Peterbanan - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 13 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: lenovo thinkpad e320


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1147


samozrejme. chcel som pracanta, som s ním spokojný. ten zvuk je taký detail, ktorý nejak velmi nevadí. btw. u lenova je problém aj tá hlasitosť. ja keď si chcem pustit film tak dám na plno, lebo inak je to slabé. na kvalitu zvuku nie som velmi citlivý ;-)

no máš pravdu, ten touchpad je nepríjemný...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: lenovo thinkpad e320


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1147


Michalko: no tak je to dosť zlé oproti tomu čo som mal. repráky som zatial nenašiel. v recenzii písali že sú na tých pántoch od monitoru. proste malé. tam to tiež kritizovali. ak si rád púšta hudbu tak mu kúp aj nejaké repráky :-) tieto sú fakt slabé. až tak mi to nevadí, ale oproti starému HP fakt ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: lenovo thinkpad e320


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1147


s výdržou je to na moj vkus veľmi fajn. ked je plno nabitý a pracujem tak normálne tak mi ukazuje viac ako 5 hodín a je to viac menej reálny odhad, lebo skutočne vydrží solídne dlho.

aby som pridal jednu vec čo má irituje - touchpad. ked chcem scrollovať dokument, tak často sa mi stane že dám prs...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: lenovo thinkpad e320


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1147


no tie tlačítka na klávesnici sú dosť veľké a už si aj zvykám. to bolo zo začiatku, že sa mi zasekovali prsty o klávesy, pretože tie klávesy sú v porovnaní s HP vysoké a mjaú kolmé uhly. ale je to fakt o zvyku. už mi to vobec nevadí. no od zvuku som veľa nečakal :-) ale nebránil som sa príjemnému pr...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: lenovo thinkpad e320


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1147


tak došlo včera, nemal som zatial velmi čas sa na to pozriet. až teraz trochu. čo by som označil ako za nevýhodu, tak slabá hlasitost hudby. má to velkolepú stupnicu od 0 do 50, ale ked to dá človek na maximum (aj youtube mám na maximum) tak to není žiadna sláva. určite slabšie ako moje staré HP... ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: lenovo thinkpad e320


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1147


no, už som objednal to lenovo :-D na plast som zvyknutý, tak dúfam že bude pevný, aspon tak ako to hp :-D

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: lenovo thinkpad e320


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1147


máš pravdu. rád by som videl oba a porovnal :-) akože v prospech hp je fakt ten hliník, dvd (ale za ten cenový rozdiel si možem kúpit externú keby som to nejak potreboval), no a to, že mám s hp už pozitívnu skúsenosť. no hlavne tie plasty ma kus odrádzajú; na ntbcheck to dosť ohovorili. no ale zase ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: lenovo thinkpad e320


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1147


fúúú...El_Silver dakujem za vyčerpávajúce porovnanie. ten experience index je veľmi zaujímavý, doteraz som o takom dačom nevedel, ďakujem, že si ma s tým oboznámil.

inak ešte k HP: viem, že hľadáš hlavne skúsenosť s konkrétnym modelom. potom ťa možem odkázat na moje predošlo vlákno http://www.pc...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: lenovo thinkpad e320


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1147


ahojte, nerád tu otravujem dookola, ale rád by som si vybral čo najlepšie. chcem si kúpit nejaký noťas, uvažujem nad hp 4330s ( http://www.alza.cz/hp-probook-4330s-d288171.htm ), ale teraz som si všimol ešte lenovo tp e320

http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-edge ... 298582.htm

je za celkom so...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: hp 4330s za 611 e


Odpovede: 7
Zobrazenia: 603


sorry že otravujem, ale predsa len je to doležité vybrat si dobrý notas :-) čo poviete na tento:

http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-edge ... 298582.htm

na notebookcheck dopadol celkom solídne, nie ovela horšie ako 4330s:

http://www.notebookcheck.net/Review-Len ... 200.0.html

aký je Váš n...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: hp 4330s za 611 e


Odpovede: 7
Zobrazenia: 603


je tento model lepší alebo horší ako ten z datacompu?

http://www.alza.cz/hp-probook-4330s-d288171.htm

rozdiel je v procesore , ktorý je asi lepší nie?
Intel Core i5 2450M s frekvencí 2,5 GHz
Intel® Core i5-2430M Processor (2.40 GHz

potom je tam naviac usb 3.0

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: hp 4330s za 611 e


Odpovede: 7
Zobrazenia: 603


díky chalani. no na hry moc nie som. skor iba kancelárske veci na nom robím a veci do školy. pozerám už mesiac po roznych ntb a tento ma zatial velmi príjemne prekvapil. je fakt, že je kus tažký ale za tú cenu...

škoda toho plastu dole, ale čo už, to asi prežijem.

možem sa ešte opýtať aké prak...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: hp 4330s za 611 e


Odpovede: 7
Zobrazenia: 603


zdar borci,

zdá sa mi to alebo je toto dobrá kúpa:
http://datacomp.sk/hp-probook-4330s-lw8 ... 01175.html

?
na notebookcheck tento komp vychvaľujú po všetkých stránkach až na výkon a displej, lenže oni tam testujú komp ktorý má celeron. ten čo sa predáva má i5.

čo myslíte?
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 13 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF