Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.08.12
Prihlásený: 08.06.13
Príspevky: 30
Témy: 5
Bydlisko: Martin
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2012 15:39

*AKTUALNA CENA 75€*5 MESIACOV STARA*MALO POUZIVANA(len170hod.CS1.6)*AKO NOVA*V 100% STAVE*V ZARUKE*kupovana na progamingshop.sk*
SteelSeries 6G v2
Gaming klávesnica 6Gv2 je v podstate klávesnica 7G s jemne zmeneným dizajnom, ochudobnená o dva audio porty, dodatočné USB konektory a opierku na zápästie. Výhodou oproti 7G je samozrejme nižšia cena produktu. Odporúčame všetkým progamerom, ktorí hľadajú top kvalitu bez kompromisov, avšak pritom nepotrebujú klávesnicu s dodatočnými funkciami.
SteelSeries 6G v2 vychádza z TOP progaming modelu 7G. Umožňuje užívateľom prevádzať aj tie najdetailnejšie a najzložitejšie klávesové kombinácie. Využitím najpokrokovejšieho PS/2 buffer-systému aký kedy herná klávesnica používala, SteelSeries 6G v2 definuje pojem "anti-ghosting" keďže podporuje toľko simultánnych stlačení kláves, koľko len je kláves na klávesnici. Klávesnica ponúka oba PS/2 a USB konektory. Základňa klávesnice je komplet z trvanlivého kovového materiálu.
Použitie PS/2 (v kombinácii s pozláteným USB konektorom) a 18K pozlátených mechanických prepínačov znamená, že SteelSeries 6G v2 ponúka viac Actions Per Minute než akákoľvek iná klávesnica na svete, znižuje gaming grade response time a je 6 až 10 krát trvanlivejšia ako tradičná membránová klávesnica.
Klávesnica navyše ponúka SteelSeries Media Controls, ktorý oceníte najmä pre rýchly prístup k funkciám volume, mute a iným.
Vlastnosti:
No-click mechanická profesionálna herná klávesnica
18K pozlátené konektory pre extrémne nízke odozvy
Gaming grade životnosť: 50 milliónov stlačení kláves
Vytvorená v spolupráci s najlepšími eSports-hráčmi na svete (Mousesports, SK Gaming, PGS Gaming, wNv Gaming)
Rozmery: 250 x 480 x 43 mm
Dĺžka kábla: 2m
Obsah balenia:
Profesionálna herná klávesnica
PS/2 to USB konvertor
Dokumentácia
----------moja cena: 50€----------moja cena: 50€----------moja cena: 50€----------moja cena: 50€----------moja cena: 50€


Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra