Mám problém s wind xp corporate (sp2), čerstvo nainštalovaný - zapnem pc, začne botovať a keď dokončí (neviem, či to vôbec dokončilo), tak nabehne čierna obrazovka (dojem, že už nabehuje úvodná obrazovka) a vypne monitor... viac sa nedeje nič. Núdzový režim ide no-problem. Skúšal som aj nainštalovať ovládače na grafiku, či to nebude náhodou v nej, ale nezabralo.
Zostava:
MB: AOpen AX6BC s.370
CPU: Intel Pentium III 500MHz
Pamäť: 1x 256Mb SDR 133MHz , 1x 128Mb SDR 133MHz, 1x 64Mb SDR 133MHz
VGA: Inno3D GeForce 2 MX400 64Mb
HDD: WD Caviar 80Gb PATA
PSU: Frontier Power 300W
//doplnim, že po nainštalovaní ovládačov sa správa akoby tam vôbec neboli - nerozpoznalo grafickú kartu, nedá sa zmeniť rozlíšenie a keď dam upresniť, tak mi tam pri každom vypisuje nedostupné
_________________ PC MB: Gigabyte Z270N-WiFi CPU: Intel Core i7-7700 RAM: Kingston 2x16GB DDR4 2400MHz VGA: Asus Dual RTX3060Ti O8G Mini V2 SSD: Samsung 990 PRO 2TB LCD: 27" iiyama XB2783HSU case: CoolerMaster Elite 110 OS: Win11 Repro: Logitech Z-2300 2.1 NB HP ProBook 450 G0 CPU: Intel Core i5-3230M RAM: 2x8GB DDR3L 1600MHz VGA: AMD Radeon HD8750M & Intel HD4000 SSD: Samsung 860 EVO 250GB + HDD 750GB OS: Win10 Phone Google Pixel 9 Pro |