Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 16 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 14.12.07 Prihlásený: 04.11.10 Príspevky: 51 Témy: 17 | 17 Bydlisko: Košice |
_________________ CASE: Mercury KM-86; PSU: Fortron BS2 500W; MB: GA-P35C-DS3R ; CPU: C2D E4600 @2,8GHz ; CPU FAN: Freezer 7 Pro; RAM: Kingston DDR2 2GB; VGA: nVidia Asus EN9600GT 512Mb + AC Accelero S1 + fan; HDD: Samsung T166 320Gb; DVD/CD-RW: LG DVD-RW LCD: HP w2207h SYSTEM:Linux Greenie + Windows Vista Ultimate ; |
|
Registrovaný: 23.10.07 Prihlásený: 23.11.21 Príspevky: 2288 Témy: 140 | 140 Bydlisko: Trenčín |
No hej no zostava to neni najhorsia, ale ten obchod vdaka tym nizkym cenam moze aj skrachovat a nebude kam reklamovat ako tu uz niekde bolo povedane...
|
|
|
mr.mel píše: No hej no zostava to neni najhorsia, ale ten obchod vdaka tym nizkym cenam moze aj skrachovat a nebude kam reklamovat ako tu uz niekde bolo povedane...
takisto moze skrachovfat kazdy iny obchod, pytal sa na zostavu a nie na obchod...
ta zostava je dobra... mozno lepsi disk, aspon 200GB, ale nie na ukor ostatnych komponentov, cize ak nei su zbytocne peniaze tak je to ok
|
|
Registrovaný: 31.10.07 Prihlásený: 05.03.25 Príspevky: 637 Témy: 33 | 33 Bydlisko: Prievidza |
mechanika?
_________________ "92% of teens have moved onto rap or hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature" |
|
Registrovaný: 07.01.07 Prihlásený: 24.04.25 Príspevky: 330 Témy: 33 | 33 Bydlisko: Galway |
Môžeš potom napísať ako si pochodil? Zaujíma ma tento obchod, ale čo som trochu pátral tak sú obchodnými partnermi Euromedie http://www.euromedia.sk/main.aspx?cls=clientlist
No a keď som si prečítal nejaké reakcie na Athenas consulting a pod firmy tak neviem či by som tam kupoval. Sú problémy s reklamáciou, notebooky sú asi repass a pod. Pochybné firmy. Prosím napíš akú máš skúsenosť.
|
|
|
NaWaReZ píše:
no za tie peniaze je to good..ale na full detaily si asi najnovšie hry nezahráš 
|
|
Registrovaný: 14.12.07 Prihlásený: 04.11.10 Príspevky: 51 Témy: 17 | 17 Bydlisko: Košice |
no to mi je jasne, chcem sa este spytat na tu grafiku, ci jej to velmi ubera na vykone ked mam pamete ddr3?
_________________ CASE: Mercury KM-86; PSU: Fortron BS2 500W; MB: GA-P35C-DS3R ; CPU: C2D E4600 @2,8GHz ; CPU FAN: Freezer 7 Pro; RAM: Kingston DDR2 2GB; VGA: nVidia Asus EN9600GT 512Mb + AC Accelero S1 + fan; HDD: Samsung T166 320Gb; DVD/CD-RW: LG DVD-RW LCD: HP w2207h SYSTEM:Linux Greenie + Windows Vista Ultimate ; |
|
Registrovaný: 07.03.08 Prihlásený: 15.04.17 Príspevky: 586 Témy: 12 | 12 Bydlisko: Svidník |
NaWaReZ píše: no to mi je jasne, chcem sa este spytat na tu grafiku, ci jej to velmi ubera na vykone ked mam pamete ddr3? ubera jej to uplné minimum 
_________________ PC: CPU: AMD FX 8350 (4.6GHz - 1.3V) + Cooler Master Hyper 212+ EVO---MB: ASUS M5A99X---VGA: Asus DirectCU II Top 280X 3GB---RAM: Corsair Vengeance 2x4GB---SSD: Intel 330 180GB---HDD: Western Digital Black WD1003FZEX 1000GB---PSU: EVGA SuperNOVA 1000 P2---LCD: ASUS VW222U 22" & HP LP2275w 22" Pivot---Case: Thermaltake VI1000BWS M9---Cooling: Intake: 1x NOCTUA NF-A14 PWM + 12cm fan Outtake: 1x NOCTUA NF-P12 PWM |
|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
NiNo píše: ale na full detaily si asi najnovšie hry nezahráš 
Nahodou.. HD3870, na tej si pekne zahra..
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 07.03.08 Prihlásený: 15.04.17 Príspevky: 586 Témy: 12 | 12 Bydlisko: Svidník |
Lordofminor píše: Nahodou.. HD3870, na tej si pekne zahra.. ide to od rozlišenia, keď bude hrať napr. 1024x768 tak by si mal v pohode zahrať na plne (ide aj o hru samozrejme) ale keď to bude hrať ma nejakom oveľa väčšom rozlišeni + AA tak to bude trošku problem... 
_________________ PC: CPU: AMD FX 8350 (4.6GHz - 1.3V) + Cooler Master Hyper 212+ EVO---MB: ASUS M5A99X---VGA: Asus DirectCU II Top 280X 3GB---RAM: Corsair Vengeance 2x4GB---SSD: Intel 330 180GB---HDD: Western Digital Black WD1003FZEX 1000GB---PSU: EVGA SuperNOVA 1000 P2---LCD: ASUS VW222U 22" & HP LP2275w 22" Pivot---Case: Thermaltake VI1000BWS M9---Cooling: Intake: 1x NOCTUA NF-A14 PWM + 12cm fan Outtake: 1x NOCTUA NF-P12 PWM |
|
Registrovaný: 09.02.08 Prihlásený: 14.04.23 Príspevky: 106 Témy: 17 | 17 Bydlisko: Košice |
luboxxx píše: ide to od rozlišenia, keď bude hrať napr. 1024x768 tak by si mal v pohode zahrať na plne (ide aj o hru samozrejme) ale keď to bude hrať ma nejakom oveľa väčšom rozlišeni + AA tak to bude trošku problem... 
Kto by uz hral hry na vyssich rozliseniach ako 1024x768
|
|
Registrovaný: 24.01.08 Prihlásený: 13.09.17 Príspevky: 14571 Témy: 66 | 66 Bydlisko: Žilina |
fpsdilema píše: Kto by uz hral hry na vyssich rozliseniach ako 1024x768
clovek co ma vacsi monitor ako 17'' ?
inak hd3870 s gddr3 pamatami ? o jej vykon by som sa ani tak nebal, ako skor o to, ze by som sa bal skor o kvalitu.. napr s jednoslotovymi hd3870 su problemy a neviem ako su na tom grafiky s gddr3 pamatami miesto gddr4, ktore dava defaultne vyrobca...
_________________ C#, PHP, ... |
|
|
xnewstedx píše: Môžeš potom napísať ako si pochodil? Zaujíma ma tento obchod, ale čo som trochu pátral tak sú obchodnými partnermi Euromedie http://www.euromedia.sk/main.aspx?cls=clientlistNo a keď som si prečítal nejaké reakcie na Athenas consulting a pod firmy tak neviem či by som tam kupoval. Sú problémy s reklamáciou, notebooky sú asi repass a pod. Pochybné firmy. Prosím napíš akú máš skúsenosť.
kupoval som z pccka komponenty a pohoda, dosupnost 24hodin, ako je to pri reklamaciach zatial neviem a dufam ze to ani nebudem musiet zistit
|
|
Registrovaný: 07.01.07 Prihlásený: 24.04.25 Príspevky: 330 Témy: 33 | 33 Bydlisko: Galway |
Daron píše: kupoval som z pccka komponenty a pohoda, dosupnost 24hodin, ako je to pri reklamaciach zatial neviem a dufam ze to ani nebudem musiet zistit
Neprajem ti to, ale niekde si písal, že ti na blok dali niečo iné ako to čo si kúpil. Myslíš, že to potom vyreklamuješ?
NaWaReZ ako si pochodil?
|
|
Registrovaný: 20.03.08 Prihlásený: 17.01.09 Príspevky: 82 Témy: 8 | 8 Bydlisko: Bratislava |
_________________ MB: asrock alive sata2 glan CPU: AMD ATHLON64 3500+ BOX socket AM2 GRAFIKA: NVIDIA GeForce 7300LE HDD: WD CAVIAR 160GB Mechanika:DVD RW Samsung RAM: DDR2 2x512 MB PC 533 Kingston CL4 ZDROJ: neznackovy 350W (budem menit)
LCD: ''19 asus VW193D
Citacka: Manli 18v1 FDD: alps (black) |
|
Registrovaný: 20.09.07 Prihlásený: 19.03.09 Príspevky: 742 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Piešťany |
Mathwej píše: to teda fakt. do 10 000 sk a dostat tam 3870. klobuk dole 
_________________ CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 16 ] | |
|