Zdravím páni, mám požičianý USB DVB-T tuner (ASUS), nainštalovaný na notebooku, všetko pekne fachčí, ale akonáhle notebook prepojím na externý monitor cez HDMI a ZAPNEM HO, tak sa signál stratí. Keď vypnem monitor, tak signál okamžite nabehne. Doteraz mi pekne všetko šlapalo aj na monitore, no od víkendu mi robí toto tu. Neviete kde môže byť problém? Monitor v okamihu keď ho zapnem akoby rušil signál.
Vďaka za všetky rady.
|