[ Príspevkov: 14 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.10.11
Prihlásený: 01.12.17
Príspevky: 106
Témy: 5 | 5
Bydlisko: Bardejov
NapísalOffline : 25.10.2011 20:09 | P: Staršie komponenty

Zdravím, ponúkam na predaj tieto komponenty, keďže upgradujem zostavu, a potrebujem sa ich nejako zbaviť, tak prečo na nich nezarobiť :) Zdroj, grafika a RAM sú ešte v záruke

MB: TF560 A2+
CPU: AMD Athlon 64 X2 4600+ 2,4GHz
GPU: Asus EAH4350 Silent 512 MB
RAM: Kingston 667 MHz DDR2 4GB (2+1+1)
Zdroj: 350W

cena cca. 130 €, ale nie je problém ísť s cenou dole :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
P: Staršie komponenty

Registrovaný: 06.09.10
Prihlásený: 10.12.20
Príspevky: 86
Témy: 27 | 27
Bydlisko: Nitra/Košice
NapísalOffline : 25.10.2011 20:44 | P: Staršie komponenty

čau kolko mas predstavu za CPU ??


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.10.11
Prihlásený: 01.12.17
Príspevky: 106
Témy: 5 | 5
Bydlisko: Bardejov
Napísal autor témyOffline : 25.10.2011 20:52 | P: Staršie komponenty

Tasy píše:
čau kolko mas predstavu za CPU ??


Koľko dáš?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
P: Staršie komponenty

Registrovaný: 03.12.07
Prihlásený: 07.02.18
Príspevky: 115
Témy: 29 | 29
NapísalOffline : 26.10.2011 18:55 | P: Staršie komponenty

vzal by som dosku no zaujima ma cena a 100%tna funkcnost


_________________
MB: ASUS P5K SE, Socket 775 Intel P35, DDR2, CPU:Intel® Core™2 Quad Processor Q9550
(12M Cache, 2.83 GHz, 1333 MHz FSB)AC FREEZER 7
HDD:SAMSUNG 750GB, 7200RPM, Serial ATA II. 32MB, Ram:4GB 1066MHz DDR2 PATRIOT Viper 2x2GB, PSU:Fortron SAGA+ ATX, 450W max, VGA:Sapphire HD4670 /1GB DDR3,1xDVI-I,HDMI,HDTV,PCIe2 + zalman chladic, OS:Windows 7 Ultimate - 64Bit (ide bez problemov)Monitor:LG 1919S 19´
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.10.11
Prihlásený: 01.12.17
Príspevky: 106
Témy: 5 | 5
Bydlisko: Bardejov
Napísal autor témyOffline : 01.11.2011 0:07 | P: Staršie komponenty

Podľa SS dnes došla doska za 28€, spokojnosť je údajne 100%, takže mame dôvod na radosť :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
P: Staršie komponenty

Registrovaný: 22.01.11
Prihlásený: 22.06.13
Príspevky: 431
Témy: 52 | 52
Bydlisko: Košice okolie
NapísalOffline : 01.11.2011 7:40 | P: Staršie komponenty

Grafická Je Agp alebo pci-e ? Dik


_________________
CPU: AMD Athlon 64 X2 2.21 GHZ 4200+ MB: ASRocK N68C-S UCC RAM:: 4 GB DDR2, Kingston PC2-5300 333 MHz GPU: ATI Radeon HD 5750 512MB Case: Eurocase HDD:WD3200(298 GB, IDE) OS: WIN 7 64 bit mobil : HTC Wildfire S
FOTO : CANON EOS 1100D + EF-S 18-55 DC III + EF-S 55-250 IS
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.10.11
Prihlásený: 01.12.17
Príspevky: 106
Témy: 5 | 5
Bydlisko: Bardejov
Napísal autor témyOffline : 01.11.2011 18:48 | P: Staršie komponenty

ROCK-express píše:
Grafická Je Agp alebo pci-e ? Dik


Grafika je PCI-E samozrejme


Offline

Užívateľ
Užívateľ
P: Staršie komponenty

Registrovaný: 22.01.11
Prihlásený: 22.06.13
Príspevky: 431
Témy: 52 | 52
Bydlisko: Košice okolie
NapísalOffline : 01.11.2011 19:14 | P: Staršie komponenty

A cena gpu ?


_________________
CPU: AMD Athlon 64 X2 2.21 GHZ 4200+ MB: ASRocK N68C-S UCC RAM:: 4 GB DDR2, Kingston PC2-5300 333 MHz GPU: ATI Radeon HD 5750 512MB Case: Eurocase HDD:WD3200(298 GB, IDE) OS: WIN 7 64 bit mobil : HTC Wildfire S
FOTO : CANON EOS 1100D + EF-S 18-55 DC III + EF-S 55-250 IS
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.11.10
Prihlásený: 06.05.14
Príspevky: 222
Témy: 12 | 12
Bydlisko: Ilava (Miku...
NapísalOffline : 03.11.2011 11:30 | P: Staršie komponenty

25 vratane posty za ram. Zdoj je aka znacka?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.01.09
Prihlásený: 26.02.26
Príspevky: 468
Témy: 122 | 122
Bydlisko: Prešov
NapísalOffline : 06.11.2011 19:47 | P: Staršie komponenty

mam zaujem o zbytok je to este akualne?


_________________
LED: PHILIPS 196V3LAB // CASE: COOLERMASTER MiniT Elite 361 // PSU: SEASONIC 400W SS-400ET T3 // MB: MSI A55M-P33 // CPU: AMD Athlon II X4 651 BE // GPU:: Sapphire Radeon HD 7770 OC // RAM:: KINGSTON 4GB DDR3 1333MHz // HDD: WD 1TB HDD Caviar Blue // extHDD: TREKSTOR Datastation maxi m.ub 1,5TB //
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.10.11
Prihlásený: 01.12.17
Príspevky: 106
Témy: 5 | 5
Bydlisko: Bardejov
Napísal autor témyOffline : 18.11.2011 9:05 | P: Staršie komponenty

UP !


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
P: Staršie komponenty

Registrovaný: 16.06.11
Príspevky: 5183
Témy: 120 | 120
Bydlisko: Lovinobaňa
NapísalOffline : 18.11.2011 15:03 | P: Staršie komponenty

O RAM 1Gb DDR2 667Mhz mám záujem.Máš ju ešte a aká by bola cena???


_________________
ASUS ROG Strix G18 Intel Core i9 14900HX,RAM 32GB DDR5,NVIDIA GeForce RTX 4060,SSD 4Tb,IPS 18" 2560X1600,Windows 11...
Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel Core i5-1145G7,RAM 24Gb DDR4,SSD 512Gb,Windows 11 Pro
car: Ford Puma

Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.11.10
Prihlásený: 06.05.14
Príspevky: 222
Témy: 12 | 12
Bydlisko: Ilava (Miku...
NapísalOffline : 19.11.2011 16:27 | P: Staršie komponenty

ramky mam doma, dik za obchod


Offline

Užívateľ
Užívateľ
P: Staršie komponenty

Registrovaný: 16.04.08
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 1383
Témy: 145 | 145
Bydlisko: zlate moravce
NapísalOffline : 19.11.2011 16:31 | P: Staršie komponenty

za grafiku ponukam 15€ vratane posty


 [ Príspevkov: 14 ] 


P: Staršie komponenty



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Staršie komponenty

v Bazár

4

674

24.09.2016 1:43

Sheldorr

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: starsie komponenty

v Bazár

4

444

25.01.2010 20:18

mork4

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: starsie komponenty

v Bazár

15

725

27.02.2014 13:48

dway-rock

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Staršie komponenty

v Bazár

14

666

17.05.2013 17:19

pepkopav

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Staršie komponenty

v Bazár

25

995

13.11.2013 13:49

soad

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Staršie komponenty

v Bazár

18

907

08.05.2015 15:54

Matt22

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Staršie komponenty

v Bazár

0

374

23.12.2016 10:53

FreeSpirit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: Staršie komponenty

v Bazár

2

395

06.04.2013 17:04

Hurny88

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Staršie komponenty

v Bazár

7

668

19.07.2015 13:24

mato0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: starsie komponenty

v Bazár

7

499

18.01.2011 22:14

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: starsie komponenty

v Bazár

0

499

27.01.2012 0:43

rybicka

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I: starsie komponenty

v Bazár

2

617

12.01.2010 19:35

dansy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

p: starsie komponenty

v Bazár

15

1425

23.02.2010 21:54

typek561

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Starsie komponenty

v Bazár

5

583

01.04.2010 17:52

Corky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Starsie komponenty

v Bazár

6

703

18.02.2011 22:20

mato59

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: starsie pc komponenty

v Bazár

4

537

30.03.2010 7:35

tom1



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF