Tu to je...Aida je teda zjavne bugnutá, aj teraz tam píše cez 6000...
Zapájal som to podľa priloženého návodu, aj keď moc podrobný nebol
EDIT: teraz keď som na nete, teplota stále cez 40 stupňov, akonáhle vypnem Chrome tak začne pomaly klesať... /EDIT
