Zdravím, prvýkrát som si chcel vyskladať PC a všetko je v poriadku až na IDE HDD a DVD mechaniku. PATA HDD som kupoval cca. pred polrokom(SATA som nemohol lebo mi ho BIOS nepodporoval). Na MB nemám ani jeden IDE port. Pri výbere MB ma nenapadlo, že by s tím mohol byť problém. Dá sa nejako prepojiť IDE HDD na SATA HDD? Musím kúpiť nový HDD alebo čo mi poradíte? Vyrieši to redukcia? A na tú DVD mechaniku čo poradíte? S tým neviem ani pohnúť ako by sa to dalo spraviť. Za každú odpoveď, veľká vďaka.
|