[ Príspevkov: 11 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pásy na TV obrazovke

Registrovaný: 24.08.07
Prihlásený: 05.11.07
Príspevky: 27
Témy: 2 | 2
Bydlisko: pod mostom ...
NapísalOffline : 31.10.2007 1:30 | Pásy na TV obrazovke

AHojte mam taky problem...mam 128 mb graf kartu..
v skratke o co ide...TV je LCD..a komunikacia medzi PC a TV je cez tv kabel....ale nemozem sa zbavit tých poonďaných pruhov ci pasov co tam behajú..poradte mi..dakujem...(skusal som aj menit rozlisenia..hertze...
počet farieb...a nič


_________________
...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pásy na TV obrazovke

Registrovaný: 10.02.07
Prihlásený: 14.08.11
Príspevky: 1626
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Ziar nad Hr...
NapísalOffline : 01.11.2007 11:27 | Pásy na TV obrazovke

ak mas spolocnu kablovku alebo antenu skus odpojit, vtedy by mali zmiznut, mal by to byt aj tvoj pripad aj napriek tomu ze mas LCD, neviem preco ale kablovak alebo spolocna antena rusi obraz ked je spojena s PC ;)


_________________
Myslenie nemohlo vzniknúť bez reči, no reč bez myslenia sa vyskytuje často. Brie Andre
My OS: Primary - Kubuntu 10.10 Maverick Meerkat , Secondary - Windows 7
Problemy sa riesia tu na fore nie cez ICQ a Skype. Dakujem
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pásy na TV obrazovke

Registrovaný: 24.08.07
Prihlásený: 05.11.07
Príspevky: 27
Témy: 2 | 2
Bydlisko: pod mostom ...
Napísal autor témyOffline : 01.11.2007 11:31 | Pásy na TV obrazovke

hmm


_________________
...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pásy na TV obrazovke

Registrovaný: 24.08.07
Prihlásený: 05.11.07
Príspevky: 27
Témy: 2 | 2
Bydlisko: pod mostom ...
Napísal autor témyOffline : 01.11.2007 11:34 | Pásy na TV obrazovke

certa.... ono je to tak..... PC neni priamo spojene s kablom s TV...ale signal je vysielany do siete....pocitam ze ide do servera....ktory to potom sugnal rozdeluje na viacere miesta..... hmmm na TV sa da pozerat aj normalne televizia a prepnutim na kanal..povedzme 0.... ide to co vysiela PC.... takze staci odstranit alebo prerusit TV signal do TV a ponechat signal z PC? tak to mam xapat?


_________________
...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.11.05
Prihlásený: 05.07.16
Príspevky: 74
Témy: 17 | 17
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 02.11.2007 9:00 | Pásy na TV obrazovke

problem je jedine v tom, ze v signale kablovky je urcite napatie, a to ti rusi signal...
kup si oddelovac zeme http://www.aerial.sk/eshop/ a klikni si anteny+prislusenstvo->oddelovac zeme
mal som podobny problem, a jedine toto ti pomoze...potreujes proste odstranit to napatie...
;)


_________________
Case: Thermaltake Bach VX, Mainboard: ASUS P8Z68-V/GEN3, Processor: Intel® Core i5-2500K Ram: DDRAM3 2x4GB Kingston 1600 CL9 XMP, Supply: Seasonic M12 500w, Audio: SoundBlaster Audigy 4, SSD: Intel 320 80GB., RAID 0: 2xWD 320GB/16MB, HDD Data: SAMSUNG 1TB/32MB ECO, Mys: Logitech MX1100 Laser
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pásy na TV obrazovke

Registrovaný: 24.08.07
Prihlásený: 05.11.07
Príspevky: 27
Témy: 2 | 2
Bydlisko: pod mostom ...
Napísal autor témyOffline : 02.11.2007 10:44 | Pásy na TV obrazovke

hee...dik...dufam ze to ozaj pomoze tato vec na ten problem...inak ma sef roztrha ked to nebude fungovat..... :))


_________________
...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pásy na TV obrazovke

Registrovaný: 10.02.07
Prihlásený: 14.08.11
Príspevky: 1626
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Ziar nad Hr...
NapísalOffline : 02.11.2007 11:01 | Pásy na TV obrazovke

MifkoMT píše:
problem je jedine v tom, ze v signale kablovky je urcite napatie, a to ti rusi signal...
kup si oddelovac zeme http://www.aerial.sk/eshop/ a klikni si anteny+prislusenstvo->oddelovac zeme
mal som podobny problem, a jedine toto ti pomoze...potreujes proste odstranit to napatie... ;)

konecne niekto pozna ine riesenie ako odpojenie kablu :applaud: , uz som aj ja nad tym rozmyslal ze ako oddelit signaly, ale bez straty kvality mi to neslo, super :slaver:


_________________
Myslenie nemohlo vzniknúť bez reči, no reč bez myslenia sa vyskytuje často. Brie Andre
My OS: Primary - Kubuntu 10.10 Maverick Meerkat , Secondary - Windows 7
Problemy sa riesia tu na fore nie cez ICQ a Skype. Dakujem
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pásy na TV obrazovke

Registrovaný: 24.08.07
Prihlásený: 05.11.07
Príspevky: 27
Témy: 2 | 2
Bydlisko: pod mostom ...
Napísal autor témyOffline : 02.11.2007 13:41 | Pásy na TV obrazovke

zabudol som ...neni to normalny tv vstup ale KOAXIAL... heh....
takze uz sim uplny k . k . t z toho ! :( :( :( :( :(


_________________
...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Pásy na TV obrazovke

Registrovaný: 24.08.07
Prihlásený: 05.11.07
Príspevky: 27
Témy: 2 | 2
Bydlisko: pod mostom ...
Napísal autor témyOffline : 02.11.2007 13:45 | Pásy na TV obrazovke

Az teraz mi to moj nadriadeny povedal.... :-"


_________________
...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Pásy na TV obrazovke

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 1032
Témy: 37 | 37
Bydlisko: czech republik
NapísalOffline : 11.11.2007 2:21 | Pásy na TV obrazovke

... a po čem jiném by jsi chtěl televizní signál přenášet, než po koaxu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.11.05
Prihlásený: 05.07.16
Príspevky: 74
Témy: 17 | 17
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 12.11.2007 8:08 | Pásy na TV obrazovke

leftyy píše:
zabudol som ...neni to normalny tv vstup ale KOAXIAL... heh....
takze uz sim uplny k . k . t z toho ! :( :( :( :( :(


vsak ved ten oddelovac zeme sa pouziva na koaxial...


_________________
Case: Thermaltake Bach VX, Mainboard: ASUS P8Z68-V/GEN3, Processor: Intel® Core i5-2500K Ram: DDRAM3 2x4GB Kingston 1600 CL9 XMP, Supply: Seasonic M12 500w, Audio: SoundBlaster Audigy 4, SSD: Intel 320 80GB., RAID 0: 2xWD 320GB/16MB, HDD Data: SAMSUNG 1TB/32MB ECO, Mys: Logitech MX1100 Laser
 [ Príspevkov: 11 ] 


Pásy na TV obrazovke



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pasy na obrazovke

v Windows

23

1548

29.11.2008 15:20

patqo_he

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ASUS X51L - blikajúce pásy na obrazovke

v Notebooky a netbooky

4

756

26.05.2014 15:11

jakubv

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Samsung Galaxy Ace - Pasy na obrazovke (ale nie stale)

v Smartfóny a tablety

0

462

14.10.2011 17:18

stiffy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Elektronické pasy

v Články

3

2065

10.06.2009 17:02

tlacitko Enter

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Fialove pasy

v nVidia grafické karty

3

713

15.01.2010 17:56

sync2

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pasy na monitore

v Notebooky a netbooky

9

879

03.06.2016 10:50

4040

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pasy pre deti

v Diskusia

5

725

15.07.2012 20:29

Ominous

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pásy na monitore

v nVidia grafické karty

2

436

17.02.2016 22:34

goryx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pásy na monitore

v Monitory, televízory a projektory

8

1081

27.02.2020 17:42

nebster381

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

RGB led pasy

v Ostatné

0

462

01.03.2018 19:21

Walcott

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pásy na monitore

v Monitory, televízory a projektory

15

4313

31.12.2008 12:40

_DanWer_

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pásy na monitore

v Monitory, televízory a projektory

6

1587

07.12.2008 12:00

tomek00

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Grafika - zelene pasy

v AMD grafické karty

22

911

15.03.2016 19:34

ujo zigo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

zvisle pasy na LCD

v Monitory, televízory a projektory

2

1086

15.03.2009 15:27

tomek00

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

škalovanie resp. čierne pásy

v AMD grafické karty

10

1007

22.09.2010 18:54

kuRca

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zelene pasy cez obraz

v AMD grafické karty

29

1008

17.02.2013 19:26

brmbo



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF