Dobrý,
chcel by som od vás už v poradí druhú radu ohľadom vyskladania zostavy
prvú zostavu ste mi skladali asi pred pol rokom, možno viac, tá slúži doteraz, no nie mne ale daroval som ju bráškovi,
keďže bývam už sám tak sa chcem aj tak zariadiť, niečo som už od vás pochytili, naučil sa no nepracujem v takom odvetví aby som to vedel na sto percent, čiže som to vyskladal a odprintscreenoval lebo sa mi to tu nechcelo linkovať

Obchod som vyberal alzu alebo gigastore, rozhodol som sa pre gigastore pre samozrejme najnižšie ceny na trhu a keďže som obmedzený rozpočtom do 650EUR. No len tu nastáva mierny zmätok, gigastore je docela mladý obchod a je to tak 50 na 50, dopočul som sa že čo sa týka balenia produktov, nie je to nič moc, a ešte že majiteľka obchodovala so zeleninou v minulosti

ale to je len taká perlička, každopádne chcem počuť vaše názory a skúsenosti.
