takto nejako :
cpu:
http://www.gigastore.sk/fx-6-jader/amd- ... 3-95w-box/mb:
http://www.gigastore.sk/zakladni-desky+ ... 00mhz-atx/vga:
http://www.gigastore.sk/graficke-karty+ ... vi-active/ram:
http://www.gigastore.sk/leggera/geil-ra ... -11-11-28/hdd:
http://www.gigastore.sk/sata+17289/seag ... rpm-64-mb/case:
http://www.gigastore.sk/bez-zdroje/cool ... oje-cerny/psu:
http://www.gigastore.sk/retail/fortron- ... -akt.-pfc/dvd:
http://www.gigastore.sk/sata+17035/asus ... a-e-green/monitor:
http://www.gigastore.sk/monitory+17597/ ... pro-cerny/spolu: 567e
neskor by bolo dobre dokupit lepši chladič na procak aby si ho mohol potaktovat a aby to bolo tichšie a
ešte 1x4gb ram ked niečo došetriš ...
neviem či potrebuješ dvd mechaniku , niekto ju už dnes nepouživa ,
v tom pripade ju možeš vyhodit a si presne v limite čo sa tyka rozpočtu ...
ušetrit by sa trocha dalo na skrinke ...
len škoda že sa z ponuky gigastore vytratila cm k280 ,
lebo podobny model k380 ma trocha menej miesta na chladič ked ho budeš v buducnosti dokupovat
(16,2cm vs 15,5cm : no a vačšina vykonnych chladičom je vyššich ako tych 15,5cm ,
preto som ti dal radšej iny model z tych novych cooler masterov)