Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 15.10.07
Prihlásený: 14.04.24
Príspevky: 662
Témy: 109
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 14:09

Toto je ďalší chabý pokus o krádež, bohužiaľ už aj na Slovensku. Nechcelo sa mi veriť, že to je pravda, ale vďaka googlu bohužiaľ už pár ľudí naletelo!

Pridávam mailovú konverzáciu (je po anglicky, ak chcete môžem spraviť aj preklad):
1. Mail od neho:
Am from Mrs Owo from Chicago , Let me know if you still have this item
for sales and I will like to know how much you are willing to sell it
in EUR...I will like to know how many quantity you have..Kindly send
me the picture...okay mail me directly

Mrs Oluwami
(Chicago )
2. Mail išiel odomňa:

Hello,
yes X500 is still for sale. I have got only 1 piece at price 170€ (but we can change it sure...), but i am not sure about shipping fee from Slovakia to Chicago. If you want i can find the cheapest shipping method to Chicago, but it will be about 20-30€ i think.
Photos are here: http://img135.imagevenue.com/img.php?im ... _152lo.JPG (by pressing next you can check all photos.)

Marián
(Slovakia, Bratislava)

Zatiaľ sa to javilo ako typický predaj na inzerát....
3. Mail od neho:

Thanks for your reply ,I really do appreciate your responds , Am Mrs Owo Oluwami from Chicago .. i am sending the item to my daughter over there in Nigeria,am ready to pay sum of 250EUR for item plus the shipment , due to the urgency that my daughter needed this item OK...so ready to pay you any amount for this item also the shipment cost ...

So,i will be paying you through my bank so send me your full bank details

Full Name.........
Bank Name.........
Bank A.c No.........
Bic/Swift.........
Iban.........
Total cost ....
Shipment Cost Via Local Post office/Dhl .........

However this is my daughter address to calculate the shipment cost

Name : Olatunde Owolabii
Address : No 25 Fanawole road apete
City : Ibadan
State : Oyo
Zip Code : 234-02
Phone number : +23408072730599
Country : Nigeria

I will be waiting for your mail today

Best regard(CHICAGO)


LOL 250€ + pošta za vec 170€??? Môj rodinný príslušník mi povedal, aby som si ho skontroloval a bum cez google anglické odozvy ľudí s nepríjemnými skúsenosťami!

4. Mail odomňa:

I am sorry, but about your sending to daughter (Chicago/Nigeria and me at Slovakia...) makes me unsure. And I found your daughter adress at probalby 20 pages and everywhere as a cheater! So you should try it somewhere else.
This email conversation will be duplicated through many forums and blogs to prevent mistakes of fair people.

TaKže si myslím, že mne už neodpíše  .

Týmto chcem upozorniť ľudí, aby si dávali pozor!

(Ak sa dá, myslím, že táto téma by mala byť zvýraznená niekým z vedenia.)







_________________
MB: Gigabyte B85M-D3H, CPU: i5 4670 + Fera 2, RAM: 8GB GEIL EVO, GPU: MSI R9 280X GAMING 3G, HDD: 120GB ssd Samsung evo + Samsung F1 640GB , PSU: SEASONIC S12II 520W, 2x ARCTIC F12 PWM, Windows 10 + HS-800 Fatal1ty / OnePlus NORD 2 / JBL Reflect Mini NC / Asus X540S
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 14:20

Prosímťa, prišlo mi rovnaké tuším na mobil, chcel zaplatiť asi tak 3x viac pre podobné účely = rovno som ho do riti poslal.

Myslím že takému blbcovi nik nenaletí ;)

//pohrabem sa trošku v maili, možno to nájdem...


Našiel som ho

Kód:
Hello,

 i am Gibson Benjamin i am willing to buy your item for my son who needs this item urgently, i will be paying you via paypal and before the payment can be done you will have to send me your name and your paypal email address then the payment will be done. i am offering you the sum of 500 euro  for the item. kindly reply me back to (gib.ben0191@yahoo.com)

gib.ben0191@yahoo.com - Email bol odoslan zo serveru Bazos.sk.


500€ za LG KC550 ;)

Hops, a napísal mi aj druhý :)

Kód:
Cat Joes adresátom mne
   zobraziť podrobnosti 11. apr    

Hi,

 Am Joes from London and i will love to buy your item for business
Client in Africa and i will be paying you via BANK TRANSFER/PayPal so,
all i need from you now are you details for the payment of the item
below:

Your full name:
Your bank name:
Your account number:
Your item name:
Your Country:

OR

Your PayPal Email address:
Your Full Name:
Your Item Name:

   So, can you have to get the item ship as soon as you get the
confirmation/notification mail of the payment from my bank /PayPal so,
if you agree get back to me with the above payment details for the
payment of the item.And i will offer you 200 Eur for the item and plus
the shipment to my business client in Africa.Mail me back asap. For us
to talk more better you can add  me at MSN Messenger
(catjoes@hotmail.com)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 14:30

take maily chodia hlavne na azet,
chudobne dievca zo senegalu udava mail lina.koneh@yahoo.com,
pridavam par (presne ako mi prisli) ten preklad fakt stoji za to


Nejdražší jedno, som v celom svojom profile na tomto dátumu stránky (zoznamka.azet.sk). Prišiel som sa pozrie na môj Soulmate, moje meno je Rosy som jediný mladá dáma so zmyslom pre humor, milý je ve¾mi zaujímavé to poveda o sebe pre vás, ako som to videl ste niekedy predtým. Medzitým Vek Or Vzdialenos Farba Náboženstvo nemá absolútne niè sa aj vzah! Ale cítim sa nieèo vo vnútri. Cítim sa ako malý znamenia nádeje, že já nejsem to v marné. Mám pocit, že ste priate¾ské dušu mojej. Chcem sa uèi better.I Vám bude ve¾mi rád.
prosím napíšte mi cez môj e-mail (rosytur_204@yahoo.com) r viac o mne
Moja fotka sa pripoji k vám.
Budem èaka!
Rosy



Dobrý deò, milí,
Moje meno je maderlin.
Moje zá¾uby sú èítanie, hudby, sledovanie filmov a hranie basketbalu.
Bol som ohromený, keï som videl vᚠprofil a bude chcie diskutova
dôležité veci so sebou a rovnako ako establish dlho trvajúce
vzah s you.Inaddition, prosím, kontaktujte ma priamo sa
moje e-mailová adresa: maderlinadama@yahoo.com
Èaká sa od vás poèu nejdøív.
S láskou.
Miss maderlin.


swenny2real@yahoo.com
Ako sa dnes máte moje láska, nádej, ste v dobrom zdravotnom stave. Moje meno je swenny Africkej krá¾ovnej 23 rokov, som si vybral vás profilu medzi inými tu v zoznamka.azet.sk verím, môžeme by dobrí priatelia, prosím, moja drahá Potøebuji dôvery hodné osobe, ktorej môžu vola aj moje vlastné, pretože aj domnieva sa to¾ko v hornesty, prosím, budem rád, aby ste mne kontaktova prostredníctvom mojej e-mailovej adresy swenny2real@yahoo.com takže nemôžem poveda viac o mòa a moju fotku. Dúfam, že to slyším od vás najbližší. Vᚠnový priate¾ swenny.


toto berte iba ako ukazku podvodny mailov







_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 14:30

nerozumiem o com to je, ved posles az ked dojdu peniaze... aky podvod?







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 14:31

No možno to prišlo aj mne - spam nečitam :D







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 14:38

prilis som to nepochopil - ide o to ze jej nieco poslete a ona neposle peniaze? ak je to tak, tak sa nehnevajte, ale ktory idiot predava takymto sposobom? (bez zaruky) :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 15.10.07
Prihlásený: 14.04.24
Príspevky: 662
Témy: 109
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.09.2009 14:49

Ide o to, že o tebe získavajú informácie:

Nigerijský scam je jedna z forem nevyžádané pošty. Dalo by se říct, že jedna z nejnebezpečnějších, protože cílem je napadené příjemce skutečně připravit o peníze. Systém je to starší než běžné používání elektronické pošty, vyskytoval se v psané a posílané podobě, případně jako faxy, dávno předtím, než většinu textové komunikace ovládnul Internet. Princip je prostý.

Ten, kdo se o podvod pokouší, nabízí potenciální oběti podíl na penězích uložených typicky v nějaké bance nebo obdobné instituci. Tvrdí, že sám se k velké sumě prostředků nemůže z různých příčin dostat a potřebuje proto pomoc prostředníka. Aby mohl provést transakci, potřebuje od prostředníka investici, kterou mu pak vrátí i se ziskem z vybraných peněz.

Prostředník čili napadený peníze dá a očekává, že je dostane se ziskem zpátky. Nedostane pochopitelně nic, protože je okraden.







_________________
MB: Gigabyte B85M-D3H, CPU: i5 4670 + Fera 2, RAM: 8GB GEIL EVO, GPU: MSI R9 280X GAMING 3G, HDD: 120GB ssd Samsung evo + Samsung F1 640GB , PSU: SEASONIC S12II 520W, 2x ARCTIC F12 PWM, Windows 10 + HS-800 Fatal1ty / OnePlus NORD 2 / JBL Reflect Mini NC / Asus X540S
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 15.05.17
Príspevky: 2264
Témy: 48
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 15:09

Tym padom mi trochu unika suvislost počitačmi :D







_________________
WYSIWYMGIYRRLAAGW: What You See Is What You Might Get If You’re Really Really Lucky And All Goes Well.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 15:36

marmare vysvetli mi ako predaj na inzerat suvisi s tym co si poslal - ta pani v maily od teba ziadne peniaze nechcela, chcela cislo uctu aby ti zaplatila za tovar, cislo uctu nie je osobny udaj, myslim ze ani v spojeni s celym menom...
myslim ze si poslal opis niecoho ineho nez o com boli tie maily. alebo som to vobec nepochopil


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.02.24
Príspevky: 1596
Témy: 29
Bydlisko: Spišska Belá
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 15:42

Taketo hluposti mi chodili na mail odkedy som sa registroval na hyperinzercia.sk, neskor dostali odomna 2 e-maily(ten prvy bol ešte slušny ale nereagovali) a mam pokoj.
Dost často mi chodily maily že "niekto" kúpi moj notebook..... OK, ale ja som notebook nepredaval, predaval som reprobedne :D







_________________
"Nikdo nebude nikdy potřebovat více než 640kB RAM!"
(Bill Gates, 1981)
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 16:17

tlačítko enter:

Teraz neviem, či sa brániš len mylnému vysvetleniu od marmareho, alebo chceš poprieť aj nezmyselnosť celého mailu.

Celý mail je napísaný gramaticky zle, pochybujem že to bol američan, stále uisťuje že je pani Oluwami z Chicaga (raz je to aj zle napísané) a celý mail je napísaný tak, aby sa doň dali doplniť akékoľvek "premenné" čiže je napísaný veľmi univerzálne. Ja by som to aj tipoval na nejaký automat... Ďalej sa pýta na kvantitu, a keď marmare poslal, že je mobil len jeden, zmienka o tom nepadla, a potrebuje to pre dcéru do Nigérie. Hmm, načo jej potom bola informácia o množstve?

Ďalej podozrivá cena...

Neviem ako sú tieto maily koncipované, či to máš najprv ty poslať a keď "to príde" tak ti pošle peniaze na účet (ktoré nikdy neuvidíš) alebo inak, no takýmto tresnutým mailom sa vyhýbať

Btw, pani Oluwami má asi viac rezidencí, už som našiel na googli rovnaký mail len s "CANADA" namiesto "Chicago" :)

BTW
http://www.samuso.sk/blog/2007/11/29/ni ... o-naletel/
od joZCo napríklad :) je to tam pekne ukázané ako "akože" pošlú peniaze a potom chcú číslo poslaného balíka aby mohli transfer potvrdiť :) A vecičku už neuvidíš...

//Ou, a presun do krčmy, toto v článkoch nemá čo robiť.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 16:51

nie nie, iste je vidiet ze mail nie je v poriadku, takze je to tak ze zrejme clovek posle "pani z chicaga" tovar a ona nezaplati

lebo nigerijsky scam je podla toho co sme sa ucili aj podla prispevku od marmare nieco ine

ja by som mozno mrs. Oluwami napisal ze jej to poslem ale na dobierku alebo proste nejakym zarucenym sposobom a potom by som pockal co napise v dalsom maily, lebo mozno uz dost zarobila na nigerijskom scame a chce proste nakupovat :D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 13.04.18
Príspevky: 7744
Témy: 127
Bydlisko: BA/TT
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 16:59

asi by som to skusil a poslal kilo muky, ked uz nic ine aspon sa v afrike najedia :)







_________________
CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB,
LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB)
CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab
Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 19:00

Mne keď príde anglicky písaný text tak väčšinou ho GM označí ako spam a vyhodí alebo to urobím ja.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 08.03.09
Prihlásený: 06.10.20
Príspevky: 1116
Témy: 88
Bydlisko: 00100100
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 19:56

aj mne prislo uz klopec takych volov*n a tak nic si z toho nerobim spam alebo kos a je to hotpove nechapem precdo ludia ktory ani nevedia co znamena ten text lebo je po Aj a urobia co chcu v tom liste







_________________
Programming is The Best
Hackers Are Not Crackers!!! Hackers build things, crackers break them!
;-)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.09
Prihlásený: 01.09.10
Príspevky: 411
Témy: 38
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 21:50

neviem inac ze co to aj citate ja ani neotvaram maily z predmetmy:
Cawes , nick
Chcete zvýšiť svoje príjmy?
Dobry den
Dear friend
today
premium ucty na rapidshare za skvele ceny !!!
toto som zkopcil z mojich mailov prave teraz a toto su len prve dve strany pricom mam dokopy 1600 mailov a z toho su 300 reklam na dormeo potom 20 na cosmodisk este tu mam Klikacka a vyse 700 emailov od for na ktorich som vzivote nebol a samozrejme 500 emailov od facebooku ved preco nie :) este ze som si vypol to posielanie mailov


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 07.04.24
Príspevky: 1109
Témy: 26
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 22:45

Ta reklama na dormeo je nieco strasne... dal som to do blacklistu rovno mi to dava do spamu a na druhy den zmaze...
Raz mi prislo tiez nieco podobne ale nereagoval som...







_________________
No INTERNET
No LIFE
CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63
Bydlisko: Vrbové
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 23:21

omg ludia a na co je tlacitko delete ?? tatkovi do firmy chodi denne asi 100 takychto e-mailov a filter to pekne setko deletne







_________________
CPU: Intel Core i5 750 3,6 GHz s CM HP212+ MB: ASUS P7P55D RAM: Zeppelin Xtra 4x2GB 1600 MHz GPU: Gigabyte HD 5850 PSU: Corsair HX650W HDD: Seagate 2 TB, Seagate 1 TB, Seagate 160 GB, WD 320 GB, WD 20 GB, Toshiba 500 GB Zvuk: Integrovana zvukovka VIA VT1828S , Tesla 820A, neake širokopásmove reproduktory
MSI GX610PX-041CZ: Turion X2 TL-60 HD2600 2 GB RAM 250GB 5,4 Ot.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 22:06

no konecne prislo nieco podobne aj mne :D
uzasny je najme preklad "Volba Vás kontaktovat vzbudil od geografické povahy" :lol:

-------------------------

Dobrý den,

Já jsem Dr. Mark James Správce účtu kontrolního oddělení v bance Credit Suisse v Anglii (Credit Suisse Bank) Jeden Cabot Square London E14 4QJ Londýn, píšu vám o obchodní návrh, který bude mít obrovský přínos pro nás oba.

V mém oddělení auditu v bance Credit Suisse v Londýně, jsem zjistil, součet £ 16,5 milionu liber (šestnáct milionů a pět tisíc Velké britské Pounds libry) v účtu, který patří k jednomu z našich zahraničních zákazníků Pozdní Pan Obchodní Mogul Moises Saba Masri miliardář a Žid z Mexika byl obětí zřícení vrtulníku v lednu 2010 zabil ho a jeho celá rodina, i ve vrtulníku v době havárie byla jeho manželka, jejich syn Avraham (Albert) a jeho dcera-in- zákon, který zemřel při havárii. Pan Moises Saba Masri byl 47-roky-starý, když zemřel.

Pilot byl také zabit ve srážce. Volba Vás kontaktovat vzbudil od geografické povahy, kde žijete, obzvláště vzhledem k citlivosti na transakce a důvěrnost zde. Nyní náš bankovní bylo čekání na některý z příbuzných přijde-až k tvrzení, ale nikdo nemá dělat, že zatím do této chvíle.

Já osobně jsem byl neúspěšný při rozmisťování příbuzným. Takže mám usilovat o váš souhlas k vám jako další příbuzný / Bude příjemce na zemřelého tak, že výtěžek z tohoto účtu oceněn na 16,5 liber milionů Great British libra být zaplacena do vašeho účtu.

To bude vyplacena, nebo sdílená v těchto procent, 60% pro mě a 40% na vás. Všechno, co jsem od vás požadovat, je váš souhlas a osobní údaje k tomu, aby mi uložit v bance Credit Suisse databáze dokázat, jste zde jako oprávněný příjemce těchto prostředků.

Všechny Žádám nyní je vaše upřímná Co-operace, důvěrnosti a důvěry k tomu, aby nám tuto transakci do zdárného konce. Já vám zaručit, že to bude popraven za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona.

Laskavě poskytnout mi následující informace, aby mi uložit v bance Credit Suisse databáze jako další kin k pozdní pana Moises Saba Masrího:

1. Vaše celé jméno:
2. Přímé mobilní telefon:
3. Vaše kontaktní adresa:
4. Název firmy:
5. Telefonní číslo:
6. Povolání a postoj:
7. Státní příslušnost:

S prošla metodický vyhledávání, rozhodl jsem se Vás kontaktovat doufat, že vás najdou tento návrh zajímavý a kontaktujte mě zpátky požadované údaje.

Prosím o Vaše potvrzení této zprávy a naznačuje váš zájem budu vám poskytne více informací, které vám umožní nárok na tento fondů. Endeavor dejte mi vědět vaše rozhodnutí, spíše než držet mě čeká.

S pozdravem,
Dr. Mark James.
Account manager oddělení auditu
Credit Suisse Bank v Londýně.







_________________
Doplnim vecer
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 22:23

dost som sa pobavil, na rozne registracie doporucujem vytvorit si nejaky e-mail na registracie a ine (spam), alebo vyuzit 10 minutovy email
10minutemail.com







_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 12.02.2011 22:30

presne takto fungujem.1.mail-registracie,spam,2.mail-verejne vybavovacky,3.mail-sukromne vybavovacky.... :)
toto prislo samozrejme na 1.mail... :D







_________________
Doplnim vecer
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2011 13:41

f4r0 píše:
asi by som to skusil a poslal kilo muky, ked uz nic ine aspon sa v afrike najedia :)

:lol:

znamemu tiez prislo, a tiez to bola dcera z nigerie







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2011 13:53

Taketo spravy ani necitam a len blbec naleti..







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.02.2011 14:07

Aj mňe take došlo vloní ale mesto 16.5 ML iba 11.5M$, dobre som sa na tom pobavíl jak som zrazu zbohatol, taketo blbinky treba brat z rezevov


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 24.01.07
Prihlásený: 01.07.18
Príspevky: 753
Témy: 24
Bydlisko: Poltár
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2011 7:13

tento topik je tu pre blbcov?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2011 10:07

Aj mne to tak príde, nikdy by som na toto nedokázal naletieť, to už musí byť iný prípad, keď na toto naletí.. :roll:
Mne raz písal nejaký Číňan z Hongkongu, že mu mám poskytnúť osobné údaje a číslo svojho účtu, kde mi prevedie veľký obnos peňazí, ktoré potom ja prevediem ďalej a nechám si určitú províziu.. No načo by mu boli všetky moje údaje už nenapísal.. Navyše čisto translator text, ktorý teda na vážnosti rozhodne nepridá. :D Ale určite sa nájde nejaký debil ktorý na to naletí, iank by to nerobili.







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2011 10:18

Mal si mu poslat mail na platbu cez paypal a bud by stichol, alebo zaplatil...
EDIT: reakcia na prvy post







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 17.11.09
Prihlásený: 14.01.23
Príspevky: 1004
Témy: 81
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2011 10:31

Ja ked som predaval ntb, tak mi prislo takych asi 30, najprv som odpisoval, ze dakujem nechcem, no neskor iba kratko „f*ck you” :D







_________________
MB: Gigabyte Z97-HD3 rev 2.0 CPU: Intel Core i5 4460 3.2GHz COOLER: Gelid Tranquillo rev 3 RAM: 16GB DDR3 GPU: Gigabyte GTX 960 4GB DVD: Samsung SH-S223L SSD: Crucial BX100 250GB HDD1: Seagate Barracuda 2TB HDD2: Toshiba 4TB HDD3: Toshiba 4TB other HDDs: WD 640GB, 2xSeagate 1TB ext. HDD: WD 250GB, ADATA 1.5TB PSU: EVGA SuperNOVA 550 G2 550W CASE: Nanoxia Deep Silence 3 LCD: Dell U2718Q 27" 4K OS: WIN 10 keyboard: Logitech K375s mouse: Razer DeathAdder Elite mousepad: Razer Goliathus Mobile speakers: BOSE Companion TM 2 III headphones: Logitech G533 phone: Samsung Galaxy A8 2018 Notebook: Dell Latitude E5470 Car: Volkswagen Polo 1.4 55kW 2003
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2011 18:38

Ja bezne zdedim podla tychto mailov 10 - 60 mil. dolarov po vseliakych vladcoch :) uz mu len zaplatit bankove poplatky a on vybavi zvysok :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Podvodník z Nigérie, už aj na Slovenku realitou!

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Príspevok NapísalOffline : 14.02.2011 20:15

ja som tiež pred asi 3 mesiacmi predával fotoaparát a stalé dáky blbý mail, nastavím spam a mám vyriešené, ináč zas ten 10min..mail nieje zlý ale ak sa použije na nejaký dôležitejší účet a budete v budúcnosti potrebovať pass recovery tak stím moc nepochodíte a zas mám stím takú skusenosť ze ver. mail mi neprišiel ani do tích 10 minút :D:D







_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Asus hd3870 x2 1g už na Slovenku

v ATI/AMD grafické karty

3

452

22.02.2008 15:53

Mir Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Paypal podvodník

v Obchody, reklamácie a právo

3

612

30.08.2010 19:10

Nibbler Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podvodník alebo nie ?

v Obchody, reklamácie a právo

3

613

12.01.2015 17:24

hujco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podvodnik z bazosu

v Krčma

12

1308

30.11.2012 13:52

jojom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Intel: Osemjadrové stolové PC realitou

v Novinky

15

1021

12.01.2007 13:37

Spirit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. E-cat, Rossi - studena fuzia realitou

v Novinky

6

832

02.06.2012 9:51

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rychlé vznášedlo ala motorka ze StarWars realitou!

v Novinky

16

1011

26.08.2012 13:35

KatjushaMan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bude hacknuté DirectX 10 pre Windows XP realitou?

v Novinky

24

1036

05.05.2007 10:30

Shit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. USB PD: Nabíjanie notebookov cez USB bude realitou

v Novinky

7

898

21.09.2012 20:51

sysel777 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra