Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 11 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 24.03.13 Prihlásený: 06.01.14 Príspevky: 56 Témy: 6 | 6 |
zdravim,neviem či to patri sem ale vhodnejsiu sekciu som nenasiel,pri instalovani windowsu som nextiac zakopol o kabel a komp vyplo a ked so ho zapol uz nechce ist do biosu sa my podari dostat len ked ho vypnem aj zo siete a nasledne zapnem aj by som postol fotku obrazovky ale neviem ako lebo som na telefone tak som skusal dat naspet boot z hdd ale nejde ani tak cyhodi tam tabulku ze mam vlozit instalacne cd a restartovat pc a nasledne dat opravit ale pri restarte vyhodi to iste
_________________ procesor:intel core i5,zakladna doska:msi b75-g43,pamet:4gb cl9 1600mhz ddr3,disk:seagate 1tb,zdroj:seasonic 400w 80+,bedna cooler master elite 311,monitor fullhd 21.5' led philips,dwd rw lg 24x. |
|
Registrovaný: 02.12.07 Prihlásený: 22.06.23 Príspevky: 3403 Témy: 73 | 73 Bydlisko: Brezno |
V BIOSe nastav boot z CD, Vloz install DVD winu a instaluj, alebo ak nic nefunguje tak nabootuj nejake liveCD alebo GPARTED LiveCD, zformatuj disk na MBR-NTFS a nasledne skus install DVD winu.
_________________ PC1: CPU: i7 3770, MB:ASUS P8H77-M, HDD: Segate 2TB Barracuda SATA III, SSD: Samsung 250GB 840 EVO SATA III, 16 GB RAM, PSU: Seasonic 450W SSP-450RT/ aktiv. PFC/80+ Gold, VGA: iGPU HD 4000, OS: Win7 PRO SP1 64-bit CZ OEM, CASE : Cooler Master Elite 344 USB 3.0 čierno-modrá PC2: HP Compaq dx6100MT OS: WinXP SP3 Pro EN Netbook: Asus EeePC 1000H Black | Intel Atom N270 | 1GB DDR2 | Intel GMA945 | 160GB SATA2 HDD | Draft-N Wireless | Bluetooth | Windows XP SP3 Phone: Lenovo P780, THL 5000, LeTV 1S (X500) 16GB Every Man Is Hero... In his dreams... Na otázky ohľadom PC zostáv a komponentov cez SS neodpovedám, na to slúži toto fórum. Ďakujem za pochopenie. |
|
Registrovaný: 24.03.13 Prihlásený: 06.01.14 Príspevky: 56 Témy: 6 | 6 |
dakujem skusal som ale nepomaha to ,este by som skusil to formatovanie disku ale neviem kde sa to robi v biose??
_________________ procesor:intel core i5,zakladna doska:msi b75-g43,pamet:4gb cl9 1600mhz ddr3,disk:seagate 1tb,zdroj:seasonic 400w 80+,bedna cooler master elite 311,monitor fullhd 21.5' led philips,dwd rw lg 24x. |
|
Registrovaný: 02.12.07 Prihlásený: 22.06.23 Príspevky: 3403 Témy: 73 | 73 Bydlisko: Brezno |
Fuha, tak asi ty toho vela ohladom PC nevies. Nemozes to dat spravit niekomu znamemu co sa vyzna v PC viac ako ty? Nie, v BIOSe sa disk neformatuje.
_________________ PC1: CPU: i7 3770, MB:ASUS P8H77-M, HDD: Segate 2TB Barracuda SATA III, SSD: Samsung 250GB 840 EVO SATA III, 16 GB RAM, PSU: Seasonic 450W SSP-450RT/ aktiv. PFC/80+ Gold, VGA: iGPU HD 4000, OS: Win7 PRO SP1 64-bit CZ OEM, CASE : Cooler Master Elite 344 USB 3.0 čierno-modrá PC2: HP Compaq dx6100MT OS: WinXP SP3 Pro EN Netbook: Asus EeePC 1000H Black | Intel Atom N270 | 1GB DDR2 | Intel GMA945 | 160GB SATA2 HDD | Draft-N Wireless | Bluetooth | Windows XP SP3 Phone: Lenovo P780, THL 5000, LeTV 1S (X500) 16GB Every Man Is Hero... In his dreams... Na otázky ohľadom PC zostáv a komponentov cez SS neodpovedám, na to slúži toto fórum. Ďakujem za pochopenie. |
|
Registrovaný: 08.05.07 Prihlásený: 15.12.15 Príspevky: 484 Témy: 15 | 15 Bydlisko: Humenné ... |
Pomocou jumpra na doske zresetuj bios a dúfaj, že si to neodniesol nejaký komponent, keď tak štrajkuje.
|
|
Registrovaný: 02.12.07 Prihlásený: 22.06.23 Príspevky: 3403 Témy: 73 | 73 Bydlisko: Brezno |
No ked nevie sformatovat disk, myslis, ze toto pomocou jumpra zvladne? Hm..
_________________ PC1: CPU: i7 3770, MB:ASUS P8H77-M, HDD: Segate 2TB Barracuda SATA III, SSD: Samsung 250GB 840 EVO SATA III, 16 GB RAM, PSU: Seasonic 450W SSP-450RT/ aktiv. PFC/80+ Gold, VGA: iGPU HD 4000, OS: Win7 PRO SP1 64-bit CZ OEM, CASE : Cooler Master Elite 344 USB 3.0 čierno-modrá PC2: HP Compaq dx6100MT OS: WinXP SP3 Pro EN Netbook: Asus EeePC 1000H Black | Intel Atom N270 | 1GB DDR2 | Intel GMA945 | 160GB SATA2 HDD | Draft-N Wireless | Bluetooth | Windows XP SP3 Phone: Lenovo P780, THL 5000, LeTV 1S (X500) 16GB Every Man Is Hero... In his dreams... Na otázky ohľadom PC zostáv a komponentov cez SS neodpovedám, na to slúži toto fórum. Ďakujem za pochopenie. |
|
Registrovaný: 08.05.07 Prihlásený: 15.12.15 Príspevky: 484 Témy: 15 | 15 Bydlisko: Humenné ... | |
Registrovaný: 24.03.13 Prihlásený: 06.01.14 Príspevky: 56 Témy: 6 | 6 |
diiik za pomoc,idem to dat radsej znamemu,snad to neschytal hdd,sice je ho počut ale newem no v biose ho našlo ale asik tak aj tak pridem o všetky data...nezalohoval som lebo my vzdy ostali subory v zlozke oldwin alebo tak nejak...
Naposledy upravil reiko7 dňa 07.11.2013 9:48, celkovo upravené 1
_________________ procesor:intel core i5,zakladna doska:msi b75-g43,pamet:4gb cl9 1600mhz ddr3,disk:seagate 1tb,zdroj:seasonic 400w 80+,bedna cooler master elite 311,monitor fullhd 21.5' led philips,dwd rw lg 24x. |
|
Registrovaný: 03.01.09 Príspevky: 10445 Témy: 9 | 9 Bydlisko: KE |
Kým sa reštartuje znamená že žije a to je ešte dobre.
_________________ PC MB:ASUS Sabertooth P67 CPU:i5-3570S+cooler GEMIN II SF524 RAM:Kingston HyperX BEAST XMP 4x4GB 1866MHz GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 3050 O6G SSD1:Verbatim Vi560 S3 256GB SSD2:Kingston DC600M Enterprise 960 GB SSD3:WD RED SA500 4TB SSD4:WD BLACK SN850X 2TB SSD5:SAMSUNG 980PRO 2TB SSD6:SAMSUNG 970EVO Plus 2TB PSU:Be quiet! Straight Power 11 650WCASE:CoolerMaster CMForce 500 LCD:Dell S2721DGF |
|
Registrovaný: 24.03.13 Prihlásený: 06.01.14 Príspevky: 56 Témy: 6 | 6 |
no tak to sooom ráád no uvidime čo my nato povie znamy pak sa podelim
_________________ procesor:intel core i5,zakladna doska:msi b75-g43,pamet:4gb cl9 1600mhz ddr3,disk:seagate 1tb,zdroj:seasonic 400w 80+,bedna cooler master elite 311,monitor fullhd 21.5' led philips,dwd rw lg 24x. |
|
Registrovaný: 24.03.13 Prihlásený: 06.01.14 Príspevky: 56 Témy: 6 | 6 |
takze problem vyriešeny:-)ako som o ten kabel zakopol uz sa nexel nahodit windows ale komp sa dal normalne este zapnut a napadlo ma ze som asik skusal restartovat ten bios ako kedysi vyriahnutim baterky,len ta baterka je pod chladicom ktory som nasledne zrejme zle nasadil co sposobovalo vypinanie pc...najvetsi problem bol vsak vtom ze som si toho moc nepametal na druhy den len to ze som zakopol o ten kabel..stoho mam ponaucenie uz nikdy sa nesprtat v pc pod vplyvom alkoholu:-)
_________________ procesor:intel core i5,zakladna doska:msi b75-g43,pamet:4gb cl9 1600mhz ddr3,disk:seagate 1tb,zdroj:seasonic 400w 80+,bedna cooler master elite 311,monitor fullhd 21.5' led philips,dwd rw lg 24x. |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 11 ] | |
|