, 512 MB Goodram 400 Mhz | HDD: Samsung SP0812N 80 GB | VGA: Sapphire X1950GT 256MB DDR3 TD AGP | MB: Epox 8RDA+ | PSU: Fortron ATX-400PNF 400W W/PFC 12cm | Monitor: CRT AOC 17" | Sound: Creative 2.1 | Mouse: Logitech MX 400 Performance laser mouse 1800 Dpi.| Keyboard: Genius LuxeMate Scroll |
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.06.09
Prihlásený: 23.11.09
Príspevky: 374
Témy: 15 | 15
NapísalOffline : 26.07.2009 11:10 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

sulo potom aj mne pls napis ss o tych hrach ok? idem si ho aj ja kupit :D jak vravi bnul treba nahrabat peniazky :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 17249
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 26.07.2009 11:44 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

http://www.notebookcheck.net/Computer-G ... 849.0.html


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 18.05.26
Príspevky: 200
Témy: 28 | 28
Napísal autor témyOffline : 26.07.2009 18:21 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

Druhé ocenění TREFA si určitě zaslouží podložka Thermaltake R150N01 iXoft za chytré řešení chlazení notebooku s výbornou mobilitou a nejlepším poměrem cena/výkon. Podložka měla v testu srovnatelné nebo dokonce lepší chladící účinek než konkurence s aktivním chlazení, a tak je znát, že se výrobce nesnažil vyrobit produkt jen za účelem zisku, ale zároveň se před samotnou výrobou zamyslel nad konstrukcí a účinností, což nelze říct například o podložce Nexus s technologií Heat-Pipe.


http://www.svethardware.cz/art_doc-82E1 ... B0B6C.html

netrepem :P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.07.09
Prihlásený: 23.09.09
Príspevky: 44
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Presov
NapísalOffline : 26.07.2009 19:02 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

SuNaden píše:
sulo potom aj mne pls napis ss o tych hrach ok? idem si ho aj ja kupit :D jak vravi bnul treba nahrabat peniazky :D


No o mesiac je moj .... tazko hrabem te penaze ... :D:D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 18.05.26
Príspevky: 200
Témy: 28 | 28
Napísal autor témyOffline : 04.08.2009 13:48 | Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E

dosiel ntb :)

mozte toto uzamknut, vdaka za rady chlapci

keby ste cheli mozem potom pridat recenziu alebo nejaky popis


 [ Príspevkov: 64 ] 1, 2, 3


Pomoc pri nákupe ntb okolo 1000E



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pomoc pri nakupe reproduktorov

v Ostatné

8

774

21.07.2008 13:25

skelet

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NTB okolo 1000E pre pracu

v Notebooky a netbooky

3

587

15.10.2017 8:37

mimpopo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pomoc pri vybere NTB

v Notebooky a netbooky

3

608

20.01.2021 9:43

pepkopav

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pomoc pri vybere NTB

v Notebooky a netbooky

12

450

11.12.2012 11:39

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pomoc pri výbere ntb

v Notebooky a netbooky

1

471

15.07.2017 8:50

WhiteWeasel

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pomoc pri výbere ntb

v Notebooky a netbooky

18

601

31.07.2013 10:21

ofun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pomoc pri výbere ntb..Dakujem

v Notebooky a netbooky

3

506

24.02.2018 19:27

pepkopav

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zlava pri velkom nakupe...?!

v Ostatné

2

481

20.12.2015 21:20

SKiLEX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Potrebujem poradiť pri nákupe

v Úložné zariadenia

8

592

09.01.2013 19:31

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prosím o pomoc pri výbere NTB

v Notebooky a netbooky

1

396

17.07.2023 12:49

martino9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pomoc při výběru ntb (nemůžu se rozhodnout)

v Notebooky a netbooky

13

458

16.09.2012 18:49

Xarxes

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Prosím o radu pri nakupe PC

v PC zostavy

12

825

24.05.2008 21:24

Pacco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Moznost vratenia tovaru spatpredavajucemu pri nakupe online

v Obchody, reklamácie a právo

13

1411

21.12.2008 19:49

shaggy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

netbook / mini notebook - dôležité parametre pri nákupe

v Notebooky a netbooky

8

927

19.01.2012 17:57

cvako

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook okolo 1000e

v Notebooky a netbooky

23

839

16.08.2012 21:06

Xarxes

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NB okolo 1000e

v Notebooky a netbooky

8

587

30.06.2012 20:24

Xaltotun



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF