Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 14 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.08
Prihlásený: 02.01.15
Príspevky: 19
Témy: 8
Príspevok NapísalOffline : 09.07.2014 15:12

Zdravim, potreboval by som poradit s vyberom komponentov pre pc zostavu.

Zameranie:
Zostava by mala byt primarne zamerana na co najvacsí vypocetny vykon (najma graficky), nakolko sa zaoberam programovanim 3D grafiky (OpenGL a DirectX).
Taktiez mi zalezi na tom aby bol chod co najtichsi, nakolko mam na standardnu pracu k dispozicii iba ntb HP probook 4530s, ktory huci jak krava. Rovnako by som bol rad za co najlepsie chladenie. Podotykam,ze potrebujem cisto len skrinu a potrebne komponenty, teda ziaden monitor klavesnicu atd. Rovnako neratam ani s DVD mechanikou. Idealne by taktiez zostava mohla byt vhodna na taktovanie (nie som v tom moc zbehly, ale pokial by bolo mozne touto cestou zvysit vykon, preco nie).

Preferovanie niektorých výrobcov
Preferujem grafické karty NVIDIA kvoli CUDA ako aj procesory Intel (tu sa však kľudne nechám presvedčiť aj na AMD, pokiaľ to bude naozaj opodstatnené). Taktiež som spokojný s SSD diskom, ktorý mám v ntb (Samsung EVO 120GB), ale aj v tomto prípade by som sa nehal presvedcit na inu znacku (kapacita kludne rovnaka).

Cena
Ako som uz naznacil v nazve topicu tak zostava by mala byt do 800e ale BEZ DPH.

Diky za tipy ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Performance zostava do 800e

Registrovaný: 11.09.11
Prihlásený: 11.03.24
Príspevky: 5467
Témy: 36
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 09.07.2014 15:23

cpu: http://www.alza.sk/intel-xeon-e3-1231-v3-d1481657.htm
mb: http://www.alza.sk/asus-h97-plus-d1481439.htm
vga: http://www.alza.sk/msi-n750ti-tf-2gd5-o ... 528602.htm
ram: http://www.alza.sk/crucial-16gb-kit-ddr ... 339761.htm
ssd: http://www.alza.sk/crucial-m500-240gb-7mm-d404328.htm
hdd: http://www.alza.sk/seagate-barracuda-72 ... 285783.htm
case: http://www.alza.sk/corsair-330r-carbide ... 451944.htm
psu: http://www.alza.sk/seasonic-g-series-450w-d458026.htm
dvd: http://www.alza.sk/lg-gh24ns-cerna-d248808.htm
chladič: http://www.alza.sk/gelid-solutions-tran ... 342666.htm

spolu: 794e bez dph







_________________
PC: cpu: ryzen 5700x , mb: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II ,
cooler: DeepCool AK400 , memory: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16
vga: Asus Dual RTX 2070 SUPER EVO OC , psu: EVGA 600 GD , ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe ,
case: Fractal Design Focus 2 Black Solid , headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x
sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus , monitor: MSI Optix G241 , operating system: windows 10 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.08
Prihlásený: 02.01.15
Príspevky: 19
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.07.2014 15:40

Dik za rychlu reakciu. No zostava ktoru si uviedol mi vobec nepride vhodna na zameranie, ktore som uviedol. Chcem dosiahnut co najvacsi graficky vykon, no GTX 750 Ti mi pride v tomto smere ako celkom shit, uz len pre to ze sa jedna o desktop GPU s IBA 640 CUDA jadrami. Povodne som mal v plane ist do vykonnejsieho ntb, konkretne http://www.alza.sk/msi-ge70-2pc-074xcz- ... 602338.htm, ktory ponuka v podstate rovnako vykonny GPU. Pre desktop som sa vsak rozhodol prave s cielom moznosti dosiahnutia lepsieho vykonu za rovnaku cenu.

Taktiez mi 16 GB RAM pride ako overkill, realne nie je sanca to vyuzit, 8GB je v tomto pripade viac nez dost. Disk som uvadzal, ze mi staci kludne 128GB a to celkovo, HDD nepotrebujem. Rovnako ako ani mechaniku co som tiez uviedol. Nejake zmeny vzhladom k tymto veciam v danej zostave/ina zostava? Diky.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Performance zostava do 800e

Registrovaný: 11.09.11
Prihlásený: 11.03.24
Príspevky: 5467
Témy: 36
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 09.07.2014 16:06

pozeraj hlavne nech maš silny procak a 16gb ram využiješ ...
samotna grafika je v tomto pripade druhorada , pre teba je uplne zbytočne pchať tam 300e hernu grafiku a nemaš nato ani rozpočet ...
totiž všetke nove komerčne herne grafiky od nvidie maju dosť osekany vykon čo sa tyka profesionalneho využitia ...
a dobre profi karty su drahe , do 800e zostavy (aj ked bez dph) nemožeš čakať titana alebo vykonne qadro ,

takže bud tiež trocha realista prosim ...
vačšie ssd sa ti hodi , mechanika je zanedbatelna položka , ked ju nepotrebuješ vyhod ju ...

pokial nepotrebuješ mechanicky disk možeš pouvažovať nad kupou 4790K + z97 doska a lepši chladič k tomu ...
ale to je asi tak všetko čo ti tvoj rozpočet dovoli ...

a kupovat si herny notebook na pracu ... super napad ...
rovnaky vykon by si s tym noťasom nedosiahol ani omylom: je tam totiž len 2 jadro (s HT) a 8gb ram ...
čo sa tyka grafiky tak aj ta je o kusok slabšia než 750Ti: http://www.game-debate.com/gpu/index.ph ... gtx-750-ti







_________________
PC: cpu: ryzen 5700x , mb: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II ,
cooler: DeepCool AK400 , memory: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16
vga: Asus Dual RTX 2070 SUPER EVO OC , psu: EVGA 600 GD , ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe ,
case: Fractal Design Focus 2 Black Solid , headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x
sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus , monitor: MSI Optix G241 , operating system: windows 10 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.08
Prihlásený: 02.01.15
Príspevky: 19
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.07.2014 23:03

Viem ake su moje momentalne limity, mam priemerne vykonny i5 haswell a vykon procesoru mi aktualne fakt nechyba. Zaoberam sa programovanim 3D grafiky a paralelnym programovanim a grafika ktoru uvadzas je v tomto ohlade naozaj shit a ako som pisal tak je naozaj porovnatelna s mobilnou GTX850. To, ze moderne GPU maju osekany vykon -> :-D

Co sa tyka spominaneho herneho notebooku a jeho vyuzitie na pracu... Ano, cestujem pomerne casto takze som zvazoval mobilny graficky pomerne vykonny stroj, namiesto o cosi vykonnejsieho desktopu... Ukaz mi notebook na pracu s 3D grafikou (nemyslim nejake modelovanie v 3D maxe , Cineme alebo podobnych veciach), ktory nema low GPU a je za lepsiu cenu ako ten ktory som uviedol... Nerealne.

Som realista na quadra si nerobim ziadne nadeje. Ale myslim si, ze s danym rozpoctom sa da urcite poskladat zostava s GTX 770 a mozno aj s klasickym GTX 780.
SSD 120GB nie je ideal ale na beznu pracu mi bohato staci, nemam na disku 30GB hry ani podobnych zalezitosti. Zabudol som, ze mam k dispozicii este jeden EVO 120GB, ktory by som mohol v zostave pouzit cim by sa rozpocet na ostatne komponenty zvysil o nejakych 60e.

Po drobnych upravach preto zvazujem zostavu:
MB: http://www.alza.sk/asus-h97-plus-d1481439.htm#popis - rad by som vsak mal MB s podporou SLI v pripade dokupenia 2nd GPU v buducnosti avsak nedopatral som sa ako je to s podporou SLI, uvedeny je iba Crossfire
CPU: http://www.alza.sk/intel-xeon-e3-1231-v3-d1481657.htm
RAM: http://www.alza.sk/crucial-8gb-kit-ddr3 ... .htm#popis - 16GB RAM naozaj nepotrebujem, 8 GB je nutne minimum s ktorym si urcite zatial vystacim, do kompatibility a frekvencii RAM vsak fakt nevidim a tu naozaj potrebujem poradit
SSD: http://www.alza.sk/samsung-840-evo-seri ... 459293.htm
GPU: http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-780-wind ... 80/produkt
CASE: http://www.alza.sk/corsair-330r-carbide ... 451944.htm
CHLADIC: http://www.alza.sk/gelid-solutions-tran ... 342666.htm
ZDROJ: http://www.czc.cz/evga-supernova-nex650 ... 22/produkt

spolu: 820e bez dph

Nie som si vsak isty, ci zdroj bude stacit. Nazory?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Performance zostava do 800e

Registrovaný: 11.09.11
Prihlásený: 11.03.24
Príspevky: 5467
Témy: 36
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 10.07.2014 6:28

tak si to poskladaj presne podla seba a vybavene ...
8gb: ano da sa dočasne fungovat ale druhy kit ti určite v buducnosti pomože ...
a či ti doska podporuje sli alebo nie sa da vygooglit za par sekund ,
s tou 650w evgou od FSP by som ho ale neriskoval (ale ved to ty určite vieš) ...

a ano nvidia dosť striktne vyselektovala herne grafiky od pracovnych a
nie je to ani tak zaležitosť hrubeho vykonu hardwaru ale aj ovladačov
(je to samozrejme koli tomu že chce zarobiť v oboch odvetviach trhu) ...







_________________
PC: cpu: ryzen 5700x , mb: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II ,
cooler: DeepCool AK400 , memory: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16
vga: Asus Dual RTX 2070 SUPER EVO OC , psu: EVGA 600 GD , ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe ,
case: Fractal Design Focus 2 Black Solid , headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x
sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus , monitor: MSI Optix G241 , operating system: windows 10 PRO
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.07.2014 18:01

achilles keď si taký borec načo sem lezeš?
Nvidia zamedzila výkon v profi oblasti keďže majú karty na profi segment kde sa točia iné prachy a nebudú ich kanibalizovať hernými GPU ;)
Tie tvoje úžasné "Cuda" jadrá sú ti úplne na pikaču :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.08
Prihlásený: 02.01.15
Príspevky: 19
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.07.2014 19:38

Ja tu o sebe netvrdim, ze som borec neviem kde som to o sebe tvrdil tak neviem co riesis ;-)

Liezol som sem s tym, ze tu dostanem nejaky objektivny nazor a dobry tip k zostave ktoru potrebujem na nejake ucely, s tym, ze sa v skladani zostav a parametrov niektoreho HW neorientujem velmi dobre a preto som cakal, ze mi tu niekto kompetentny poradi. Ale vidim, ze ked na otazku typu porad mi zostavu na paralelne vypocty a 3D grafiku dostanem odpoved ze potrebujem hlavne dobry procesor, tak sa proste musim smiat. Zato, ze si si mozno precital na internete dva clanky k niecomu sa tu nemusis hrat na experta, ked vidim, ze o problematike, ktora ma zaujima nevies absolutne nic.

Radsej mysli, predtym ako vypustis z huby nejaku sracku.

Dik.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.07.2014 20:22

Kúp si GTX 780Ti aby si mal vs GTX 750Ti v "tvojej" oblasti +10% mizerného výkonu

A to že výkonné ntb majú vždy výkonnú grafiku na hry lebo taký je marketing a politika výrobcov .Ak chceš počítať cez GPU tak si našetri 4000e na rade Quadro alebo Firepro od AMD :).Ja samozrejme neviem o čom trepem ale hlavne ,že ty to vieš.

A mohol by si prezeradiť v čom programuješ a tvoríš tie náročné 3D objekty ;)

upraveny prispevok - brmbo


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Performance zostava do 800e

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 11.07.2014 8:19

Phanteom BP za urazanie uzivatelov fora - varoval som ta, pokial sa nevies spravat, tak ako sa od inteligentneho cloveka radiaceho na IT fore patri a ocakava, mozes takto dalej pokracovat a "vypadnes" z fora zachvilu ty...







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Performance zostava do 800e

Registrovaný: 11.09.11
Prihlásený: 11.03.24
Príspevky: 5467
Témy: 36
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 11.07.2014 9:09

vieš ja by som ti tam rad dal profi grafiku alebo titana za 1000e ak by si mal aspoň 2-3K rozpočet ...
ale vravim že maš byť realista ,
vykonne quadro alebo geforce titan by zhltli same prakticky cely tvoj rozpočet ...
ked chceš profi pc priprav si profi rozpočet , v opačnom pripade nie je o čom: za 900-1000e z toho bič neupletieš proste ...

ale ked ťa rozpočet pusti a mysliš si že ti to pomože kup si gtx780 a daj si tam 8gb ram ...
je to nakoniec tvoja "šalka kavy" takže tieto veci by si mal mať podla mna sam davno pregooglene a možno aj overene v praxi ,
že kde ti aka grafika prida kolko vykonu v tych ktorych špecifickych programoch ktore budeš použivať ,
pripadne mat napozerane aj vlakna na forach ktore sa priamo nato špecializuju
(aspon teda ja si robim najprv dost rozsiahly prieskum sam ,
tym viac ked sa niečim chcem zaoberat aj na viac profi urovni) ...
šetri to potom čas aj nam lebo ja tiež nemam v hlave milion programov a grafov že čo kde ma presne aky vykon ...
a robiť za teba hodinovy research sa mi fakt nechce ...
skor vychadzam zo skusenosti že vo velkej vačšine pripadov su ti na pracu herne karty na nič ...

ale ak sa naozaj vyznaš a vieš presne čo chceš tak tym lepšie pre nas a tvoj prvy prispevok mohol v tom pripade vyzerať asi takto:

"podmienka gtx 780 - viem že mi prida XY vykonu navyše v programoch ktore budem použivať ako nejaka slaba 150e grafika a
preto sa mi naozaj oplati zaplatiť za nu 450e
(pripadne pridať grafy ktore to potvrdzuju aby to nikto nespochybnoval a dalej to už bral ako hotovu vec)
takže grafika je podmienka a viem presne prečo ju chcem ,
vy k nej už len doladte zvyšok zostavy do 1000e lebo v ostatnom hardware sa moc neorientujem ,
ale viem že procak je pri mojom zamerani druhorady bodka" ...







_________________
PC: cpu: ryzen 5700x , mb: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II ,
cooler: DeepCool AK400 , memory: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16
vga: Asus Dual RTX 2070 SUPER EVO OC , psu: EVGA 600 GD , ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe ,
case: Fractal Design Focus 2 Black Solid , headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x
sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus , monitor: MSI Optix G241 , operating system: windows 10 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.08
Prihlásený: 02.01.15
Príspevky: 19
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.07.2014 12:45

Konecne reakcia na urovni pri ktorej si nemusim davat facepalm. (bez ironie)

Inak to, ze neocakavam quadro alebo titana som uz niekolko krat zdoraznoval
tak neviem preco to stale vytahujes.
Je mi jasne, ze do zostavy za 800e bez dph nevtrepem grafiku za 1200e+.

Co sa tyka praxe tak ano, nejaky cas sa uz danej problematike venujem a pravidelne
testujem ako sa zvysuje vykon pri roznych GPU. K exaktnym cislam sa vsak dopracovat
surfovanim po forach dostanes velmi zriedkavo.

Ad.1
S tym, ze herne grafiky su na pracu na nic nesuhlasim a vobec v tomto ohlade nemas pravdu.
Keby si sa tejto oblasti venoval tak by si vedel, ze pri vyskume vykreslovania 3D scen sa vyuzivaju
najma herne grafiky, nakolko raytracing a ostatne techniky ktorymi sa rendering scen zaobera sa
"prekvapivo" najcastejsie vyuziva v hrach a okrem ineho v roznych vedeckych aplikaciach ci v medicine.
Na velmi profesionalnej urovni sa vsak zase "prekvapivo" pouzivaju tebou stale omielane Quadra.

Ad.2
Dalej neviem preco riesis 8GB RAM ako nedostatocnu, ked urcite vies, ze DNES bezne 16GB nepotrebujes
a tych 8GB je fakt dostatocne minimum aj na pracu. V priebehu nejakeho kratkeho obdobia (dajme tomu rok)
je jasne ze uz to nemusi stacit. No a? RAM nie je komponenta ktora stoji 300e a tak v pripade potreby nie je problem
dokupit dalsiu ram za par euro (samozrejme s ohladom na typ MB, pocet slotov etc. ...)

Suhlasim s tym, ze som mal mozno presnejsie specifikovat SVOJE poziadavky na zostavu.
Je mi jasne, ze v skladani zostav/parametroch a ladeni jednotlivych komponentov mas vacsi prehlad nez ja
a preto som sem prisiel pre nazor. No v 3D renderingu sa urcite orientujem lepsie ako ty a to je proste fakt a neber
to ako nejaky osobny hejt, nakolko ja sa tu snazim iba ziskat nejaky racionalny nazor.

Aby som to teda lepsie specifikoval, stale ma zaujima tvoj nazor na zostavu tohto zamerania, s tym, ze urcite mas teraz
lepsi prehlad co od nej naozaj ocakavam:
Primarna je urcite graficka karta NVIDIA (minimum do ktoreho by som siel aj ked neochotne je GTX 750Ti) a sekundarny CPU, s tym ze ocakavam aby bolo mozne v buducnosti
vyuzit dalsiu graficku kartu cez SLI bez zasadneho upgradu ostatnych komponent, RAM bohato staci nejaka s kapacitou 8GB (moznost upgradu v buducnosti), SSD disk mam k dispozicii
a teda sa nerata do rozpoctu. Pozadujem takisto tichy chod pc. Jedna sa o zostavu bez akychkolvek perifernych komponent. Rozpocet idealne tych 800e bez DPH +-50e.

Dik.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.07.2014 13:34

Omielaj si svoje kolko chces ale bol by si taky laskavy a prezradil aky program pouzivas?Ci to je tajne?
Citácia:
Co sa tyka praxe tak ano, nejaky cas sa uz danej problematike venujem a pravidelne
testujem ako sa zvysuje vykon pri roznych GPU.

Prosim ta oboznam nas s vysledkami tvojich merani,myslim ,ze vsetci su zvedaví .

Citácia:
Dalej neviem preco riesis 8GB RAM ako nedostatocnu, ked urcite vies, ze DNES bezne 16GB nepotrebujes
a tych 8GB je fakt dostatocne minimum aj na pracu.


8GB je zatiaľ dostačujúce pri herných zostavách. 16 GB je také minimum.Pri modelovaní v Cryengine poznáš rozdiel medzi 8GB a 16GB RAM aj pri "slabom" CPU ako FX6300 markantne.FPS stúpnu o viac ako 100%.A tým sa zase dostávame kde ty modeluješ?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Performance zostava do 800e

Registrovaný: 11.09.11
Prihlásený: 11.03.24
Príspevky: 5467
Témy: 36
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 11.07.2014 18:19

zostavu tu už maš , stači z nej vyhodiť ssd (ktory ako som pochopil maš k dispozicii) , kupiš zatial 8gb ram a
mechanicky disk tiež možeš dať preč ak ho maš/nepotrebuješ ako si uviedol a tym padom maš okolo 250e volnych na lepšiu grafiku ...







_________________
PC: cpu: ryzen 5700x , mb: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II ,
cooler: DeepCool AK400 , memory: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16
vga: Asus Dual RTX 2070 SUPER EVO OC , psu: EVGA 600 GD , ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe ,
case: Fractal Design Focus 2 Black Solid , headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x
sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus , monitor: MSI Optix G241 , operating system: windows 10 PRO
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 14 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Performance zostava

v PC zostavy

3

371

29.09.2012 20:09

DJ46 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pc Zostava Gamer / Performance

v PC zostavy

12

568

19.09.2015 7:33

Ivan-K Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zostava do 800e

v PC zostavy

10

415

08.12.2012 20:31

davtom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pc zostava 800e adobe

v PC zostavy

0

337

07.12.2019 12:30

kAli0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pc zostava do 800e

v PC zostavy

14

381

06.10.2013 22:34

lovejoy77 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pc zostava na hry +/- 800e

v PC zostavy

4

516

02.04.2023 21:54

Matej89 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pc zostava 3d programy 500-800e

v PC zostavy

8

729

29.04.2012 18:20

EXIREXT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herny PC do +-800e(zostava na schvalenie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

32

1167

20.12.2010 19:52

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Idealna PC Zostava co sa tyka pomeru cena/výkon okolo 800E

v PC zostavy

6

830

05.11.2011 23:21

SNAKE_3 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Performance Test

v Benchmarky a diagnostické programy

0

964

13.06.2007 9:20

Mir Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. How about performance ?

v Zvuk

6

1058

29.07.2005 22:27

p2p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. High Performance PC - 1500€

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

38

1186

03.11.2012 21:37

dark_globe Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/P: Logitech Performance Mouse MX

v Predám

1

341

08.09.2014 20:51

SKRiPT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Bezdrotovu mys Logitech MX Performance

v Predám

0

703

11.02.2011 9:51

Mishoo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem s prepinanim na High Performance

v Operačné systémy Microsoft

2

328

12.09.2010 11:44

kdrat Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AMD Catalyst 12.11 Performance Analysis

v Novinky

20

1084

26.10.2012 20:53

Daron Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra